Prima Villa 3 Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mikes utca 3.

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló a térképen

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló értékelése:

2. helyezett a 297 hajdúszoboszlói szállás közül
3. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló bemutatkozása

A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3
négy darab kétágyas, fürdőszobás szobával, egész évben várja a pihenésre és kikapcsolódásra vágyó vendégeit.

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló képei

Szállások Hajdúszoboszló városában
Wellness csomagok Hajdúszoboszló városában

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 29.
A szállás mindenben tökéletesnek bizonyult. Mind kényelem, mind ár és kiszolgálás tekintetében. Barátságos házigazda és kellemes környezet fogadott minket. A szoba fantasztikus volt, az ételek finomak a részletekre odafigyelés nagyon elnyerte a tetszésünket. Számunkra nem okozott problémát a napi 1. 500 Ft parkoló és a klíma 2.

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 14.
A szállás ár-érték arányban nem rossz! A hirdetésben szerepelt a kerti sütögetési lehetőség! Volt is egy kiépített sütő de az egy óriási hamutálra hasonlított tele dobálva csikkel, állapota leromlott! Az udvarban való parkolás napi 1. 500Ft. ! ! A ház udvarán! ! ! Klíma 2. 000/nap! Egy állítólagos négy koronás díjazású apartmant nem így képzelek el!

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. május 22.
Kényelmes, tiszta, szép apartman.
Nagyon jól éreztük magunkat.
A tulajdonos rugalmas, segítőkész.
Az étkezés a megadott étteremben bőséges, választékos.
Rugalmas a kiszolgálás.
A reggeli bőséges, és a főétkezés menüválasztásos.
Szeretnénk ide visszajönni.
Ajánlani tudom másoknak is.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
Mivel már több alkalommal voltam a Prima Villa 3 lakója-mindennel megvoltam elégedve ! Kiváló fogadtatás-rendezett tisztaság-kényelmes elszállás-remek szoba ! Az étkezés elsőosztályú volt-a felszolgálók lesték kéréseinket ! szóval csak a legmagasabb értékelés tudom adni ! ismerőseimnek csak ajánlani tudom Hajdúszoboszlói Prima Villa 3 apartmant !

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 15.
Nagyon szép kettő napot töltöttünk a Príma villa apartmanban!
A szoba tiszta és kényelmes volt, a kiszolgálás tökéletes, az ételek finomak és bőségesek! Mindent egybevéve tökéletes volt a pihenésünk!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 13.
A fürdő és a központ is rövid sétával elérhető. Tágas, tiszta, szépen berendezett apartman. Sok tárolóhely, Hangulatos , biztonságos, zárt parkolási lehetőség. Nagyon kedves, segítőkész szállásadók.
Köszönjük, még szeretnénk visszatérni.

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Nagyon jól éreztem magamat. Családias, jó hangulatú hely csendes környék,ilyen környezetben regenerálódik az ember. A Kiszolgálás,a szoba tisztasága és illata kiváló. Ételek finomak,bőségesek. Az ágy nagyon kényelmes. Mindenki figyelmébe ajánlom a Príma villát. Remélem visszajutok még ide, itt fogok szobát foglalni. A Tulajdonos udvarias,barátságos,segítő kész volt.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Az 1. számú szobában a franciaágy nagyon kemény és a lapos TV képe nagyon "mákos" volt. Más minden teljesen rendben volt. A Major Étkezde lehetne egy kicsit közelebb a szálláshelyhez.
Összességében jó ellátású, kényelmes hely, pihenésre abszolút megfelelő !

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Tiszta, rendes a szállás, amit ígértek minden megvolt.
A személyzet kedves, barátságos, segítőkész.
Bőséges és finom reggeli, és vacsora (5 fajta vacsoramenü)választási lehetőséggel finom és elég.
A szoba tiszta, légkondicionálás megoldott.
Parkolás biztonságos, bent van a zárt udvarban. Ár-érték aránya kiváló!!!

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 16.
Nagyon elégedettek vagyok! A kiszolgálás, segítőkészség átlagon felüli volt. A szállás, étkezés kifogástalan volt. Köszönöm szépen a lehetőséget! Megyek máskor is!
Üdvözlettel:
Sándor

Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.12.01-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 34.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.835 - 50.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.10-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 53.700,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 12.807 - 14.562,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness- és termálrészleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hotel Rudolf
1-3 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.640,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, beltéri és kültéri medencék használatával, egészséghét programokkal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, bekészítéssel, sütivel és forralt borral, wellness-részleg és fitneszrészleg használattal, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Márvány Panzió
4 nap/3 éjszaka 7.998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, gerincnyújtó és akupunktúrás méregtelenítő masszázzsal
Hotel Korona Hajdúszoboszló
5 nap/4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Wellness Hotel-M
2 nap/1 éjszaka 14.386 - 15.439,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.19-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen