Prima Villa 3 Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mikes utca 3.

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló a térképen

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló értékelése:

8. helyezett a 288 hajdúszoboszlói szállás közül
17. helyezett Észak Alföldön - 650 szállás közül

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló bemutatkozása

A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas, fürdőszobás szobával, egész évben várja a pihenésre és kikapcsolódásra vágyó vendégeit.

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló képei

Szállások Hajdúszoboszló városában
Wellness csomagok Hajdúszoboszló városában

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Tiszta, rendes a szállás, amit ígértek minden megvolt.
A személyzet kedves, barátságos, segítőkész.
Bőséges és finom reggeli, és vacsora (5 fajta vacsoramenü)választási lehetőséggel finom és elég.
A szoba tiszta, légkondicionálás megoldott.
Parkolás biztonságos, bent van a zárt udvarban. Ár-érték aránya kiváló!!!

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 16.
Nagyon elégedettek vagyok! A kiszolgálás, segítőkészség átlagon felüli volt. A szállás, étkezés kifogástalan volt. Köszönöm szépen a lehetőséget! Megyek máskor is!
Üdvözlettel:
Sándor
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
Kedvesen, udvariasan fogadtak.De az elutazásnál már fél 9-kor el kellett hagyni a villát.Ez nem lenne baj, ha a csomagot ott lehetne hagyni délutánig, hiszen még ezt a napot is célszerű kihasználni.

Miután az étkezés egy távolabbi panzió éttermében volt,így csak az éjszakát töltöttük a villában, de a csönd, a nyugalom biztosított volt.
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Ajánlani tudom mindenkinek, hogy próbálja ki a Príma Villa apartmant Hajdúszoboszlón. Remekül éreztük magunkat, érkezéskor való tájékoztatás, a Tulajdonos kedvessége, a szállás, minden maximálisan kielégítő volt. A reggeli és a vacsora nagyon változatos és finom volt. Legközelebb is Önöket fogjuk választani.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 30.
Az idén szeptemberben töltöttünk el egy csodálatos hetet párommal Hajdúszoboszlón, a Príma villában. Hajdúszoboszló különben is egy csodálatos város, gyönyörű fürdővel, mely minden igényt maximálisan kielégít. Véletlen találtunk rá a Príma villára. Ez a családias hangulatú szálláshely nagyon tetszett nekünk, mivel, az egész nagyon tiszta és hangulatos.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23.
A szállás jó volt,csak a hajnali ébresztő kakas kukorékolás nem volt valami jó.
Az étterem is eléggé messzi volt,és nem a legjobb ellátásban részesültünk,mivel a választék egyhangú volt.A kezeléssekkel maximálisan elégedettek voltunk.
ezeket leszámítva javasoljuk másoknak is.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Ami tetszett az Apartman állaga,tisztasága kényelmi szolgáltatásai! Ami nem tetszett az a közös helyiségben a klíma csak két napig ment a 35 fokos melegben amikor telt ház volt utána kikapcsolva ,ilyet én még nem tapasztaltam sehol,főleg akkor amikor a semmiért mivel kiemelt időpontnak számított duplájába került a szállás díj!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
2018. május 18- 21 között csodálatos helyen pihentem párommal és mindennel nagyon-de nagyon meg voltunk elégedve ! A szállásunk a Prima Villa 3-ban volt ott nagy tisztaság-komfort és minden adott volt pihenésre ! Az étkezés szintén egy nagyon szép étteremben volt-ahol bőséges választékok mellett a kiszolgálás remek volt !
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Tettetett hogy közel volt a fürdő tettszetta kiszolgálás és a személyzet pozitív hozzáállása az étkezés is jó volt kivéve a kicsit egyhangú levest.Lehetett volna az is svédasztalos.A parkolási dijjat kicsit magasnak találtuk egy újságos vagy kis büfé meg elfért volna összességében jó volt és jól éreztük magunkat köszönjük

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 30.
Kedves személyes fogadtatás a Príma villa részéről.Tájékoztatás a különböző lehetőségekről,pl étkeztetés.Jól felszerelt apartman. Tisztaság szép környezet.

3 nap/2 éjszaka 4.995,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
Érvényes: 2019.12.22-ig
Prima Villa 3
6 nap/5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezeléssel, fürdőbelépővel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2020.08.21-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 46.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.510,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással. wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi ebéddel, parkolással
2019.12.21. - 2019.12.27.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.000 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 69.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 12.186 - 16.086,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Laci Betyár Fogadó
4 nap/3 éjszaka 7.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.25.
3 nap/2 éjszaka 8.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Hajdúszoboszló
A különböző épülettömbökből álló, díszkapukkal körbelhatárolt Prima Villa 2 -...
Szilveszter (min. 2 éj)
Karácsonyi hét az Atlantisban (min. 2 éj)
Akciós kényeztető gyógy-, wellness- és termálcsomag (min. 5 éj)

HajdúszoboszlóX