Hunguest Hotel Freya Zalakaros ★★★

Hunguest Hotel Freya Zalakaros
8749 Zalakaros, Thermál u. 7.

Hunguest Hotel Freya Zalakaros a térképen

Hunguest Hotel Freya Zalakaros értékelése:

11. helyezett a 127 zalakarosi szállás közül
58. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1057 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Freya Zalakaros bemutatkozása

A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park közepén, a fürdő közvetlen szomszédságában, és 150 szobával és 12 apartmannal várja kedves vendégeit.

Hunguest Hotel Freya Zalakaros képei

Hunguest Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Hotel Freya Zalakaros vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Tágas fogadótér várt minket! Kényelmes szoba,tusolóval és fürdőkáddal ,kényelmes ággyal. Törölközőket és fürdőköpeny is biztosítottak számunkra. Kilátás az erkélyről a fürdőre. Bőséges,finom reggeli és vacsora! ! Nagyon tetszett a szállás és a fürdőt összekötő folyosó! ! Kényelmesen át tudtunk sétálni akár naponta többször is! !

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
Nagyon meg voltunk elégedve a szállással. Szuper megoldás, hogy fürdőköpenybe átballaghattunk a fürdőhelyre! Nem voltak túl nagyok a szobák, de pár éjszakát eltölteni tökéletes megfelelt! Az erkély, pont a fürdő felé nézett . :-) A reggeli és vacsora meglepően bőséges volt, a választékkal is elégedettek voltunk.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 26.
Előny: Nagyon kényelmes, hogy közvetlen összeköttetésben van a fürdővel. A fürdő szuper, maximálisan gyermek barát hely.
Hátrány: A pótágy kissé kényelmetlen volt a gyerekeknek, s a szobában kevés volt a használható konnektor.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 11.
A hotel jól megközelíthető,a recepció dolgozói maximálisan foglalkoztak velünk. A szobánk tisztán várt bennünket,igaz a szőnyegpadló már kissé lelakott,a Wc ajtót nem lehet becsukni,nekem hiányzott a wc illatosító,ill. a szobában is lehetne valami kellemes illatosító! Sajnos a légkondi éjszaka bekapcsolt,kellemetlen hangon berregett!

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 8.
A szálloda legfőbb erőssége az alagúton a közvetlen átjárás lehetősége a gyógyfürdőbe. A kenyér és pék árú választéka és minősége kiváló. Az ételkínálat a besorolási kategóriának megfelelő,ízletessége azonban változó,szakácsfüggő volt. December 2. -án és 3. -án különösen ízletes volt a vacsora a hét többi napjához képest.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 6.
Minden tetszett, de legjobban a tisztaság. Még nem voltunk ilyen helyen,ahol a fémes részek ennyire csillogóvá lettek a takarítással varázsolva . Látszott, hogy nem újak, tehát nem azért ragyogtak. A személyzet mosolygós, szolgálat kész csapat. A konyha kitűnő. Messziről mentünk oda és nem csalódtunk. Köszönjük. Sajnos a Gyógyfürdőről mindez nem mondható el.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 2.
Teljes mértékben megvoltunk elégedve a szálloda szolgáltatásaival,a személyzet hozzáállásával,külön szeretném kiemelni az étteremben tapasztaltakat,a svédasztal bőségét,az ételek minőségét. Köszönjük.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 29.
Kedves személyzet. Retró Hotel. Sok minden felújításra szorul. Az eső néhol beesik. Kényelmes ágyak. Nagyon jó , a közvetlen átjáró a Fürdőbe. A reggeli bőséges. A vacsora kínálata kívánnivalót hagy maga után. A hideg étel kivételével , a négy meleg étel lehetőség, elég silány, kevés a kreativítás. Főleg, ha valaki az utolsók között megy vacsorázni, már nem igen válogathat.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 21.
A szállodai dolgozók előzékenyek, udvariasak és segítőkészek voltak. Az első nap későn érkeztünk, ezért már nem tudtuk igénybe venni a fürdő belépőt, ezért az utolsó nap - a távozás napján - lehetővé tették, hogy kényelmesen igénybe vehessük ezt a szolgáltatást. Igy teljes volt az élményünk. Köszönjük S&M pár

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 10.
Kellemes napokat tölthettünk a Freyában. A szálloda elérhetősége a kanyargós mellékutak miatt nehéz volt, Győr - Moson - Sopron megyéből ezúttal nem tudtunk autópályán utazni. ERRŐL VISZONT A SZÁLLODA NEM TEHET. HAZA FELÉ KÖD IS NEHEZÍTETTE UTUNKAT. Ennek ellenére szívesen emlékszem vissza az ott töltött napokra.
Válasz az értékelésre - 2019. november 30.
Köszönjük értékelését és építő jellegű észrevételét!
A későbbiekben is nagyon sok szeretettel várjuk Önöket!
Hunguest Hotel Freya (Hunguest Hotel Freya)

Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, wellness teával. fürdőköpeny és szauna-lepedő használattal, sportos programokkal, játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, zenés esttel, gyermekprogramokkal
Érvényes: 2020.02.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.500 - 80.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness tanácsadással és Szauna Cocktail Show-val, fürdőköpeny bekészítéssel, gyermekprogramokkal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.05.29.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.19. - 2020.06.30.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 13.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Art Hotel
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 10.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék egytálétel ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, kisgyermekeknek játszószobával, só szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness tea fogyasztással, masszázs kuponnal, kerékpár kölcsönzéssel, fürdőköpeny és szaunalepedő bekészítéssel, sportpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.15.
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig

Szállodák Zalakaros környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

ZalakarosX