Rév Csárda Érsekcsanád

4,1Kiszolgálás
4,1Hangulat
3,2Ár / érték
4,2Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Erzsébet Nagy Szálloda Paks
145.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Rév Csárda Érsekcsanád vélemények

Szörnyű 2021. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Ettem már a határon túl is egyedileg , frissen készített bográcsos halászlét, 30-40 km-rel lentebb a Duna mentén, viszont ott nem fejből és nagyon szálkás apró pontyból készítették. A vendéglátóhely színvonala egy kategóriával magasabb volt, de árban barátibb.
3Ételek / Italok
2Kiszolgálás
3Hangulat
4Tisztaság
Szörnyű 2021. szeptember 5.barátokkal járt itt
Hétvégén mentünk, leültettek egy adott asztalhoz a helységben, meg sem kérdezték esetleg szeretnénk-e a teraszra kiülni, Megjegyzem a helység megfelel egy fáskamra minőségének, tele oda nem illő giccsekkel. A halászlé sótlan volt, az ár értékkel ellentétben silány minőségű, egy nagy fej volt a lében, egy darab halderék sem volt , csak szét főtt haldarabkák.
2Ételek / Italok
1Kiszolgálás
1Hangulat
1Tisztaság
Szörnyű 2021. június 13.egyedül járt itt
Ma felhívtam a csárdát és érdeklődtem, hogy halészlé mellett van-e egyéb fő menüs étel. Válaszként azt kaptam, hogy fő menü a TV-ben van. Nyilván letettem a telefont, majd vissza hívtam. Kérdeztem, hogy a tulajdonossal beszélte-e az előbb, és kiderült, hogy igen. Kedves Tulajdonos !
Bronz fokozatú értékelő
2019. augusztus 9.családjával járt itt
Családdal voltunk ebédelni, előző nap foglaltunk asztalt, a "minőség fenntartásához" aznap beülős vendégeket nem fogadnak, persze éppen akkor toppant be egy arra járó társaság, estére szerettek volna foglalni, de 17kor zártak, viszont meglepetésre leülhettek és rendelhettek, mivel volt szabad asztal bőven.
4Ételek / Italok
4Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. július 20.családjával járt itt
Nem akarok igazságtalan lenni, de tényleg túlzás ilyen magas áron dolgozni egy kis Duna- parti csárdában. Fonom volt minden , de ez mégsem a fővárosi Duna -parti étterem a korzón, hanem egy egyszerű kellemes kis kocsma. Ha valaki egyszer eljön és ilyen árakat kell fizetnie, legközelebb csak akkor jön vissza, ha nem ő fizet.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
2Ár / érték arány
3Tisztaság
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. május 3.a párjával járt itt
Hétvégén a Balatonról hazafelé, kis kerülővel útba ejtettük ezt a csárdát. Csodaszép helyen van, kint a Duna-parton. Kérdezték, h foglaltunk-e asztalt? Nem, hiszen ez egy hirtelen ötlet volt, sohasem jártunk ott, de jókat hallottunk róla. Nem volt hely! Szomorúan lépkedtünk kifelé, de a főnök rohant utánunk, hogy sétáljunk egy kicsit, 1 óra kell a halnak mire - frissen, bográcsban - megfő.
4Kiszolgálás
5Tisztaság
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 67 városban járt márFelfedező - 91 helyen első értékelőNépszerű író - 988 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 24.a párjával járt itt
Hétköznap délben mentünk megkóstolni az étterem híres halászlevét. A Gasztroangyalban hallottunk először az étteremről, és miután Dávod felé vezett utunk,itt álltunk meg ebédelni. A 2012-ben átalakult étterem rövid idő alat számos díjat nyer, és nem véletlenül. A halászlé - minimum két adag rendelése esetén - minden vendég számára külön bográcsban, frissen készül.
Kiváló 2014. október 21., üzleti partnerrel járt itt
Halászlé pontyból, tésztával! Nekem kiváló volt, a pontynak kevésbé. Friss ízek, igazi remekmű, valós gasztronómiai élmény, korrekt kiszolgálás, dunai környezet. Desszert gyanánt roston sült keszeg ropogósra sütve, melyet sületlenség kihagyni! A "minőséget mértékkel" szlogen nem tartható, pontosabban a minőség maximálisan, a mennyiség kizárt!
Kiváló 2014. augusztus 24.a párjával járt itt
Baján járva több helyen érdeklődtünk, hogy hol érdemes megkóstolni a híres bajai halászlevet. Azt a választ kaptuk, hogy ha nem sajnáljuk az időt, és megér nekünk egy kis kitérőt, akkor menjünk el Érsekcsanádra, mert ott valóban igazi bajai halászlevet ehetünk. Így is tettünk. A csárda nagyon hangulatos, gyönyörű kilátással a Dunára és a Veránka szigetre.
5Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Rév Csárda Érsekcsanád - Étel/italRév Csárda Érsekcsanád - EgyébRév Csárda Érsekcsanád - Belső
Kiváló 2014. február 18. járt itt
Hamisítatlan vidéki hangulat, Bajától néhány percnyire, csodálatos környezetben, közvetlen a Duna partján. Igazi vendégváró tulajdonos, barátságos kiszolgálás és persze a Duna látványa, illata. . . Egyszerű ételek, isteni ízek, tökéletes és friss halászlé, bográcsban tálálva, házi tésztával szervírozva. Különleges élmény. Ajánlom mindenkinek!
5Ár / érték arány
Itt fényképeztem: