6347 Érsekcsanád, Dunapart

nincs

Rév Csárda Érsekcsanád képei

Rév Csárda Érsekcsanád vélemények

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 9.
Családdal voltunk ebédelni, előző nap foglaltunk asztalt, a "minőség fenntartásához" aznap beülős vendégeket nem fogadnak, persze éppen akkor toppant be egy arra járó társaság, estére szerettek volna foglalni, de 17kor zártak, viszont meglepetésre leülhettek és rendelhettek, mivel volt szabad asztal bőven. Halászlét ettünk, 40 perc alatt kész volt.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem akarok igazságtalan lenni, de tényleg túlzás ilyen magas áron dolgozni egy kis Duna- parti csárdában. Fonom volt minden , de ez mégsem a fővárosi Duna -parti étterem a korzón, hanem egy egyszerű kellemes kis kocsma. Ha valaki egyszer eljön és ilyen árakat kell fizetnie, legközelebb csak akkor jön vissza, ha nem ő fizet. Így voltam én is.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
Hétvégén a Balatonról hazafelé, kis kerülővel útba ejtettük ezt a csárdát. Csodaszép helyen van, kint a Duna-parton. Kérdezték, h foglaltunk-e asztalt? Nem, hiszen ez egy hirtelen ötlet volt, sohasem jártunk ott, de jókat hallottunk róla. Nem volt hely! Szomorúan lépkedtünk kifelé, de a főnök rohant utánunk, hogy sétáljunk egy kicsit, 1 óra kell a halnak mire - frissen, bográcsban - megfő.
Balatonberény

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 24. - 8 látogató hasznosnak vélte
Hétköznap délben mentünk megkóstolni az étterem híres halászlevét. A Gasztroangyalban hallottunk először az étteremről, és miután Dávod felé vezett utunk,itt álltunk meg ebédelni. A 2012-ben átalakult étterem rövid idő alat számos díjat nyer, és nem véletlenül. A halászlé - minimum két adag rendelése esetén - minden vendég számára külön bográcsban, frissen készül.

Mobilról küldte. | 2014. augusztusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2014. október 21. - 6 látogató hasznosnak vélte
Halászlé pontyból, tésztával! Nekem kiváló volt, a pontynak kevésbé. Friss ízek, igazi remekmű, valós gasztronómiai élmény, korrekt kiszolgálás, dunai környezet. Desszert gyanánt roston sült keszeg ropogósra sütve, melyet sületlenség kihagyni! A "minőséget mértékkel" szlogen nem tartható, pontosabban a minőség maximálisan, a mennyiség kizárt!

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 24. - 8 látogató hasznosnak vélte
Baján járva több helyen érdeklődtünk, hogy hol érdemes megkóstolni a híres bajai halászlevet. Azt a választ kaptuk, hogy ha nem sajnáljuk az időt, és megér nekünk egy kis kitérőt, akkor menjünk el Érsekcsanádra, mert ott valóban igazi bajai halászlevet ehetünk. Így is tettünk. A csárda nagyon hangulatos, gyönyörű kilátással a Dunára és a Veránka szigetre.

2013. novemberben járt itt
Értékelt: 2014. február 18. - 9 látogató hasznosnak vélte
Hamisítatlan vidéki hangulat, Bajától néhány percnyire, csodálatos környezetben, közvetlen a Duna partján. Igazi vendégváró tulajdonos, barátságos kiszolgálás és persze a Duna látványa, illata... Egyszerű ételek, isteni ízek, tökéletes és friss halászlé, bográcsban tálálva, házi tésztával szervírozva. Különleges élmény. Ajánlom mindenkinek!
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 27. - 15 látogató hasznosnak vélte
Mióta Molnár B. Tamásnak köszönhetően a Rév csárda referenciapont lett, nagy vágyam volt ide ellátogatni. Így aztán tettünk egy jókora kerülőt hazafelé az akasztói látogatásunk után, s nem bántuk meg. A halászlét mindig frissen főzik, legkevesebb két adag készül el egyszerre. Éltünk a lehetőséggel, a maradékot hazavittük.

Legnépszerűbb csomagok Érsekcsanádon és környékén
Zichy Park Hotel
Bikács
2 nap/1 éjszaka 17.492,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
2020.08.19. - 2020.08.23.
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 6.250 - 7.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tókert Fogadó
Nagymányok
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 11.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.15. - 2021.06.17.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
4 nap/3 éjszaka 17.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, welcome fagyival vagy süteménnyel, augusztus 20-i programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpárbérléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.01.01. - 2020.12.31.
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2 nap/1 éjszaka 7.967,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 5.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, szauna és pihenő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.12.22.
Tó Szálló
Dunapataj
3 nap/2 éjszaka 6.748,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.06. - 2020.09.30.

Szállodák Érsekcsanád környékén
Zichy Park Hotel Érsekcsanád
Knáb Panzió Érsekcsanád
A Nemesnádudvaron található Knáb Panzió kellemes helyszíne lehet családok és baráti társaságok...
Augusztus 20.
Kalocsai wellness (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre

Rév Csárda ÉrsekcsanádX