Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád  Balatonszemes
8636 Balatonszemes, Árnyas fasor 1.

Wellness Hotel Szindbád  Balatonszemes a térképen

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes értékelése:

1. helyezett a 14 balatonszemesi szállás közül
35. helyezett Balatonon - 1126 szállás közül

Akciós csomagok

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes bemutatkozása

A Balaton déli partján fekvő Balatonszemest Balatonlelle, Balatonőszöd és Balatonszárszó között találjuk. Ebben a szép, fürdőzésre invitáló városban várja vendégeit a Szindbád Wellness Hotel. 38 szobája, lakosztályai, apartmanjai, nyaralóháza az igények széles palettáját szolgálja ki. A szálloda parkosított kertje, wellness részlege és gondosan szervezett programjai között kicsik és nagyok egyaránt könnyen megtalálhatják az ízlésüknek megfelelő szórakozást, kikapcsolódást.

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes képei

Wellness Hotel Szindbád  Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes vélemények

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 26.
Kulcsátadás után derült ki, hogy volt egy kis keveredés.
Négyágyas szoba helyett, háromágyas szobát kaptunk,amit hamar orvosoltak, elnézést kértek, sőt kártalanítottak bennünket.
Amit hiányosságként említenék, az a szúnyogháló, és a klíma.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2020. július 29.
Kedves Vendégünk! Köszönjük a véleményét! Örülünk, hogy összességében kedvező volt a vélemények! A szúnyoghálókat pótoljuk/pótoltuk a lakóegységeinkben.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 26.
Személyzet nagyon kedves,segitőkész. Wellnes tiszta és rendezett. Szuper a kinti medence,a gyerekek és mi felnőttek is nagyon élveztük. Közel van a Balatonpart, a vasútállomás. Egy kis séta és már a központban is vagyunk,ahol mindenki jól érezheti magát. Ami még nagyon pozitivum,hogy utolsó nap 10:00 -ig elkell hagyni a szobát,de a szállodában még maradhatunk és használhatjuk a wellnest,medencéket, stb.
Válasz az értékelésre - 2020. július 29.
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük a részletes és alapvetően kedvező véleményét! Azon dolgozunk minden nap, hogy vendégeink kellemesen érezzék magukat! Meghallottuk a negatívumot is!

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 8.
Nem tisztáztuk előre a szoba elhelyezkedését, a harmadik-tetőtér szinten volt a szoba, amely már nekünk magas volt. Ezen kívül minden nagyon megfelelt, köszönjük!
Válasz az értékelésre - 2020. július 10.
Kedves Vendégünk! Köszönjük a visszajelzését! Továbbra is azon dolgozunk, hogy Önök jól érezzék magukat.

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. május 14.
Ebben a bezártságban, már nem bírtunk magunkkal és 1 óra leforgása alatt eldöntöttem, hogy elindulunk. Na de hová ? A neten kinéztem a Szinbád Hotelt, és útra keltünk. Nagyon szívélyesen és szeretettel vártak bennünket. Kicsit laza a stílusom tudom, de szeretek mindenkivel tegeződni bocsi, élhettem vele, köszönjük.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 13.
Egy hétvégét töltöttünk a szállodában a férjemmel, általában mindennel elégedettek voltunk, a szoba megfelelő volt, a wellness nagyon szépen van kialakítva, a masszázzsal nagyon elégedettek voltunk, az ételek nagyon finomak voltak. A személyzet udvarias és készséges volt.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Húsvétkor jártunk a Szindbádban először, kellemessen töltöttük el az időt, jók voltak a programok. Mindkét alkalommal a kiszolgálás tökéletes volt. A velness részleg megfelelő volt. Ezek után úgy döntöttünk, hogy több alakalommal is visszatérünk és hiszünk abban, hogy máskor is remek időtöltésben lesz részünk. Köszönjük Önöknek a kiváló szervezést.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 29.
Külön elismerés Dorina nevü recepciós kollégájuknak kedvességéért és segítőkészségéért. Kiváló volt a műsorválaszték a kábeltévén. A szoba légkondicionálását javítani kellene, mert huzamosabb időn keresztüli működése esetén égett szag jött az egységből, teljesítménye gyenge volt ilyen hőséghez.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
A szálláshelyen voltunk már több évvel ezelőtt is többször, és látványos volt most a színvonal csökkenés. Felújítás nem történt az elmúlt kb. 7 évben. A víz feljött a zuhanyzóban, a redőny nem működött, le volt szakadva a fiók a szekrényben stb. Illetve a wellness nyitva tartása (reggel 9-től, délután 6-ig) is elég megdöbbentő volt, hogy milyen rövid.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
Már tobbszor jártunk itt, párommal és az egész családdal is. Gyermekbarát hely maximálisan. A gyermek nyugodtan játszhat a parkban, a játszóházban. Kinti pihenés, welnes , bicikli. . . . Párommal 5 napot toltottunk itt áprilisban, maximális pihenés, szép kornyezet, finom ételek, kedves személyzet. Szívesen térunk ismét vissza ebbe a kellemes kornyezetbe.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Nagyon tetszett , hogy volt lehetőség kerékpár kölcsönzésre. Átlagos, rendezett az épület. Csodaszép árnyas környezetben van a szálloda, mint azt a címe is mutatja.

Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes ital és pogácsa fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.01-ig
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játékkuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.10.04.
Kék Villa Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Világos Hotel
Balatonvilágos
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szezonálisan saját stranddal, játszószoba használattal, parkolással
Érvényes: 2020.09.20-ig
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
4 nap/3 éjszaka 11.524 - 24.489,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.04-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Gasztro Élménybirtok
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.04-ig
Öreghegyi Apartmanok
Vindornyalak
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Mózer Wellness Vendégház
Alsópáhok
4 nap/3 éjszaka 8.250 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Balatonszemes környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

BalatonszemesX