Cserkeszőlő, Beton út 5.

Wellness csomagok Cserkeszôlô városában

Touring Hotel Cserkeszőlő Cserkeszőlő vélemények

Gábor1 TOP szállásértékelő
2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21.
A szálloda nagyon jó helyen van, közvetlen átjárással a fürdőbe. A parkoló közvetlenül a ház mellett megoldott, az épület előtt, vagy a kemping területén, szintén az épülte oldalában. A kétágyas szobánk retró berendezésű, ráférne egy felújítás. a bútorokat lassan cserélni kellene. A televízió csatornáinak száma kellemetlenül kevés.

Miska TOP szállásértékelő
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 22.
A hotel elhelyezkedése kiváló. A személyzet kedves. Az ajtók nyikorognak, a tv-ben 4 csatorna látható. A klíma nem szabályozható, mert fix 24 fokra van állítva, amit egy telefon aplikációval már tudtam is szabályozni. Az étkezés igazi retro étkezés. Koszos tálcák, száraz pékáru, 5 perc alatt elfogyó ételek nincsenek pótolva,(ketchup, kalács, tej, vaj ).

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Maga a hotel, teljesen rendben a három***szinten. Fejlődés nincs, ugyanott, ahol 5 éve, de ezzel semmi gond. Ha a menedzsment ennyit tud, akkor ennyi! Vendéglátósként állítom, ebből már 10 évvel ezelőtt is többet lehetett volna kihozni. Működtető az önkormányzat! ! ! TB részleg: "széthajtott"! ! ! Nem a beteg számít, hanem az, az ott dolgozó pl.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 31. - 3 látogató hasznosnak vélte
35 éve járunk Cserkeszőlőre - a Touringban most voltunk először és utoljára. Kifogtuk a lehető legrosszabb időpontot, hiszen azért választottuk ezt a szállást, mert úgy tudtuk, hogy zárt folyosón keresztül lehet megközelíteni a téli fürdőt. 3 hónappal ezelőtt foglaltuk le a szállást és nagy reményekkel utaztunk Cserkeszőlőre.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Február elején jártunk ott utoljára a hét éves unokánkkal. Most sem csalódtunk, azt kaptuk amit előre megbeszéltük, csak most a fürdőbe a levegő elég hideg volt. Az unokánk most volt először Cserkeszőlőn, / mi már voltunk többször,/neki is nagyon tetszett. Jó megoldás az étterembe , hogy lehet fél adagokat is kapni. Az ételek minősége , választéka kifogástalan.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 23. - 6 látogató hasznosnak vélte
Szívélyes fogadtatás után elfoglaltuk a szobát ! Tiszta rendezett, szobába érkeztünk. Kellően felszerelt franciaágyas szoba az épület tetőterében volt . Már aznapra járt a fürdőbelépő karszalag. A fürdő egy zárt folyosón közelíthető meg , így már fürdőköpenyben lehet a fürdőt megközelíteni. , Étkezésre pedig ott a Napsugár étterem , ahol minden reggel bőséges svéd asztalos reggelivel várják a vendégeket.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 18.
Cserkeszőlő fürdő minden szempontból kielégítő mozgásszervi betegségekre, kényelmes, szinte ki sem kell menni a fürdő területére minden elérhető fedett helyen járva, biztonságos, a viz hőmérséklete nagyon jó mindenkinek csak ajánlani tudom ár kényelem igazi pihentető kikapcsolódásra évek óta járunk és nem tudjuk megunni mindig kellemes pihent érzéssel távozunk, nem beszélve az árakról maximálisan meg vagyunk elégedve

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hétvégét töltöttük ebben a hotelben. Csoportos kirándulás keretében. Jó benyomást keltett ,hogy a formaságok / bejelentkezés, szoba kiosztás/ már el volt készítve. A személyzet rugalmasan . nagyon jól kezelte az induláskori proceturát. A takaritott szobákat azonnal el lehetett foglalni. A fürdőbe való átjárás a zárt folyosón nagyon kedvező télen is.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször is töltöttünk már el nagyon kellemesen itt pár napot. Az,hogy a hotel fedett folyosóval van összekötve a fürdővel kimondottan kedvező téli időszakban és a kényelemszeretőknek. Másik nagy előnye,hogy akár köntösben bemehetünk az étterembe. Ahol minden van,mi szem-száj ingere. Finom házias ízekkel kényeztetheti magát az úszásban megfáradt ember.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 5. - 5 látogató hasznosnak vélte
A 44-es úton érkeztünk Cserkeszőlőre. A szálláshelyhez vezető út nem sok jóval kecsegtetett, rendetlen telephelyű vállalkozások között autóztunk. A Hotelhoz érve megváltozott a kép. A recepciósok kedves, szolgálatkész közreműködése után beléptünk az első emeleti erkélyes, közelmúltban felújított, kellemesen berendezett szobánkba.

Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.20-ig
Jurta Tábor
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 7.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépési lehetőséggel a Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Touring Hotel
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Touring Üdülőházak
Érvényes: 2021.10.29-ig
Touring Faházak
Érvényes: 2021.10.29-ig
Dream Horse Apartman
Cserkeszőlő
2 nap/1 éjszaka 5.720 - 7.040,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.06-ig
Príma Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.15. - 2021.10.29.
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3-5 éjszaka 25.780,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szilveszteri díszvacsorával és élőzenés bulival, változatos kültéri és fakultatív programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.02.
Mozart Hotel
Szeged
Érvényes: 2021.01.27-ig
Science Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.800 - 31.380,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, sajtválogatás és finom bor bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Aquarell
Cegléd
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 27.940,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.10-ig

Szállodák Cserkeszőlő környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Hétköznapi alföldi wellness (min. 2 éj)
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)

CserkeszőlőX