MTNyh

MTNyh adatlapja

Regisztráció2014.08.24
Utoljára itt2016.01.03

Kiváló 2014. augusztus 24.a párjával járt itt
Baján járva több helyen érdeklődtünk, hogy hol érdemes megkóstolni a híres bajai halászlevet. Azt a választ kaptuk, hogy ha nem sajnáljuk az időt, és megér nekünk egy kis kitérőt, akkor menjünk el Érsekcsanádra, mert ott valóban igazi bajai halászlevet ehetünk. Így is tettünk. A csárda nagyon hangulatos, gyönyörű kilátással a Dunára és a Veránka szigetre.
Felhasználó fényképei:
Rév Csárda Érsekcsanád - Rév Csárda Érsekcsanád - Rév Csárda Érsekcsanád -
Szörnyű 2016. január 3.a párjával járt itt
Talán ez az értékelés meg sem született volna, ha a távozásunkkor éppen a recepción tartózkodó egyik tulajdonos hozzáállása más lett volna. De sajnos véleményem mit sem érdekelte. Unott, „mi a fenét dumál nekem ez a …” arckifejezéssel, majd egy „sajnálom, hogy rosszul érezte magát” kijelentéssel távozott, magunkra hagyva a recepcióssal.
Felhasználó fényképei:
Várszálló Apartman Gyula - Várszálló Apartman Gyula - Várszálló Apartman Gyula - Várszálló Apartman Gyula - Várszálló Apartman Gyula - Várszálló Apartman Gyula - Várszálló Apartman Gyula - Várszálló Apartman Gyula - Várszálló Apartman Gyula - Várszálló Apartman Gyula -