Hunguest Hotel Freya Zalakaros ★★★

Hunguest Hotel Freya Zalakaros
8749 Zalakaros, Thermál u. 7.

Hunguest Hotel Freya Zalakaros a térképen

Hunguest Hotel Freya Zalakaros értékelése:

11. helyezett a 128 zalakarosi szállás közül
54. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1064 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Freya Zalakaros bemutatkozása

A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park közepén, a fürdő közvetlen szomszédságában, és 150 szobával és 12 apartmannal várja kedves vendégeit.

Hunguest Hotel Freya Zalakaros képei

Hunguest Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Hotel Freya Zalakaros vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 8.
Nagyon tetszett a tisztaság a szállodában az élményfürdő területén. Kiváló volt az konyha, bőséges a választék, ízletesek az ételek. Az élményfürdő plusz költségét közölhették volna előre, de így is jó volt az ár/érték arány. A személyzet kedves mosolygós volt a recepciónál, az étteremben és a fürdőben egyaránt.
Köszönjük értékelését.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 4.
A személyzet kedves és segítőkész volt. Az étel bőséges, finom volt; svédasztalos reggeli és vacsora. Nagyon jó megoldás a hotelt a fürdővel összekötő alagút, pici gyermekem is fürdőköntösben sétált át. A masszázst érdemes kipróbálni, a masszőrnő kezei aranyat érnek. Tetszett a kisbolt is, finom kávét ittunk a bárban.
Válasz az értékelésre - 2020. március 24.
Köszönjük kiemelkedő értékelését és kedves szavait.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Összeségében csak pozitívan tudok nyilatkozni a családdal eltöltött hétvégét illetően (színvonal, kedvesség, tisztaság, szolgáltatások), talán a szobák mérete ami okozott némi kényelmetlenséget, de ár-érték arányban ez is teljesen elfogadható volt. Mintha visszamentünk volna az időben néhány évtizedet, de ebben megint nem volt semmi váratlan és nem csökkentette a színvonalat.
Válasz az értékelésre - 2020. március 24.
Köszönjük értékelését, örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat szállodánkban.
Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Hetedik alkalommal töltöttünk el itt pár napot.Egyre jobb minden!A személyzet nagyon kedves!A gyerekeknek kialakított játszószobában dolgozó hölgyre nyugodt szívvel rá lehet bízni a gyerekeket.
Az ételek is finomak voltak.Nyáron visszajövünk:)

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 14.
Azt kaptam amiért mentem, kikapcsolódni, pihenni, amire teljesen alkalmas a szálló. Nagyon jó dolog a fürdőbelépő, (az éjszakák számával megegyezően) de határozottabban hívnám fel a figyelmet arra, hogy a belépő nem komplex, csak kiegészítő jeggyel. Az választható ételek minősége és mennyisége kiváló, a személyzet vendégekhez való hozzáállása is teljesen rendben volt.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 10.
Zalakaros fő utcáján található a szállás, mely nagyon jól megközelíthető. A szobák kicsit retró stílusúak, de szépen tisztán vannak tartva. Az étkezések nagyon bőségesek, és változatosak - mindamellett nagyon finomak is. A személyzet nagyon barátságos és segítőkész. Maga a szálloda és a környék is csendes és nyugodt környezetben van.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 19.
Barátságos, segítőkész személyzet ,tisztaság, de a szobákban a folyósokon a padlószőnyeg már felújításra szorulna, a wc öblítő nagyon hangos, valamint a fürdőszobai és wc burkolatokra is ráférne a felújítás

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Tágas fogadótér várt minket! Kényelmes szoba,tusolóval és fürdőkáddal ,kényelmes ággyal. Törölközőket és fürdőköpeny is biztosítottak számunkra. Kilátás az erkélyről a fürdőre. Bőséges,finom reggeli és vacsora! ! Nagyon tetszett a szállás és a fürdőt összekötő folyosó! ! Kényelmesen át tudtunk sétálni akár naponta többször is! !

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
Nagyon meg voltunk elégedve a szállással. Szuper megoldás, hogy fürdőköpenybe átballaghattunk a fürdőhelyre! Nem voltak túl nagyok a szobák, de pár éjszakát eltölteni tökéletes megfelelt! Az erkély, pont a fürdő felé nézett . :-) A reggeli és vacsora meglepően bőséges volt, a választékkal is elégedettek voltunk.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 26.
Előny: Nagyon kényelmes, hogy közvetlen összeköttetésben van a fürdővel. A fürdő szuper, maximálisan gyermek barát hely.
Hátrány: A pótágy kissé kényelmetlen volt a gyerekeknek, s a szobában kevés volt a használható konnektor.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.173 - 25.876,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a vacsorához ajándék itallal, strandbelépővel, internet elérhetőséggel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.610 - 20.016,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Venus Hotel
Zalakaros
2-5 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Vital
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.13-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 21.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kreatív gyermekprogramokkal, ingyenes gyermekfelügyelettel, izgalmas programokkal, hetente többször élőzenével
2020.07.01. - 2020.08.23.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.000 - 21.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna show-val, változatos műsorokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, gyermekprogramokkal
Érvényes: 2020.08.31-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: bőséges reggelivel, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2020.07.10. - 2020.08.30.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Art Hotel
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 10.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék egytálétel ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, kisgyermekeknek játszószobával, só szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Hotel Aphrodite
Zalakaros
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, masszázs kuponnal, Nordic Walking túraeszközök kölcsönzésével, fürdőköpeny és szauna lepedő bekészítéssel, kedvezményes kalandpark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 13.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Vital Zalakaros
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Előnyári feltöltődés (min. 3 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

ZalakarosX