Prima Villa 3 Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mikes utca 3.

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló a térképen

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló értékelése:

6. helyezett a 294 hajdúszoboszlói szállás közül
8. helyezett Észak Alföldön - 665 szállás közül

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló bemutatkozása

A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas, fürdőszobás szobával, egész évben várja a pihenésre és kikapcsolódásra vágyó vendégeit.

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló képei

Szállások Hajdúszoboszló városában
Wellness csomagok Hajdúszoboszló városában

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
Mivel már több alkalommal voltam a Prima Villa 3 lakója-mindennel megvoltam elégedve ! Kiváló fogadtatás-rendezett tisztaság-kényelmes elszállás-remek szoba ! Az étkezés elsőosztályú volt-a felszolgálók lesték kéréseinket ! szóval csak a legmagasabb értékelés tudom adni ! ismerőseimnek csak ajánlani tudom Hajdúszoboszlói Prima Villa 3 apartmant !

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 15.
Nagyon szép kettő napot töltöttünk a Príma villa apartmanban!
A szoba tiszta és kényelmes volt, a kiszolgálás tökéletes, az ételek finomak és bőségesek! Mindent egybevéve tökéletes volt a pihenésünk!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 13.
A fürdő és a központ is rövid sétával elérhető. Tágas, tiszta, szépen berendezett apartman. Sok tárolóhely, Hangulatos , biztonságos, zárt parkolási lehetőség. Nagyon kedves, segítőkész szállásadók.
Köszönjük, még szeretnénk visszatérni.

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Nagyon jól éreztem magamat. Családias, jó hangulatú hely csendes környék,ilyen környezetben regenerálódik az ember. A Kiszolgálás,a szoba tisztasága és illata kiváló. Ételek finomak,bőségesek. Az ágy nagyon kényelmes. Mindenki figyelmébe ajánlom a Príma villát. Remélem visszajutok még ide, itt fogok szobát foglalni. A Tulajdonos udvarias,barátságos,segítő kész volt.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Az 1. számú szobában a franciaágy nagyon kemény és a lapos TV képe nagyon "mákos" volt. Más minden teljesen rendben volt. A Major Étkezde lehetne egy kicsit közelebb a szálláshelyhez.
Összességében jó ellátású, kényelmes hely, pihenésre abszolút megfelelő !

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Tiszta, rendes a szállás, amit ígértek minden megvolt.
A személyzet kedves, barátságos, segítőkész.
Bőséges és finom reggeli, és vacsora (5 fajta vacsoramenü)választási lehetőséggel finom és elég.
A szoba tiszta, légkondicionálás megoldott.
Parkolás biztonságos, bent van a zárt udvarban. Ár-érték aránya kiváló!!!

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 16.
Nagyon elégedettek vagyok! A kiszolgálás, segítőkészség átlagon felüli volt. A szállás, étkezés kifogástalan volt. Köszönöm szépen a lehetőséget! Megyek máskor is!
Üdvözlettel:
Sándor
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
Kedvesen, udvariasan fogadtak.De az elutazásnál már fél 9-kor el kellett hagyni a villát.Ez nem lenne baj, ha a csomagot ott lehetne hagyni délutánig, hiszen még ezt a napot is célszerű kihasználni.

Miután az étkezés egy távolabbi panzió éttermében volt,így csak az éjszakát töltöttük a villában, de a csönd, a nyugalom biztosított volt.
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Ajánlani tudom mindenkinek, hogy próbálja ki a Príma Villa apartmant Hajdúszoboszlón. Remekül éreztük magunkat, érkezéskor való tájékoztatás, a Tulajdonos kedvessége, a szállás, minden maximálisan kielégítő volt. A reggeli és a vacsora nagyon változatos és finom volt. Legközelebb is Önöket fogjuk választani.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 30.
Az idén szeptemberben töltöttünk el egy csodálatos hetet párommal Hajdúszoboszlón, a Príma villában. Hajdúszoboszló különben is egy csodálatos város, gyönyörű fürdővel, mely minden igényt maximálisan kielégít. Véletlen találtunk rá a Príma villára. Ez a családias hangulatú szálláshely nagyon tetszett nekünk, mivel, az egész nagyon tiszta és hangulatos.

6 nap/5 éjszaka 5.598,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.12.25-ig
3 nap/2 éjszaka 6.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.12.20-ig
Villa Toscana
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, napi friss gyümölccsel vagy süteménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.15-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.800 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.29.
Hotel Járja
6 nap/5 éjszaka 8.220,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Aqua-Palace fürdőbelépővel, masszázsággyal, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 25.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 297.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 11.809 - 13.961,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, internet elérhetőséggel
2020.07.02. - 2021.01.08.
Laci Betyár Fogadó
2 nap/1 éjszaka 7.700 - 8.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Prima Villa 3
6 nap/5 éjszaka 6.598,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezeléssel, fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.12.18-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Napi árak
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX