Bagolyvár Inárcs Inárcs
2365 Inárcs, Honvéd u. 73.

Bagolyvár Inárcs Inárcs a térképen

Bagolyvár Inárcs Inárcs értékelése:

2. helyezett a 2 inárcsi szállás közül
30. helyezett Budapest környékén - 293 szállás közül

Akciós csomagok

Bagolyvár Inárcs Inárcs bemutatkozása

Budapesttől mindössze 15 kilométerre, Inárcson található a Bagolyvár Inárcs, mely kitűnő kikapcsolódási lehetőséget nyújt a pihenni vágyóknak. A csodálatos halastó és a fenyőerdő közelsége várja az ide látogatókat. A wellness részlegen szauna és melegvizes élménymedence áll a vendégek rendelkezésére.

Bagolyvár Inárcs Inárcs képei

Bagolyvár Inárcs Inárcs vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 21.
A párommal két éjszakát töltöttünk itt el. Jól éreztük magunkat. Nagyon tetszett a park a tóval és a kápolnával. A "pálmaház" jellegű wellness előtér a virágzó és érő mini banánfákkal nagyon hangulatos. A wellness részleg is jó volt, bár ott már apró felújítások lassan aktuálisak lennének. (jön fel néhol a mozaik és az élményelemek se mind működnek teljes erővel) A személyzet kedves és segítőkész volt.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 24.
A szállás nagyon jó helyen van gyönyörű környezetben. A szobák elfoglalása után sajnos a takaritás nem volt megfelelő számunkra. A személyzet nagyon kedves és segitőkész. Az ételek finomak és bőségesek. Wellness részleg nagyon jó.

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 31.
A wellness medencét bőviteni kéne a fúvókák nagy része nem müködöt jó lett volna hisz sokan szeretnék használni erre oda kéne figyelni és esetleg álló fogasokat kéne vagy még pár széket még helyezni a köntösök és egyéb holmik elhelyezésére a foglalásommal volt némi fenn akadás a hölgy nem találta és amikor sok vendég érkezik nem elég egy ember a recepción talán hirtelen ennyi lenne.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
Reggel 7-9,30 között nincs víz a fürdőszobában, egyik nap sem volt Reggeli, vacsora nem túl változatos, lassú az utántoltes. A szoba hangszigetelése csapnivaló. Nincs ruhaakasztó a kabátoknak. Nem kaptunk számlát.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
Tetszett: Könnyen megközelíthető szállás. Szép, rendezett a kert, finomak voltak az ételek. Nem tetszett: November elején fűtetlen szobába érkeztünk. A fürdőszobában az előző vendégek által használt, maradék tusfürdők voltak kikészítve (a szálloda által biztosított repi tusfürdőkről van szó).

T. Éva2 TOP szállásértékelő
T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ár-érték arányban azt kaptuk,amire számítottunk,vagy egy picit kesebbet,de az emberi oldalon. A recepciós hölgy ha picit kedvesebb lenne,talan az első benyomás pozitívabb lehetett volna. A vendégház környezete valóban szép,rendezett. A wellness nem túl nagy. Kicsit furcsa,hogy az éttermen kívül nincs egy bár se és személyzetet se nagyon látni.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A park, a környezet nagyon szép, rendezett. Gyönyörű virágok, a halastó nagyon szép. A szobában a fürdőszoba kicsi, alig lehet elférni. Az ágy kényelmetlen volt, egyébként maga a szoba szép és tiszta. A welness részt nem tudtuk kihasználni, ott lazítani nem lehetett akármikor mentünk le a gyerekek ugráltak, labdáztak a vízben(nem vagyunk gyerek ellenesek,de.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Tetszett, hogy a szállás és környéke rendezett tiszta. A kert gyönyörű, nyugtató, aki kikapcsolódásra vágyik itt megtalálja. Családbarát a szálloda. A szálloda tulajdonosa és dolgozói nagyon kedvesek, segítőkészek voltak. Az étteremben finom ételeket ehettünk. Mindennel nagyon megvoltunk elégedve. Szívesen ajánlom másoknak is és mi is visszatérünk még.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 30.
Várakozáson felüli élmény, szép tisztaság, kedvesség, segítőkész személyzet, bőséges-finom svédasztalos reggeli és vacsora, szép park, nagyon tetszett nekünk. Paco a beszélő papagáj nagy kedvencem, minden nap "beszélgettünk" egy kicsit :D A wellness kellemes,nem túl nagy, a víz hőmérséklete számunkra megfelelő volt. Reméljük újra vendégeik lehetünk :)

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23.
Nemrégiben (jan. 15-17. ) 3 napot töltöttünk a Bagolyvár vendégházban és csupa jó élménnyel tértünk haza. A különlegesen kedves fogadtatásról, Katalin Asszony és lánya, Kati figyelmességéről, a finom és bőséges ételekről, a pincér kedvességéről és előzékenységéről csak szuperlatívuszokban beszélhetünk.

Inárcs
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, labirintussal és boszorkányházzal, állatudvarral, parkolással
Érvényes: 2021.09.30-ig
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, labirintussal és boszorkányházzal, állatudvarral, parkolással
2021.10.01. - 2021.12.17.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 20.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, cocktail kuponnal, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, sportolási lehetőségekkel, parkolással
Érvényes: 2021.11.30-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 11.758 - 21.268,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.06.06-ig
Star City Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.772 - 28.632,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.06-ig
Continental Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.266 - 68.991,- Ft/fő/éj között: választható ellátás
Érvényes: 2022.03.31-ig
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, Swarowski ékszer szettel, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, parkolással
Érvényes: 2021.12.29-ig
2021.08.20. - 2021.08.22.
City Hotel Ring
2 nap/1 éjszaka 8.646 - 20.749,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2022.12.28-ig
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.547 - 35.872,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.01-ig
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.428 - 32.358,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.04.26-ig
2021.08.20. - 2021.08.22.

Szállodák Inárcs környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Patak Park Hotel Visegrád
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)

InárcsX