Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád  Balatonszemes
8636 Balatonszemes, Árnyas fasor 1.

Wellness Hotel Szindbád  Balatonszemes a térképen

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes értékelése:

1. helyezett a 13 balatonszemesi szállás közül
35. helyezett Balatonon - 1109 szállás közül

Akciós csomagok

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes bemutatkozása

A Balaton déli partján fekvő Balatonszemest Balatonlelle, Balatonőszöd és Balatonszárszó között találjuk. Ebben a szép, fürdőzésre invitáló városban várja vendégeit a Szindbád Wellness Hotel. 38 szobája, lakosztályai, apartmanjai, nyaralóháza az igények széles palettáját szolgálja ki. A szálloda parkosított kertje, wellness részlege és gondosan szervezett programjai között kicsik és nagyok egyaránt könnyen megtalálhatják az ízlésüknek megfelelő szórakozást, kikapcsolódást.

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes képei

Wellness Hotel Szindbád  Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes vélemények

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Húsvétkor jártunk a Szindbádban először, kellemessen töltöttük el az időt, jók voltak a programok. Mindkét alkalommal a kiszolgálás tökéletes volt. A velness részleg megfelelő volt. Ezek után úgy döntöttünk, hogy több alakalommal is visszatérünk és hiszünk abban, hogy máskor is remek időtöltésben lesz részünk. Köszönjük Önöknek a kiváló szervezést.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 29.
Külön elismerés Dorina nevü recepciós kollégájuknak kedvességéért és segítőkészségéért. Kiváló volt a műsorválaszték a kábeltévén. A szoba légkondicionálását javítani kellene, mert huzamosabb időn keresztüli működése esetén égett szag jött az egységből, teljesítménye gyenge volt ilyen hőséghez.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
A szálláshelyen voltunk már több évvel ezelőtt is többször, és látványos volt most a színvonal csökkenés. Felújítás nem történt az elmúlt kb. 7 évben. A víz feljött a zuhanyzóban, a redőny nem működött, le volt szakadva a fiók a szekrényben stb. Illetve a wellness nyitva tartása (reggel 9-től, délután 6-ig) is elég megdöbbentő volt, hogy milyen rövid.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
Már tobbszor jártunk itt, párommal és az egész családdal is. Gyermekbarát hely maximálisan. A gyermek nyugodtan játszhat a parkban, a játszóházban. Kinti pihenés, welnes , bicikli. . . . Párommal 5 napot toltottunk itt áprilisban, maximális pihenés, szép kornyezet, finom ételek, kedves személyzet. Szívesen térunk ismét vissza ebbe a kellemes kornyezetbe.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Nagyon tetszett , hogy volt lehetőség kerékpár kölcsönzésre. Átlagos, rendezett az épület. Csodaszép árnyas környezetben van a szálloda, mint azt a címe is mutatja.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Kényelmes szállás, mennyei ízek az étteremben,igazi kikapcsolódás a welness részen. Itt mindenki a vendégért dolgozik, pár napig igazi VIP személynek érezheti magát az idelátogató.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Hotel szép . Wellness hotel kiváló lehetőségeket kínál kikapcsolódásra idősebbek és fiatalok számára is.Személyzet kedves és készséges.Ételek kitűnőek és izletesek.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Remek napokat töltöttünk itt el
2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
A karácsonyt töltöttük itt a családommal. Mindennel meg voltunk elégedve. Az ételek, a vacsora is maximálisan jó volt, minden isteni finom volt, csak ámultunk. :) A 25-ei zenés esten is nagyon jól éreztük magunkat. A wellness részlegben például a jakuzzi vize egy picikét lehetne melegebb, az úszómedence pedig sajnos nagyon hideg volt.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
pozitív: személyzet nagyon kedves volt és segítőkész, wellness
negatív: külön fizetni kellett, ha az ember rántottát kért reggelire, a vacsoránál a jókai bableveshez, ha tejfölt kértél, azért is külön kellett fizetni. A szoba szellőzése nem működött. Ha nem volt nyitva az összes ablak, akkor iszonyatosan párás volt a levegő a fürdőköpenyektől és a törülközőktől, így viszont nagyon hideg volt, mert a fűtés amúgy is nagyon gyengén működött.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 17.
Mi a párommal voltunk ,remek helyet kaptunk ugyan abban az épületben volt a Wellness rész ahol mi laktunk így nem kellet az udvaron át menni csak a lépcsőn le kellet sétálni.A reggeli és a vacsora is bőséges és nagyon választékos volt.
A ki szolgálás kiváló ,udvariasok és szolgálat készek .

Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri élőzenés mulatsággal, tombolasorsolással, éjfélkor pezsgős koccintással, újévköszöntő falatozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.02.
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játékkuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.29-ig
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.972 - 25.285,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Mutsch Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 5.400,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019.10.31-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköpeny használattal, ajándék masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Balla Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 5.100,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2019.12.20-ig
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 37.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi programokkal, karácsonyi vacsorával és filmvetítéssel, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.30.

Szállodák Balatonszemes környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Akciós őszi wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes előfoglalási ár - teljes előrefizetéssel

BalatonszemesX