Rácz László
2000

Rácz László adatlapja

Szegedi 65 éves férfi vagyok aki szeret utazni sok szép dologban részt venni !
általában Buszos utazásokban veszek részt és azon keresztül a szállásokon az éttermekben étkezem ! de szeretem a jó vendéglátós kisebb panziós zenés helyeket !
Ilyen vagyok
Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  minden jóra vevő
Regisztráció2018.05.22
Utoljára itt2018.05.22

Kiváló 2018. május 22.a párjával járt itt
2018. május 18- 21 között csodálatos helyen pihentem párommal és mindennel nagyon-de nagyon meg voltunk elégedve ! A szállásunk a Prima Villa 3-ban volt ott nagy tisztaság-komfort és minden adott volt pihenésre ! Az étkezés szintén egy nagyon szép étteremben volt-ahol bőséges választékok mellett a kiszolgálás remek volt !
Kiváló 2019. december 28.a párjával járt itt
Mivel már több alkalommal voltam a Prima Villa 3 lakója-mindennel megvoltam elégedve ! Kiváló fogadtatás-rendezett tisztaság-kényelmes elszállás-remek szoba ! Az étkezés elsőosztályú volt-a felszolgálók lesték kéréseinket ! szóval csak a legmagasabb értékelés tudom adni ! ismerőseimnek csak ajánlani tudom Hajdúszoboszlói Prima Villa 3 apartmant !