New York Kávéház Budapest

New York Kávéház BudapestNew York Kávéház Budapest
New York Kávéház BudapestNew York Kávéház Budapest
60 fotó

New York Kávéház Budapest bemutatkozása

A több, mint 120 éves New York Kávéháznál kevesebb kultikus hely van Budapesten, ha egyáltalán létezik ilyen.
1894-ben nyitotta meg kapuit, és hamar az irodalmi, művészi élet központjává vált. Molnár Ferenc például itt írta meg a Pál utcai fiúkat, de Babits Mihály, Móricz Zsigmond, Gárdonyi Géza, Karinthy Frigyes, Kosztolányi Dezső, Illyés Gyula, Weöres Sándor is nagyon szerette a kávézót.
Tovább olvasom >>

4,2Kiszolgálás
4,6Hangulat
3,4Ár / érték
4,8Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
09.01-11.27.
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta
98.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

New York Kávéház Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 372 városban járt márFelfedező - 911 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 15853 feltöltött kép
Kiváló 2022. június 25.a párjával járt itt
Gondolkodtam egy darabig, hogy itt ezt a bizonyos ár/érték arányt hogyan értékeljem? Szóval, mindenki tudhatja, gondolhatja előre, hogy ez egy szokatlanul drága kávéház, más helyekhez képest. Ezzel a tudattal mész be. Na, de nem viszonyíthatok egy királyi palotát Mariska néni sarki lángossütőjéhez.
Itt fényképeztem:
New York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - EgyébNew York Kávéház Budapest - EgyébNew York Kávéház Budapest - EgyébNew York Kávéház Budapest - EgyébNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - EgyébNew York Kávéház Budapest - EgyébNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - EgyébNew York Kávéház Budapest - Étel/ital
Még több kép (17 db) >>
Bronz fokozatú értékelő
2017. április 23.barátokkal járt itt
Régi vágyunk volt, hogy a New York kávéházba elmenjünk egyszer, most sikerült időt szakítani rá. A hely valóban gyönyörű! Jó időpontot választottunk, nem kellett sokat várni, hogy asztalhoz jussunk. Sajnos csak az lenti helységben kaptunk helyet, de az is nagyon szép. Viszont a rengeteg ember elég hangos volt, ez kicsit zavart.
4Ételek / Italok
2Kiszolgálás
3Tisztaság
2017. február 20.családjával járt itt
A hely valóban gyönyörű. . megérdemli a világ leszebb kávézója címet. Viszont azért, hogy eltölthess ebben a környezetben egy kis időt pofátlanul sokat kérnek. A helyet kell megfizetni nem vitás. . . Külföldi pénztárcának találták ki sajnos. A rendelésünket elfelejtették, amiért kárpótoltak minket, 2 üveg ásványvízzel, a kiszolgálással meg voltam elégedve.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
1Ár / érték arány
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 254 városban járt márFelfedező - 2740 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 79488 feltöltött kép
Kiváló 2015. október 20.a párjával járt itt
Amikor először jártam a New York Kávéházban, őszintén szólva a lélegzetem is elakadt. Gyönyörűen felújították az épületet és az értékes belső díszítéseket is meghagyták, méltóképpen emlékezve a hely évszázados múltjára. A falakat freskók ékesítik, a körbefutó karzatra márványlépcső vezet fel, melyet bronz szobrok díszítenek, a tereket aranyozott csavart oszlopok tagolják.
Itt fényképeztem:
New York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - Étel/italNew York Kávéház Budapest - Étel/italNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - Étel/italNew York Kávéház Budapest - Étel/italNew York Kávéház Budapest - EgyébNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - Étel/italNew York Kávéház Budapest - Külső képNew York Kávéház Budapest - Külső képNew York Kávéház Budapest - Étel/italNew York Kávéház Budapest - Étel/italNew York Kávéház Budapest - Étel/italNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - Étel/italNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - Étel/italNew York Kávéház Budapest - Külső kép
Még több kép (22 db) >>
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 216 feltöltött kép
Kiváló 2015. február 26.barátokkal járt itt
Nagyon hangulatos, varázslatos hely; a régi idők milliőjét nyújtja. A barátnőmmel a kávéházi részben jártunk, ahol süteményt ettünk. Szinte teljesen tele volt a hely, de ennek ellenére a kiszolgálás gyors és figyelmes volt. A desszertek és az italok is nagyon ízletesek voltak; én érdekességként forró, szilvás limonádét ittam, ami nagyon kellemes ízű volt.
5Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
Kiváló 2015. február 14., csoporttal járt itt
Egy csoportos látogatás keretében, idegenvezetővel kerestük fel ezt a szép, patinás kávéházat. Gyönyörűen lett felújítva, kívül-belül az épület. Belépve a kávéházba, halk zongoraszó fogadott, s finom illatok csiklandozták orrunkat. Egy kis sétát tettünk az emeleten, s a földszinten is,ideképzelve a költők-írók, művészek csoportját, akiknek anno törzshelye volt a New York Kávéház.
4Kiszolgálás
4Hangulat
Itt fényképeztem:
New York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - BelsőNew York Kávéház Budapest - Belső
Még több kép (7 db) >>
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már
Átlagos 2015. január 18.barátokkal járt itt
Külföldi barátunkkal tértünk be esti séta során a New York kávéházba. A hely gyönyörűen felújított, és érdekesen, hangulatosan keveredik benne a "régi" és a "modern". Mivel késő este volt, nem akartunk vacsorázni, csak süteményt és innivalót kértünk. Jó 10 percet vártunk, hogy a rendelést egyáltalán leadhassuk, pedig csupán néhány asztalnál ültek vendégek.
3Kiszolgálás
4Hangulat
Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2014. augusztus 24.egyedül járt itt
Külföldi éttermi élményeimet is felülmúlta ez a hely. Bátran állítom, hogy a legszebb kávéház/étterem Budapesten. A kiszolgálás nagyon kedves és elképesztő gyors, pedig a hely majdnem tele volt, mikor mentem. Egy málnás fehércsokit ittam, még jó, hogy nem rendeltem hozzá desszertet, mert ez önmagában megfelelt annak.
5Ár / érték arány
New York Kávéház Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 8.barátokkal járt itt
Szuper vacsorát volt alkalmam itt elfogyasztani. Tényleg minden étel mennyei volt.
A személyzet rendkívül segítőkész, barátságos volt. A chavelier nagyon értett a dolgához.
Nem vagyok nagy borkedvelő, mégis sikerült megtalálni a nekem ízlő és a fogásokhoz is remekül passzoló borokat. Emlékezetes vacsora volt. Még visszatérek mindenképpen, amennyiben lesz valamilyen jeles alkalom.