Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád  Balatonszemes
8636 Balatonszemes, Árnyas fasor 1.

Wellness Hotel Szindbád  Balatonszemes a térképen

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes értékelése:

2. helyezett a 15 balatonszemesi szállás közül
59. helyezett Balatonon - 1138 szállás közül

Akciós csomagok

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes bemutatkozása

A Balaton déli partján fekvő Balatonszemest Balatonlelle, Balatonőszöd és Balatonszárszó között találjuk. Ebben a szép, fürdőzésre invitáló városban várja vendégeit a Szindbád Wellness Hotel. 38 szobája, lakosztályai, apartmanjai, nyaralóháza az igények széles palettáját szolgálja ki. A szálloda parkosított kertje, wellness részlege és gondosan szervezett programjai között kicsik és nagyok egyaránt könnyen megtalálhatják az ízlésüknek megfelelő szórakozást, kikapcsolódást.

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes képei

Wellness Hotel Szindbád  Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 20.
A családi szoba túl kicsi egy 9 és 12 éves gyermekkel. Nem tudtuk hová kiteregetni a vizes dolgainkat (ami azért akad, ha a Balatonnál és egy welness szállodában van az ember. . . ). Az 5 éjszaka alatt egyszer sem takarítottak WC-t a szobánkban, holott azt mondták, hogy minden nap jön a takarító néni. utolsó nap kaptunk tiszta kilépőt. . .

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 15.
Nem tetszett, hogy wellness szárny 2. emeletén kaptunk szobát, ahova a feleségem a fájó lábával nehezen tudott naponta többször fel és lemenni. A feleségem tejfehérje intoleráns, és az étteremben sajnos nem talált sem margarint, sem növényi tejféleséget. A fürdőszobában a zuhanyrózsa elhasználódott, és egyes lyukakon fájóan erősen spriccel belőle a víz.
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 8.
Kedves Vendégünk! Köszönjük a véleményét! A negatív tapasztalatokból igyekszünk tanulni, azokat javítani.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 26.
Kulcsátadás után derült ki, hogy volt egy kis keveredés.
Négyágyas szoba helyett, háromágyas szobát kaptunk,amit hamar orvosoltak, elnézést kértek, sőt kártalanítottak bennünket.
Amit hiányosságként említenék, az a szúnyogháló, és a klíma.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2020. július 29.
Kedves Vendégünk! Köszönjük a véleményét! Örülünk, hogy összességében kedvező volt a vélemények! A szúnyoghálókat pótoljuk/pótoltuk a lakóegységeinkben.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 26.
Személyzet nagyon kedves,segitőkész. Wellnes tiszta és rendezett. Szuper a kinti medence,a gyerekek és mi felnőttek is nagyon élveztük. Közel van a Balatonpart, a vasútállomás. Egy kis séta és már a központban is vagyunk,ahol mindenki jól érezheti magát. Ami még nagyon pozitivum,hogy utolsó nap 10:00 -ig elkell hagyni a szobát,de a szállodában még maradhatunk és használhatjuk a wellnest,medencéket, stb.
Válasz az értékelésre - 2020. július 29.
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük a részletes és alapvetően kedvező véleményét! Azon dolgozunk minden nap, hogy vendégeink kellemesen érezzék magukat! Meghallottuk a negatívumot is!

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 8.
Nem tisztáztuk előre a szoba elhelyezkedését, a harmadik-tetőtér szinten volt a szoba, amely már nekünk magas volt. Ezen kívül minden nagyon megfelelt, köszönjük!
Válasz az értékelésre - 2020. július 10.
Kedves Vendégünk! Köszönjük a visszajelzését! Továbbra is azon dolgozunk, hogy Önök jól érezzék magukat.

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. május 14.
Ebben a bezártságban, már nem bírtunk magunkkal és 1 óra leforgása alatt eldöntöttem, hogy elindulunk. Na de hová ? A neten kinéztem a Szinbád Hotelt, és útra keltünk. Nagyon szívélyesen és szeretettel vártak bennünket. Kicsit laza a stílusom tudom, de szeretek mindenkivel tegeződni bocsi, élhettem vele, köszönjük.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 13.
Egy hétvégét töltöttünk a szállodában a férjemmel, általában mindennel elégedettek voltunk, a szoba megfelelő volt, a wellness nagyon szépen van kialakítva, a masszázzsal nagyon elégedettek voltunk, az ételek nagyon finomak voltak. A személyzet udvarias és készséges volt.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Húsvétkor jártunk a Szindbádban először, kellemessen töltöttük el az időt, jók voltak a programok. Mindkét alkalommal a kiszolgálás tökéletes volt. A velness részleg megfelelő volt. Ezek után úgy döntöttünk, hogy több alakalommal is visszatérünk és hiszünk abban, hogy máskor is remek időtöltésben lesz részünk. Köszönjük Önöknek a kiváló szervezést.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 29.
Külön elismerés Dorina nevü recepciós kollégájuknak kedvességéért és segítőkészségéért. Kiváló volt a műsorválaszték a kábeltévén. A szoba légkondicionálását javítani kellene, mert huzamosabb időn keresztüli működése esetén égett szag jött az egységből, teljesítménye gyenge volt ilyen hőséghez.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
A szálláshelyen voltunk már több évvel ezelőtt is többször, és látványos volt most a színvonal csökkenés. Felújítás nem történt az elmúlt kb. 7 évben. A víz feljött a zuhanyzóban, a redőny nem működött, le volt szakadva a fiók a szekrényben stb. Illetve a wellness nyitva tartása (reggel 9-től, délután 6-ig) is elég megdöbbentő volt, hogy milyen rövid.

Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, kedvezményes ital és pogácsa fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.24-ig
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játékkuponnal, kedvezményes italfogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.31-ig
2 nap/1 éjszaka 9.017 - 41.964,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.09.30-ig
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.05.14-ig
Gasthaus Gibizer
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 5.700 - 11.400,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.11. - 2021.09.05.
Idill Hotel
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 13.450 - 16.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.06.01. - 2021.12.31.
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.497 - 37.802,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
Érvényes: 2022.12.21-ig
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.05-ig
Holiday Hotel Csopak
Csopak
4 nap/3 éjszaka 7.695 - 27.045,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.05-ig
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes ital és pogácsa fogyasztással, parkolással
2021.07.01. - 2021.08.31.

Szállodák Balatonszemes környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

BalatonszemesX