Ratalits Zsuzsanna

Ratalits Zsuzsanna adatlapja

Regisztráció2016.02.15
Utoljára itt2018.03.04

2013. június 9.egyedül járt itt
Ami tetszett: a házigazda tényleg gondoskodott arról, amit a telefonban megbeszéltünk, hogy az udvari bográcsozáshoz mindenünk meglegyen. Köszönet érte. Az étkezés is maximálisan remek volt, amit rendeltünk. Amivel nem voltunk elégedettek: a ház a sok esőzéstől, széltől nagyon lehűlt, nagyon hideg volt és nagyon fáztunk.
Kiváló 2016. február 15.a párjával járt itt
Az idegölő munka után, végre rátaláltunk erre a gyönyörű, családias, állatszerető,a fővároshoz közeli mesevilágra. Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. A fogadtatás, a kiszolgálás, az ételek minősége és mennyisége, a wellness és természetesen a szoba sem maradhat ki a felsorolásból.
Kiváló 2017. augusztus 1.a párjával járt itt
Az idei nyaralás egy kicsit nehezen indult. Sajnos, nem tudtunk azokkal találkozni, akikkel jó lett volna egy pár napot eltölteni. De a kellemes apartman, a háziak szívélyes és barátságos fogadtatása, a jó programok és nem utolsó sorban a jó idő, mindent feledtetett velünk. Nagyon örülök, hogy ezt az apartman választottuk.