Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád  Balatonszemes
8636 Balatonszemes, Árnyas fasor 1.

Wellness Hotel Szindbád  Balatonszemes a térképen

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes értékelése:

1. helyezett a 13 balatonszemesi szállás közül
31. helyezett Balatonon - 1122 szállás közül

Akciós csomagok

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes bemutatkozása

A Balaton déli partján fekvő Balatonszemest Balatonlelle, Balatonőszöd és Balatonszárszó között találjuk. Ebben a szép, fürdőzésre invitáló városban várja vendégeit a Szindbád Wellness Hotel. 38 szobája, lakosztályai, apartmanjai, nyaralóháza az igények széles palettáját szolgálja ki. A szálloda parkosított kertje, wellness részlege és gondosan szervezett programjai között kicsik és nagyok egyaránt könnyen megtalálhatják az ízlésüknek megfelelő szórakozást, kikapcsolódást.

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes képei

Wellness Hotel Szindbád  Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 13.
Egy hétvégét töltöttünk a szállodában a férjemmel, általában mindennel elégedettek voltunk, a szoba megfelelő volt, a wellness nagyon szépen van kialakítva, a masszázzsal nagyon elégedettek voltunk, az ételek nagyon finomak voltak. A személyzet udvarias és készséges volt.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Húsvétkor jártunk a Szindbádban először, kellemessen töltöttük el az időt, jók voltak a programok. Mindkét alkalommal a kiszolgálás tökéletes volt. A velness részleg megfelelő volt. Ezek után úgy döntöttünk, hogy több alakalommal is visszatérünk és hiszünk abban, hogy máskor is remek időtöltésben lesz részünk. Köszönjük Önöknek a kiváló szervezést.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 29.
Külön elismerés Dorina nevü recepciós kollégájuknak kedvességéért és segítőkészségéért. Kiváló volt a műsorválaszték a kábeltévén. A szoba légkondicionálását javítani kellene, mert huzamosabb időn keresztüli működése esetén égett szag jött az egységből, teljesítménye gyenge volt ilyen hőséghez.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
A szálláshelyen voltunk már több évvel ezelőtt is többször, és látványos volt most a színvonal csökkenés. Felújítás nem történt az elmúlt kb. 7 évben. A víz feljött a zuhanyzóban, a redőny nem működött, le volt szakadva a fiók a szekrényben stb. Illetve a wellness nyitva tartása (reggel 9-től, délután 6-ig) is elég megdöbbentő volt, hogy milyen rövid.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
Már tobbszor jártunk itt, párommal és az egész családdal is. Gyermekbarát hely maximálisan. A gyermek nyugodtan játszhat a parkban, a játszóházban. Kinti pihenés, welnes , bicikli. . . . Párommal 5 napot toltottunk itt áprilisban, maximális pihenés, szép kornyezet, finom ételek, kedves személyzet. Szívesen térunk ismét vissza ebbe a kellemes kornyezetbe.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Nagyon tetszett , hogy volt lehetőség kerékpár kölcsönzésre. Átlagos, rendezett az épület. Csodaszép árnyas környezetben van a szálloda, mint azt a címe is mutatja.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Kényelmes szállás, mennyei ízek az étteremben,igazi kikapcsolódás a welness részen. Itt mindenki a vendégért dolgozik, pár napig igazi VIP személynek érezheti magát az idelátogató.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Hotel szép . Wellness hotel kiváló lehetőségeket kínál kikapcsolódásra idősebbek és fiatalok számára is.Személyzet kedves és készséges.Ételek kitűnőek és izletesek.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Remek napokat töltöttünk itt el
2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
A karácsonyt töltöttük itt a családommal. Mindennel meg voltunk elégedve. Az ételek, a vacsora is maximálisan jó volt, minden isteni finom volt, csak ámultunk. :) A 25-ei zenés esten is nagyon jól éreztük magunkat. A wellness részlegben például a jakuzzi vize egy picikét lehetne melegebb, az úszómedence pedig sajnos nagyon hideg volt.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
pozitív: személyzet nagyon kedves volt és segítőkész, wellness
negatív: külön fizetni kellett, ha az ember rántottát kért reggelire, a vacsoránál a jókai bableveshez, ha tejfölt kértél, azért is külön kellett fizetni. A szoba szellőzése nem működött. Ha nem volt nyitva az összes ablak, akkor iszonyatosan párás volt a levegő a fürdőköpenyektől és a törülközőktől, így viszont nagyon hideg volt, mert a fűtés amúgy is nagyon gyengén működött.

Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes ital és pogácsa fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.01-ig
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játékkuponnal, kedvezményes italfogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.28-ig
Toldi Panzió
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
Korona Panzió és Étterem
Hasik Hotel
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
5 nap/4 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strand használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Kék Villa Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 7.375,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, kedvezményes Tófürdő belépővel, Garai pí víz fogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.19-ig
Dorina Wellness Apartman
Club Tihany Hotel
Tihany
4 nap/3 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportpályák és strand használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.27-ig
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 47.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.10-ig

Szállodák Balatonszemes környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Holiday Hotel Csopak Csopak
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Senior ajánlat (min. 3 éj)

BalatonszemesX