nemeth195607

nemeth195607 adatlapja

Ilyen vagyok
Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Burger-imádó  •  Tésztakedvelő  •  Akció-figyelő  •  Nagyétkű
Regisztráció2017.08.30
Utoljára itt2017.09.08

Kiváló 2017. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Szeretjük a régi jó Sarokházat! Én még soha nem csalódtam itt. Finomak a sütemények,pohárkrémek. Kiszolgálás mindig kedves. A szendvicseik évtizedek óta topon vannak,szuper finomak. A terasz is nagyon nagy,sokan elférnek. Meccset is lehet nézni a belső részben. Sör mindig hideg! Tiszta,igényes hely. Mi mindig visszatérő vendégek leszünk,az biztos!
Átlagos 2017. augusztus 30.a párjával járt itt
Baráti ajánlás után jöttünk ebbe az étterembe,de kár volt. A pincérnek fogalma sincs az ételek hogyan készülnek. Ez még nem is probléma,de az adagok olyan kicsik,hogy nem igazán laktunk jól. Egy 10 fős rendezvény volt,emiatt várnunk is kellett. 10 főnél úszik a konyha! Ez mindent elárul.
Kiváló 2017. augusztus 31.családjával járt itt
Már kétszer jártunk ebben az étteremben,gyerekek szeretik a pizzát. Nagyon ízlett nekik,az 50 cm-es pizzából még másnap is tudtak enni. Mi kétszemélyes tálat rendeltünk,finom volt,óriási volt,nem bírtuk megenni. A kiszolgáló személyzet kedves volt. A hely terasszal is rendelkezik,menü közben tele volt.