pipacsju

pipacsju adatlapja

Imádok utazni, új helyeket felfedezni, legyen az külföldön vagy itthon. Szívebben vagyok természetközelben, mint nagy városokban. Sajnos sokkal kevesebb lehetőségem van mindezekre, mint kedvem, és inkább az olcsóbb szállásokat engedhetem meg magamnak. Szeretek túrázni, kerékpározni, kirándulni. De nagyon élvezem, a fürdőzés adta kényeztetést is. Sajnos nem főzök túl jól, de csodálom a gasztronómiában jártas embereket, igazi művészeknek tartom őket. Szeretek finomakat enni és külön élvezetet jelent, ha azt elém rakják! :)
Ha van lehetőségem, bármilyen megoldás érdekel. Sokszor utazom barátokkal, közeli családtaggal egyénileg, de a csoportos utazási lehetőséget is szívesen választom. Igyekszem lehetőség szerint néhány napra minden negyedévben elmenni, nyáron hosszabb időre, de 1-1 napos túrákat havi gyakorisággal. Ilyenkor szívesen eszem étteremben.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Borbarát  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás  •  Mindenevő  •  élményt kereső
Regisztráció2016.05.17
Utoljára itt2017.02.02

2017. február 2.a párjával járt itt
Kupon akcióban vásároltam a párom szülinapja alkalmával ezt a lehetőséget. A kupon vásárlásakor nagyon jó akciós árnak tűnt a megállapított összeg a többi ajánlathoz képest. Később jöttem rá, hogy a plusz járulékos költségek, mint időszaki felár, parkolási díj stb. kifizetése után már semmivel sem jobb az ára, mint a többi kínálat.
Felhasználó fényképei:
Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj -
Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Lányommal egy hétköznapon, déli menüt választottunk. Kellemes meglepetésként ért minket, a különleges, nem a megszokott, szokványos menüválaszték. Ugyan egy kicsit sokat kellett várni, de mind az ízhatás, mind a tálalás kárpótolt ezért. Vélhetően minőségi alapanyagokkal frissen készítették az ételeket.
Kiváló 2017. február 2.a párjával járt itt
A Koczor Pincészet panziójában egy éjszakát tölthettünk párom születésnapja alkalmával. Megérkezésünkkor ugyan volt egy kis fennakadás, később tudtuk csak elfoglalni a szobánkat, de ezt a kis kellemetlenséget a tulajdonos bőségesen kompenzálta. A szobánkból csodálatos panoráma nyílt a Balatonra, fantasztikus látvány volt reggel az ágyból nézni a befagyott tó fölött felkelő napot!
Felhasználó fényképei:
Koczor Pincészet és Vendégfogadó Balatonfüred - Koczor Pincészet és Vendégfogadó Balatonfüred - Koczor Pincészet és Vendégfogadó Balatonfüred - Koczor Pincészet és Vendégfogadó Balatonfüred - Koczor Pincészet és Vendégfogadó Balatonfüred -