Nyuszómuszó

Nyuszómuszó adatlapja

Kedves Ittjártam! Kaposvári férfi vagyok, az én szerencsémre idén január óta már nyugdíjas. Kedvesemmel ketten élünk, gyermekeink már kirepültek. Szeretjük a tavaszt és a nyarat, imádjuk a Balatont és Zalakarost. Pár éve nem jártunk már külföldön, lehet, hogy korunkból kifolyólag, de a welnesst részesítjük előnyben.
Zalakaroson már évek óta visszatérő vendégek vagyunk. Nyaraltunk már magánszálláson, és szállodában is. Mindkettőnek megvan számunkra az előnye és a hátránya is. A Freya hotel nagyon kényelmes volt abból a szempontból, hogy a szállodán keresztül lehet a fürdőbe menni, nagyon kényelmes volt. Szeretjük a szállodában a kényelmet, a magánszálláson az aránylag nagyobb függetlenséget. Nyaraláskor soha nem főzünk, ha szállodában nyaralunk, akkor a szálloda éttermében, ha magánszállás a nyaralás helye, akkor a helyi éttermekben szoktunk étkezni. Nem vetjük meg továbbá a strandon a lángost és a fagyit sem, és ha meleg van nagyon, egy-egy pohár jó hideg sört sem.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  imádok lustizni
Regisztráció2016.05.04
Utoljára itt2016.09.14

2016. május 4.a párjával járt itt
2015. nyarán négy napot töltöttünk a hotelben. Mi tagadás kellemes hely, kedves, udvarias és nagyon segítőkész személyzettel. A szoba kényelmes, komfortos, az ágy már nem annyira. A matrac nagyon kényelmetlen volt, és nekem hiányzott a kispárna, vagy legalább a nagypárna lett volna kicsit puhább. Reggelente eléggé megtört nyakkal ébredtem.