Mateuszkozar

Mateuszkozar adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Városi barangoló  •  Bulizó  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Természetbarát  •  Burger-imádó  •  Édesszájú  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes
Regisztráció2017.02.19
Utoljára itt2017.08.17

2017. február 20.családjával járt itt
A hely valóban gyönyörű. . megérdemli a világ leszebb kávézója címet. Viszont azért, hogy eltölthess ebben a környezetben egy kis időt pofátlanul sokat kérnek. A helyet kell megfizetni nem vitás. . . Külföldi pénztárcának találták ki sajnos. A rendelésünket elfelejtették, amiért kárpótoltak minket, 2 üveg ásványvízzel, a kiszolgálással meg voltam elégedve.
2017. február 19.barátokkal járt itt
Személy szerint nem vagyok egy nagy macskás, de az egyik barátom oda van értük, ezért elrángatott a helyre, hogy macskák társaságában sörözhessünk. Kíváncsi voltam, hogyan ötvözi a hely az alkoholfogyasztást és a macskaszeretet egyben. Nem vitás, hogy a helynek van egy egyedi hangulata, viszont amit én személy szerint nem bánok, de a barátom sajnálta, hogy a macskák egy külön részben az emeleten vannak.
Felhasználó fényképei:
Whiskers Cat Pub Budapest -