Ozsváth Sándorné

Ozsváth Sándorné adatlapja

Nyugdíjas vagyok, kertészkedek, nagyon szeretem a virágokat, négy unokám van egy kisleány és 3 fiú, nagyon szeretem Őket, sokat itt vannak nálam.
Gépkocsival utazunk. Étterembe alkalmanként járunk férjemmel, unokáimmal.
Regisztráció2013.06.02
Utoljára itt2016.12.06

Kiváló 2013. szeptember 10.gyerekekkel járt itt
Ismét nem csalódtunk unokáimmal voltunk augusztus utolsó hetében változatlan kényelmes,mindent kielégítő úgy nekem mint az unokáimnak,ha a Teremtő segít jövőre Veled ugyan itt!!!
Az igényeinknek maximálisan megfelelt pihenés szórakozás kellemes időtöltést nyújtott nagyon biztonságos főleg gyerekeknek.

Kiváló 2014. július 26.gyerekekkel járt itt
Ismét itt jártunk unokáimmal nagyon csodálatos volt kényelem, mindenre kiterjedő figyelem, tisztaság, ötletesség, kedvesség, nagyon tetszett az unokáimnak is.A nagy kényelmes terasz a kilátás az udvarra, a tóra köszönjük szépen a kedves vendéglátást a /csokikat, üdítőket/
VISSZA VÁGYUNK!!!
Anna Gyógyvizes Apartman válasza
Nagyon szépen köszönjük az értékelést.Várjuk bármikor újra az egész családot.
2014. augusztus 5., Ignáczné Anna, üzletvezető
Kiváló 2016. október 14.gyerekekkel járt itt
Igazi kikapcsolódásra , pihenésre kialakított apartman minden elvárható igény kielégít maximálisan ajánlom mindenkinek
Kedves figyelmes vendégszerető Házigazdák közel van a fürdő
nagy parkkal rendelkezik gyerekek szórakozását kielégíti vásárlási lehetőség zöldség, gyümölcs, pékáru , italok közelben
a tisztaság maximális a lépcsőházban is