Welcome Étterem Pizzaház Szeged

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Welcome Étterem Pizzaház Szeged vélemények

Kiváló 2017. december 29.családjával járt itt
Már többször jártunk ebben az étteremben,de természetesen mindig új ízeket próbálunk ki. A pizzájuk egyre jobb,a tészta nagyon jó fajta. A tálak sem változtak,óriás,finomabbnál finomabb húsokkal. A kiszolgálás is ugyanolyan kedves. Kicsit gyorsabb lett a konyha,mert teltháznál is gyorsan ételhez jutottunk. Mi visszatérő vendégek vagyunk és maradunk.
Kiváló 2017. november 3.családjával járt itt
Ételrendelő [moderálva - a szerk. ] oldalon keresztül rendeltünk pizzàt,húsételeket az étteremből. A kiszàllítàs rendben volt,kb 1 óràt vàrtunk. A pizza finom volt és nagy méretű. A sertéscsülök szintén nagyon ízletes volt. A kétszemélyes tàl hatalmas méretű. Nem tudtunk mindent megenni,maradt vacsoràra is. Teljesen meg voltunk elégedve,biztosan jövünk vagy rendelünk még innen.
Kiváló 2017. október 24., kollégákkal járt itt
A hét minden napján ide járunk menüzni. Mindig változatos ételek vannak,árban pedig Belvárosban a legolcsóbb. A leves szabad szedéses,a főétel elegendő mennyiségű,mindig van húsétel. A menühöz még üdítő is kérhető,illetve kávé kedvezményes áron. A dolgozók kedvesek. Lehet fizetni szép kártyával,bank kártyával,étkezési utalvánnyal,ezért plusz pont is jár.
Kiváló 2017. október 14., csoporttal járt itt
Csoporttal voltunk ebben az étteremben. Sörözni indultunk,de vacsora is lett belőle. Pizzát ettek páran,finom volt,elég feltét,nagy adag. Kétszemélyes tál akció volt. Ebből is választottunk. A tartalmát ketten nem tudtuk megenni. Bőséges volt és nagyon finom. A csülök jól megsütve,jól fűszerezve. A kiszolgálás rendben volt,úgyis,hogy akadt munka bőven.
Kiváló 2017. október 3.barátokkal járt itt
Baráti találkozót rendeztünk otthon ,ezt az éttermet választottuk,mert minden ételt meg tudtunk rendelni amit kitaláltunk. Pizzát kértünk 50 cm es nagyságút. Finom volt és hatalmas. Valamint tálakat rendeltünk 3 félét. Ezek is óriás adagok voltak. Még melegen ért oda minden. A rendelésnél a hölgy készségesen válaszolt minden kérdésünkre. Köszönjük az élményt!
Kiváló 2017. szeptember 16.a párjával járt itt
Pizzát rendeltünk házhoz. Kb. 40 percet kellett várni mire megérkezett. Még forró volt. Magyarosat rendeltünk meg egy Welcome-ot. Mind a kettő nagyon nagy volt és tényleg finom a tészta. Csípősségre is elég csípős volt a pizza. Feltét teljesen elegendő rajta. Ami maradt belőle másnap még símán fogyasztható,mert puha maradt a tészta. Mi még fogunk rendelni.
Kiváló 2017. szeptember 2.családjával járt itt
Szegeden járva tértünk be a Welcome étterembe pizzát enni. Rendeltünk egy 50 cm-es pizzát,ami óriási volt,négyen nem sikerült megennünk. Tészta nem volt túl vastag,sőt vékony sem,pont olyan amilyennek lennie kell. A feltét is éppen elég volt rajta. Még vacsorára is jutott. Az árak Belvároshoz képest nem drágák. Ha újra erre járunk betérünk pizzázni az biztos!
Kiváló 2017. augusztus 31.családjával járt itt
Már kétszer jártunk ebben az étteremben,gyerekek szeretik a pizzát. Nagyon ízlett nekik,az 50 cm-es pizzából még másnap is tudtak enni. Mi kétszemélyes tálat rendeltünk,finom volt,óriási volt,nem bírtuk megenni. A kiszolgáló személyzet kedves volt. A hely terasszal is rendelkezik,menü közben tele volt. Tiszta,egyszerű kis étterem,mi biztosan jövünk még.
Kiváló 2017. augusztus 28.barátokkal járt itt
Baráti társasággal ünnepeltünk augusztus 20. án az étteremben. Mindenféle ételt kipróbáltunk,mivel 10-en voltunk.
A pizza nagyon finom volt és óriási. Marhapörkölt jó ízesítésű volt. A harcsa Molnárné módra is dícséretet érdemel. Gulyásleves is nagy adag volt. Pincérek kedvesek voltak. A hely maga tiszta,rendezett. Mi biztosan visszatérünk még.
Kiváló 2017. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Párommal és a gyerekekkel jártunk a Welcome Étteremben. A gyerekek pizzát rendeltek,ami nagyon finom tésztából volt,jó nagy,meg sem tudták enni! Mi kétszemélyes tálat kértünk,az is akkora adag volt,hogy másnap ebédre is azt ettük. Ajánlom mindenkinek a helyet. Finomak az ételek,a hely tiszta,egyszerű,kiszolgálás is rendben volt,kedvesek voltak. Árak is teljesen korrektek. :-)
Welcome Étterem Pizzaház Szeged a térképen
6720 SzegedKelemen u. 3.
06 70 226 62 99
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Sze
CS-P