Kispiac Étterem Hódmezővásárhely
6800 Hódmezővásárhely, Zrínyi utca 7.

Kispiac Étterem Hódmezővásárhely a térképen

Deszk
Battonya
Létavértes

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 8.
Örömmel látom, hogy az előttem járók is pozitív hangon számolnak be erről az étteremről, ahol a minap magam is megfordultam, miután egy kedves történész jóbarátom, aki évekig dolgozott a hódmezővásárhelyi Emlékpont múzeumban ajánlotta, mint kiemelkedő helyet. A beltér modern, de barátságos, otthonos, a dekoráció nagy része a borok világával kapcsolatos, ez nagyon tetszett.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Lányommal egy hétköznapon, déli menüt választottunk. Kellemes meglepetésként ért minket, a különleges, nem a megszokott, szokványos menüválaszték. Ugyan egy kicsit sokat kellett várni, de mind az ízhatás, mind a tálalás kárpótolt ezért. Vélhetően minőségi alapanyagokkal frissen készítették az ételeket. Kedves kiszolgálás, hangulatos környezet jellemzi.

Mobilról küldte. | 2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 30.
A tulaj maximalista, ami mindenre kihat. Maximális felhozatal, kiszolgálás. Az ételek frissen készülnek, megéri rájuk várni. Változatos az étlap, mindig frissítik.Mernek újat kipróbálni. Nem csak az ízlelőbimbóinkat lakatják jól, hanem a szemünket is.

2013. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. június 30.
Az étterem 2013. szeptemberében nyitott. Rövid, tartalmas étlapja van. Hétköznap háromféle napi ajánlatból lehet választani (leves, két húsétel, egy vegetáriánus/kímélő). Törekvés a friss, szezonális alapanyagok használatára. Tematikus hétvégék néhány hetente (Valentin nap, eper-spárga, kemencés, grill), rendszeres vacsoraestek. Igényes borválaszték.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 30.
Hódmezővásárhelyi viszonylatban messze a legjobb étterem! Aki minőségi alapanyagokból, megfizethető áron ,átlagon felüli ízélménnyel gazdagabb szeretne lenn,az látogasson el ide és járjon vissza! Itt a vendég van a központban! Udvarias kiszolgálás,klassz környezet,mely nemesen egyszerű és ettől nagyszerű! Halk zene ami nem zavarja a beszélgetést sem!

Legnépszerűbb csomagok Hódmezővásárhelyen és környékén
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköntös bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.15.
Hunguest Hotel Forrás Szeged
3 nap/2 éjszaka 18.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.22. - 2021.03.31.
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyopárosi Gyógy-, Strand-, és Élményfürdőbe
2020.01.02. - 2020.05.31.
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2020.04.05. - 2021.04.05.
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 13.850,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.16. - 2020.06.15.

Szállodák Hódmezővásárhely környékén
Tisza Hotel Hódmezővásárhely
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Colosseum Wellness Hotel Hódmezővásárhely
Húsvéti ünnepi hétvégi ajánlat (min. 3 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Öt éjszakás üdülés (min. 5 éj)

Kispiac Étterem HódmezővásárhelyX