Ottó81

Ottó81 adatlapja

Ilyen vagyok
Vegetáriánus  •  Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Sörkedvelő  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kritikus
Regisztráció2019.09.08
Utoljára itt2021.02.20

Gyenge 2019. szeptember 8.a párjával járt itt
A párommal másodszor jártunk ezen a helyen. Az első alkalom 2019. tavaszán volt, amikor csak italt fogyasztottunk. Ebből a szempontból jó helynek tűnt. Volt ott egy idősebb pincér úr, akin látszott a sok éves szakmai tapasztalat, és a munkája iránti elhivatottság. Pozitív élménnyel távoztunk. Viszont a második alkalommal enni mentünk leginkább.
Felhasználó fényképei:
Múzeumkert Étterem Várpalota - Múzeumkert Étterem Várpalota -
Kiváló 2019. szeptember 9.a párjával járt itt
"Kellemes környezet, kiváló csapolt sörök. " Ez lehetne a címe az értékelésemnek. Egy idősebb úr volt aki kiszolgált minket. Talán a tulajdonos volt, de ez nem biztos. Tetszett, hogy nem foglalkozott azzal, hogy hányadik kör sörünket kérjük ki. :D A belső környezet igényes. A WC-ről kijövet van egy kisebb szintkülönbség.
Felhasználó fényképei:
Kaktusz Söröző & Kávézó Gárdony - Kaktusz Söröző & Kávézó Gárdony - Kaktusz Söröző & Kávézó Gárdony - Kaktusz Söröző & Kávézó Gárdony -