Múzeumkert Étterem Várpalota
8100 Várpalota, Szent István u. 1.

Múzeumkert Étterem Várpalota a térképen

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. december 13.
A Múzeumkert nevű központi egységbe azért ültem be, mert társam elment vásárolni valamit, ami engem nem foglalkoztatott különösebben, elektronikai cikk lehetett vagy ilyesmi. Az időt meg jobb eltölteni egy kocsmában. A teraszon ültem le, átnéztem az itallapot, majd némi hezitálás után egy deci Feind olaszrizling mellett döntöttem.
Budaörs
Ábrahámhegy

2020. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 25.
Egy lakótelep parkolójában az egyik autóból ezt ajánlották. menjek le az úton és ez éppen odavezet. Kis megszakítás, hogy közben megnéztem a Thury-várat, ha már éppen arra mentem. Az építésvezető, aki majdnem elzavart, szintén ezt az éttermet ajánlotta a vár mellett. Valami olaszos kaját emlegetett, hogy az olcsó is. Hát betértem ide.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. május 31.
A várban voltunk és onnan irányítottak át minket e étterembe. A külső részen senki nem volt a rossz idő lévén, benn is csak 1 asztalnál, így hamar kaptunk meg mindent. A választék bőséges. Mi finom csontlevest ettünk, kapros túróval töltött csirkét sült burgonyával és roppanós bundában sült csirkét friss salátával, mártással.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 8.
A párommal másodszor jártunk ezen a helyen. Az első alkalom 2019. tavaszán volt, amikor csak italt fogyasztottunk. Ebből a szempontból jó helynek tűnt. Volt ott egy idősebb pincér úr, akin látszott a sok éves szakmai tapasztalat, és a munkája iránti elhivatottság. Pozitív élménnyel távoztunk. Viszont a második alkalommal enni mentünk leginkább.

Doni71 TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28.
A barátommal jártam itt több esetben is. A hely hangulata és elhelyezkedése jó, a kiszolgálás is teljesen rendben van, gyors és kedves. Bár elég forgalmas helyen van, de hát ez a belváros. Akit nem zavar a közeli gépjármű-közlekedés, annak nem lesz probléma. Az ételek minősége is hozza az elvártat, sőt a vajas lazac kifejezetten finom volt.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 21.
A főtéren lévő éttermek mindig gyanúsak picit. Általában nyeglék, lehúzósan drágák. Ez erre az étteremre nem áll. Az árak korrektek, az étel finom, a kiszolgálás talán egy picit lassú, de kedves és pontos. A pizza igazi pizzatésztából készül. A pina colada alkoholmentes koktél első osztályú.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 6.
Már vagy ötödik alkalommal jártunk az étteremben,de most sem csalódtunk.A kiszolgálás barátságos,az ételek finomak,hangulatos tiszta étterem.Ha a környéken kirándulunk mindig betérünk az biztos.

Gee_jartam TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29.
A Thury vár látogatása után érdemes egy ebédre betérni. Az általunk kóstolt ételek ízletesek voltak, bár picit lehetett volna gyorsabb a kiszolgálás, mert amúgy nem sokan voltak az étteremben. A pincérhívó nagy ötlet, nem sok átlagos helyen látni. A pizzánál külön megkérdezték, hogy csípős vagy csemege pepperoni legyen, és nem automatice rakták a csípőset.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 27.
Nemrég jártunk az étteremben vasárnap valamivel 11. 00-ó után. A pincér szívelyesen fogadott és mondta hogy már lehet ebédelni. Cigánypecsenyét rendeltünk amit kb. 15 permúlva meg is kaptunk. A hús jól volt átsűtve de ami meglepett hogy elég vastag oldalas volt a tetején. A tipikus fokhagyma íz nem jött elö mivel a hús és a oldalas is vastagon meg volt szórva pirospaprikával, szokatlann volt és érdekes.

varadym TOP fotófeltöltő
2013. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. december 18. - 9 látogató hasznosnak vélte
Hossza vacillálás után ajánlották (helyiek)ezt az éttermet. Belépve retró feeling „csapot meg”, de a WC benn egy automatából fogkefe készletet lehetett vásárolni kompletten- na ez nem semmi. Az ételek jók, finomak és ízletesek, a leves hatalmas a második adagot már meg sem tudtuk enni, csak megkóstolni, de az is finom volt.

Legnépszerűbb csomagok Várpalotán és környékén
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 25.925,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2018.10.12. - 2022.01.01.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 21.925,- Ft/fő/éj ártól: wellness-részleg és fitneszterem használattal, koktél akcióval és kávé kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Sokorópátka
2021.01.18. - 2022.01.18.
Hotel Platán
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 8.050 - 23.575,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kültéri medencével, parkolással, játszótérrel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.30. - 2021.09.25.
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 10.260,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2019.01.29. - 2022.01.02.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.05.31.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
2 nap/1 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
4 nap/3 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, húsvéti mulatsággal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Hotel Historia Malomkert
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 15.800 - 19.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, üdvözlő itallal, gyermek játszótér használattal, parkolással
2021.01.11. - 2021.10.31.
Villa Campana
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2021.01.18. - 2021.09.30.
Balla Apartmanház
2021.01.18. - 2022.01.18.

Szállodák Várpalota környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Várpalota
Holiday Hotel Csopak Várpalota
Valentin napi hétvége (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)

Múzeumkert Étterem VárpalotaX