Prima Villa 3 Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mikes utca 3.

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló a térképen

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló értékelése:

7. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül
9. helyezett Észak Alföldön - 659 szállás közül

Akciós csomagok

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló bemutatkozása

A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas, fürdőszobás szobával, egész évben várja a pihenésre és kikapcsolódásra vágyó vendégeit.

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló képei

Szállások Hajdúszoboszló városában
Wellness csomagok Hajdúszoboszló városában

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 15.
Nagyon szép kettő napot töltöttünk a Príma villa apartmanban!
A szoba tiszta és kényelmes volt, a kiszolgálás tökéletes, az ételek finomak és bőségesek! Mindent egybevéve tökéletes volt a pihenésünk!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 13.
A fürdő és a központ is rövid sétával elérhető. Tágas, tiszta, szépen berendezett apartman. Sok tárolóhely, Hangulatos , biztonságos, zárt parkolási lehetőség. Nagyon kedves, segítőkész szállásadók.
Köszönjük, még szeretnénk visszatérni.

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Nagyon jól éreztem magamat. Családias, jó hangulatú hely csendes környék,ilyen környezetben regenerálódik az ember. A Kiszolgálás,a szoba tisztasága és illata kiváló. Ételek finomak,bőségesek. Az ágy nagyon kényelmes. Mindenki figyelmébe ajánlom a Príma villát. Remélem visszajutok még ide, itt fogok szobát foglalni. A Tulajdonos udvarias,barátságos,segítő kész volt.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Az 1. számú szobában a franciaágy nagyon kemény és a lapos TV képe nagyon "mákos" volt. Más minden teljesen rendben volt. A Major Étkezde lehetne egy kicsit közelebb a szálláshelyhez.
Összességében jó ellátású, kényelmes hely, pihenésre abszolút megfelelő !

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Tiszta, rendes a szállás, amit ígértek minden megvolt.
A személyzet kedves, barátságos, segítőkész.
Bőséges és finom reggeli, és vacsora (5 fajta vacsoramenü)választási lehetőséggel finom és elég.
A szoba tiszta, légkondicionálás megoldott.
Parkolás biztonságos, bent van a zárt udvarban. Ár-érték aránya kiváló!!!

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 16.
Nagyon elégedettek vagyok! A kiszolgálás, segítőkészség átlagon felüli volt. A szállás, étkezés kifogástalan volt. Köszönöm szépen a lehetőséget! Megyek máskor is!
Üdvözlettel:
Sándor
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
Kedvesen, udvariasan fogadtak.De az elutazásnál már fél 9-kor el kellett hagyni a villát.Ez nem lenne baj, ha a csomagot ott lehetne hagyni délutánig, hiszen még ezt a napot is célszerű kihasználni.

Miután az étkezés egy távolabbi panzió éttermében volt,így csak az éjszakát töltöttük a villában, de a csönd, a nyugalom biztosított volt.
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Ajánlani tudom mindenkinek, hogy próbálja ki a Príma Villa apartmant Hajdúszoboszlón. Remekül éreztük magunkat, érkezéskor való tájékoztatás, a Tulajdonos kedvessége, a szállás, minden maximálisan kielégítő volt. A reggeli és a vacsora nagyon változatos és finom volt. Legközelebb is Önöket fogjuk választani.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 30.
Az idén szeptemberben töltöttünk el egy csodálatos hetet párommal Hajdúszoboszlón, a Príma villában. Hajdúszoboszló különben is egy csodálatos város, gyönyörű fürdővel, mely minden igényt maximálisan kielégít. Véletlen találtunk rá a Príma villára. Ez a családias hangulatú szálláshely nagyon tetszett nekünk, mivel, az egész nagyon tiszta és hangulatos.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23.
A szállás jó volt,csak a hajnali ébresztő kakas kukorékolás nem volt valami jó.
Az étterem is eléggé messzi volt,és nem a legjobb ellátásban részesültünk,mivel a választék egyhangú volt.A kezeléssekkel maximálisan elégedettek voltunk.
ezeket leszámítva javasoljuk másoknak is.

3 nap/2 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2019.12.29-ig
6 nap/5 éjszaka 5.398,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.06.26-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2020.12.08-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.300 - 21.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 37.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 39.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.11.21-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 52.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 11.360 - 13.991,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Laci Betyár Fogadó
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.08-ig
Prima Villa 3
6 nap/5 éjszaka 7.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi ünnepi vacsorával
Érvényes: 2019.12.27-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt...
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Újévi feltöltődés (min. 2 éj)
Aqua Palace családi napok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX