Hunguest Hotel Freya Zalakaros ★★★

Hunguest Hotel Freya Zalakaros
8749 Zalakaros, Thermál u. 7.

Hunguest Hotel Freya Zalakaros a térképen

Hunguest Hotel Freya Zalakaros értékelése:

9. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül
47. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1053 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Freya Zalakaros bemutatkozása

A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park közepén, a fürdő közvetlen szomszédságában, és 150 szobával és 12 apartmannal várja kedves vendégeit.

Hunguest Hotel Freya Zalakaros képei

Hunguest Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Hotel Freya Zalakaros vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 25.
Mar tobbszor voltunk itt, most sem csalodtunk, /szept 8 tol 4 ejszaka nyugdijas hazaspar/ A ellatas sokat javult reggel este tobb gyumolcs es suti es csokikrem is. Nagyon tetszett, hogy a szalloda nyugdijas programot is hirdet ilyenkor egy kis kedvezmennyel ujra elindulunk. A furdo arat alap es wellness azt sokallottam egyutt foleg utozezoni aron fel strand nyitvatartassal De ez nem aszalloda bune.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 5.
Baráti házaspárral vettük igénybe a hotel szolgáltatásait. Már második alkalommal voltunk a Freyában. Mindennel elégedettek voltunk: kényelmesek az ágyak, nyugodtan lehet pihenni, finomak, változatosak az ételek, a személyzet barátságos, segítőkész, udvarias. Tökéletes az átjárás a gyógyfürdőbe, talán az élményfürdőhöz egy ingyenes belépőt ajándékozhatnának.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
Minden rendben volt. Az étkezés változatos és bőséges. Nagyon jó a szabad átjárás a fürdőbe, bár az élményrészért külön fizetni kell. Hőségben nagyon melegek a szobák légkondi nélkül. Összességében elégedett vagyok.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Május közepén jártunk a férjemmel a hotelban, 4 éjszakát töltöttünk el. Mindennel maximálisan megvoltunk elégedve. Személyzet kedves, mindenhol nagy tisztaság volt. Az ételek finomak, bőséges választék, mindig utánapótolták a fogyóban lévő ételeket. Az átjáró folyosó a fürdőbe szuper kényelmes. Mindennel megvoltunk elégedve, bár a hotel külső kinézete lehetne kicsit szebb, de belül már színvonalas.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
Az ételek átlagosak, kicsit retró. A szoba nagyon meleg volt. Utóbb kiderült, hogy légkondi bérelni lehetett volna, de ezt nem mondták a recepción.
Jó volt, hogy korlátlan belépő volt a fürdőbe.
4 napig voltunk és csak a szemetest ürítették. Takarítás nem volt.
A fürdővel szemben van az elhelyezkedése szuper.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 19.
Remek 5 napot töltöttünk itt párommal. Egy folyosón könnyen elérhető a különböző igényeket kielégítő hatalmas strand. Akár úszóknak, idősebbeknek, pároknak, kisgyermekes nagyobb családoknak is. A strandon többféle étkezési lehetőség kínálkozik, az önkiszolgáló jellegű éttermek drágábbak, mivel mi félpanziót választottunk, így lángos is elég volt ebédre, ami viszont páratlan.

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 6.
A hotel megközelítése egyszerű, előtte áll meg a busz. A fürdőbe a fűtött alagúton átjárás miatt választottam. Télen a hidegben nagyon hasznos. Kicsit retro az épület, ráférne egy szőnyeg-csere, a külső vakolat/festék pörög le a falról. a tisztaság erős közepes, a zuhanytálca tisztasága hagyott némi kívánni valót. Az étkezés svédasztalos és bőséges.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
A szobában csak egy fali aljzat volt, amit mobil eszközök töltésére lehetett használni. A szállodából a gyógyfürdő egy alagúton keresztül megközelíthető, megspórolandó az átöltözést a fürdőben.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Három nap két éjszaka minden nagyon jóvolt a személyzet kedves az ételek finomak és bőségesek . Mindenkinek köszönjük ezt az élményt amit kaptunk külön köszönet az étterem felszolgálójának L. Koppánynak figyelmességéér és a főszakácsnak szintén akik az ételallergias kis unokámnak minden kívánságát igyekeztek teljesiteni. Kívánunk továbbra is jómunkát.
Válasz az értékelésre - 2019. május 9.
Örülünk, hogy kellemes, élményekkel teli napokat töltöttek el nálunk és köszönjük a szálloda minden dolgozója nevében az értékelést!
A jövőben is sok szeretettel várjuk Önöket szállodánkban!
Hunguest Hotel Freya (Hunguest Hotel Freya)

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
A szoba nagyon kicsi mozdulni sem lehetett ,A terasz üres még egy szék sem volt. az éttermi ár túlzottan magas.A szombat esti program kellemes jól szervezett volt.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, gyermekbarát szauna használattal
Érvényes: 2020.04.30-ig
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Venus Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.02.
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Karos Spa
2 nap/1 éjszaka 28.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, wellness és szépségápolási tanácsadással, adventi és gyermekprogramokkal, fürdőköntös használattal, élőzenével, szauna-show-val, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, színterápia sószoba és sómokozó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hotel Aphrodite
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 33.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, jásztószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.02.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Napfény Zalakaros
A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre...
Napi ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Pörögj rá az újévre! (min. 3 éj)
Napfényes téli akció (min. 2 éj)

ZalakarosX