Cserkeszőlő, Beton út 5.

Szállások Cserkeszôlô városában
Wellness csomagok Cserkeszôlô városában

Touring Hotel Cserkeszőlő Cserkeszőlő vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 17.
Maga a hotel, teljesen rendben a három***szinten. Fejlődés nincs, ugyanott, ahol 5 éve, de ezzel semmi gond. Ha a menedzsment ennyit tud, akkor ennyi! Vendéglátósként állítom, ebből már 10 évvel ezelőtt is többet lehetett volna kihozni. Működtető az önkormányzat! ! ! TB részleg: "széthajtott"! ! ! Nem a beteg számít, hanem az, az ott dolgozó pl.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 31. - 3 látogató hasznosnak vélte
35 éve járunk Cserkeszőlőre - a Touringban most voltunk először és utoljára. Kifogtuk a lehető legrosszabb időpontot, hiszen azért választottuk ezt a szállást, mert úgy tudtuk, hogy zárt folyosón keresztül lehet megközelíteni a téli fürdőt. 3 hónappal ezelőtt foglaltuk le a szállást és nagy reményekkel utaztunk Cserkeszőlőre.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Február elején jártunk ott utoljára a hét éves unokánkkal. Most sem csalódtunk, azt kaptuk amit előre megbeszéltük, csak most a fürdőbe a levegő elég hideg volt. Az unokánk most volt először Cserkeszőlőn, / mi már voltunk többször,/neki is nagyon tetszett. Jó megoldás az étterembe , hogy lehet fél adagokat is kapni. Az ételek minősége , választéka kifogástalan.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 23. - 6 látogató hasznosnak vélte
Szívélyes fogadtatás után elfoglaltuk a szobát ! Tiszta rendezett, szobába érkeztünk. Kellően felszerelt franciaágyas szoba az épület tetőterében volt . Már aznapra járt a fürdőbelépő karszalag. A fürdő egy zárt folyosón közelíthető meg , így már fürdőköpenyben lehet a fürdőt megközelíteni. , Étkezésre pedig ott a Napsugár étterem , ahol minden reggel bőséges svéd asztalos reggelivel várják a vendégeket.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 18.
Cserkeszőlő fürdő minden szempontból kielégítő mozgásszervi betegségekre, kényelmes, szinte ki sem kell menni a fürdő területére minden elérhető fedett helyen járva, biztonságos, a viz hőmérséklete nagyon jó mindenkinek csak ajánlani tudom ár kényelem igazi pihentető kikapcsolódásra évek óta járunk és nem tudjuk megunni mindig kellemes pihent érzéssel távozunk, nem beszélve az árakról maximálisan meg vagyunk elégedve

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hétvégét töltöttük ebben a hotelben. Csoportos kirándulás keretében. Jó benyomást keltett ,hogy a formaságok / bejelentkezés, szoba kiosztás/ már el volt készítve. A személyzet rugalmasan . nagyon jól kezelte az induláskori proceturát. A takaritott szobákat azonnal el lehetett foglalni. A fürdőbe való átjárás a zárt folyosón nagyon kedvező télen is.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször is töltöttünk már el nagyon kellemesen itt pár napot. Az,hogy a hotel fedett folyosóval van összekötve a fürdővel kimondottan kedvező téli időszakban és a kényelemszeretőknek. Másik nagy előnye,hogy akár köntösben bemehetünk az étterembe. Ahol minden van,mi szem-száj ingere. Finom házias ízekkel kényeztetheti magát az úszásban megfáradt ember.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 5. - 5 látogató hasznosnak vélte
A 44-es úton érkeztünk Cserkeszőlőre. A szálláshelyhez vezető út nem sok jóval kecsegtetett, rendetlen telephelyű vállalkozások között autóztunk. A Hotelhoz érve megváltozott a kép. A recepciósok kedves, szolgálatkész közreműködése után beléptünk az első emeleti erkélyes, közelmúltban felújított, kellemesen berendezett szobánkba.

2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. november 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Most jártunk a Touring Hotelben először, de biztos, hogy még visszamegyünk! A személyzet nagyon kedves, aranyos, segítőkész és figyelmes volt, mindenhol tisztaság, gyönyörű szobát kaptunk a másodikon. Azért választottuk ezt a helyet, mert közvetlen átjárás van a fürdőbe. A svédasztalos reggelinél nem volt ezerféle dolog, de mindenből volt bőven.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
A hotel egyes recepciósai tájékoztatásai NAGYON gyenge.Azt hiszik,hogy a vedég van a recepciósért.Pedig a rcepciós van a vendégért.A vendég nem megy a hotelba hiába van a recepciós!!A hotel földszinti szobái NAGYON RETRÓ!Rá férne a FELÚJÍTÁS! A fürdő szeméjzete segítő kész és tájékoztatja a vendégeket.

Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 29.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri programokkal és gálavacsorával, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Hotel Corvus Aqua
Érvényes: 2020.09.16-ig
Auris Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 11.950 - 13.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finn-, infraszauna és gőzkabin használattal, múzeumi belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 8.375,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, kerékpárhasználattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Science Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.225 - 9.725,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Mosoly Vendégház
Orosháza
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.15-ig
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3-5 éjszaka 24.180,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, borkóstolóval, wellness-részleg használattal, szilveszteri díszvacsorával és élőzenés bulival, változatos kültéri és fakultatív programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.02.
Tisza Corner Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 4.420,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Neon 2 Panzió
Orosháza
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.16-ig

Szállodák Cserkeszőlő környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Novotel Szeged Hotel Szeged
A négycsillagos Novotel Szeged Hotel a város legszebb részén, a Tisza partján 136 szobával...
Karácsony
Aquarell őszi áreső (min. 2 éj)
Szilveszter a Dél-Alföldön (min. 2 éj)

CserkeszőlőX