Prima Villa 3 Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mikes utca 3.

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló a térképen

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló értékelése:

7. helyezett a 295 hajdúszoboszlói szállás közül
11. helyezett Észak Alföldön - 669 szállás közül

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló bemutatkozása

A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas, fürdőszobás szobával, egész évben várja a pihenésre és kikapcsolódásra vágyó vendégeit.

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló képei

Szállások Hajdúszoboszló városában
Wellness csomagok Hajdúszoboszló városában

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló vélemények

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. május 22.
Kényelmes, tiszta, szép apartman.
Nagyon jól éreztük magunkat.
A tulajdonos rugalmas, segítőkész.
Az étkezés a megadott étteremben bőséges, választékos.
Rugalmas a kiszolgálás.
A reggeli bőséges, és a főétkezés menüválasztásos.
Szeretnénk ide visszajönni.
Ajánlani tudom másoknak is.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
Mivel már több alkalommal voltam a Prima Villa 3 lakója-mindennel megvoltam elégedve ! Kiváló fogadtatás-rendezett tisztaság-kényelmes elszállás-remek szoba ! Az étkezés elsőosztályú volt-a felszolgálók lesték kéréseinket ! szóval csak a legmagasabb értékelés tudom adni ! ismerőseimnek csak ajánlani tudom Hajdúszoboszlói Prima Villa 3 apartmant !

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 15.
Nagyon szép kettő napot töltöttünk a Príma villa apartmanban!
A szoba tiszta és kényelmes volt, a kiszolgálás tökéletes, az ételek finomak és bőségesek! Mindent egybevéve tökéletes volt a pihenésünk!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 13.
A fürdő és a központ is rövid sétával elérhető. Tágas, tiszta, szépen berendezett apartman. Sok tárolóhely, Hangulatos , biztonságos, zárt parkolási lehetőség. Nagyon kedves, segítőkész szállásadók.
Köszönjük, még szeretnénk visszatérni.

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Nagyon jól éreztem magamat. Családias, jó hangulatú hely csendes környék,ilyen környezetben regenerálódik az ember. A Kiszolgálás,a szoba tisztasága és illata kiváló. Ételek finomak,bőségesek. Az ágy nagyon kényelmes. Mindenki figyelmébe ajánlom a Príma villát. Remélem visszajutok még ide, itt fogok szobát foglalni. A Tulajdonos udvarias,barátságos,segítő kész volt.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Az 1. számú szobában a franciaágy nagyon kemény és a lapos TV képe nagyon "mákos" volt. Más minden teljesen rendben volt. A Major Étkezde lehetne egy kicsit közelebb a szálláshelyhez.
Összességében jó ellátású, kényelmes hely, pihenésre abszolút megfelelő !

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Tiszta, rendes a szállás, amit ígértek minden megvolt.
A személyzet kedves, barátságos, segítőkész.
Bőséges és finom reggeli, és vacsora (5 fajta vacsoramenü)választási lehetőséggel finom és elég.
A szoba tiszta, légkondicionálás megoldott.
Parkolás biztonságos, bent van a zárt udvarban. Ár-érték aránya kiváló!!!

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 16.
Nagyon elégedettek vagyok! A kiszolgálás, segítőkészség átlagon felüli volt. A szállás, étkezés kifogástalan volt. Köszönöm szépen a lehetőséget! Megyek máskor is!
Üdvözlettel:
Sándor
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
Kedvesen, udvariasan fogadtak.De az elutazásnál már fél 9-kor el kellett hagyni a villát.Ez nem lenne baj, ha a csomagot ott lehetne hagyni délutánig, hiszen még ezt a napot is célszerű kihasználni.

Miután az étkezés egy távolabbi panzió éttermében volt,így csak az éjszakát töltöttük a villában, de a csönd, a nyugalom biztosított volt.
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Ajánlani tudom mindenkinek, hogy próbálja ki a Príma Villa apartmant Hajdúszoboszlón. Remekül éreztük magunkat, érkezéskor való tájékoztatás, a Tulajdonos kedvessége, a szállás, minden maximálisan kielégítő volt. A reggeli és a vacsora nagyon változatos és finom volt. Legközelebb is Önöket fogjuk választani.

Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.07.13-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 34.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 25.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 216.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 12.248 - 18.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
2-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző biztosításával, központi széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hotel Hőforrás
2-7 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencehasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.01.31-ig
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.904 - 13.828,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
Érvényes: 2020.09.13-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
5 nap/4 éjszaka 21.000 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Újranyitási ajánlat (min. 3 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX