Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
2365 Inárcs, Honvéd u. 73.

Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs a térképen

Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs értékelése:

2. helyezett a 2 inárcsi szállás közül
38. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs bemutatkozása

Budapesttől mindössze 15 kilométerre, Inárcson található a Bagolyvár Wellness Vendégház & Étterem, mely kitűnő kikapcsolódási lehetőséget nyújt a pihenni vágyóknak. A csodálatos halastó és a fenyőerdő közelsége várja az ide látogatókat. A wellness részlegen szauna és melegvizes élménymedence áll a vendégek rendelkezésére.

Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs képei

Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs vélemények

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 24.
A szállás nagyon jó helyen van gyönyörű környezetben. A szobák elfoglalása után sajnos a takaritás nem volt megfelelő számunkra. A személyzet nagyon kedves és segitőkész. Az ételek finomak és bőségesek. Wellness részleg nagyon jó.

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 31.
A wellness medencét bőviteni kéne a fúvókák nagy része nem müködöt jó lett volna hisz sokan szeretnék használni erre oda kéne figyelni és esetleg álló fogasokat kéne vagy még pár széket még helyezni a köntösök és egyéb holmik elhelyezésére a foglalásommal volt némi fenn akadás a hölgy nem találta és amikor sok vendég érkezik nem elég egy ember a recepción talán hirtelen ennyi lenne.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
Reggel 7-9,30 között nincs víz a fürdőszobában, egyik nap sem volt Reggeli, vacsora nem túl változatos, lassú az utántoltes. A szoba hangszigetelése csapnivaló. Nincs ruhaakasztó a kabátoknak. Nem kaptunk számlát.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
Tetszett: Könnyen megközelíthető szállás. Szép, rendezett a kert, finomak voltak az ételek. Nem tetszett: November elején fűtetlen szobába érkeztünk. A fürdőszobában az előző vendégek által használt, maradék tusfürdők voltak kikészítve (a szálloda által biztosított repi tusfürdőkről van szó).

T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ár-érték arányban azt kaptuk,amire számítottunk,vagy egy picit kesebbet,de az emberi oldalon. A recepciós hölgy ha picit kedvesebb lenne,talan az első benyomás pozitívabb lehetett volna. A vendégház környezete valóban szép,rendezett. A wellness nem túl nagy. Kicsit furcsa,hogy az éttermen kívül nincs egy bár se és személyzetet se nagyon látni.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A park, a környezet nagyon szép, rendezett. Gyönyörű virágok, a halastó nagyon szép. A szobában a fürdőszoba kicsi, alig lehet elférni. Az ágy kényelmetlen volt, egyébként maga a szoba szép és tiszta. A welness részt nem tudtuk kihasználni, ott lazítani nem lehetett akármikor mentünk le a gyerekek ugráltak, labdáztak a vízben(nem vagyunk gyerek ellenesek,de.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Tetszett, hogy a szállás és környéke rendezett tiszta. A kert gyönyörű, nyugtató, aki kikapcsolódásra vágyik itt megtalálja. Családbarát a szálloda. A szálloda tulajdonosa és dolgozói nagyon kedvesek, segítőkészek voltak. Az étteremben finom ételeket ehettünk. Mindennel nagyon megvoltunk elégedve. Szívesen ajánlom másoknak is és mi is visszatérünk még.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 30.
Várakozáson felüli élmény, szép tisztaság, kedvesség, segítőkész személyzet, bőséges-finom svédasztalos reggeli és vacsora, szép park, nagyon tetszett nekünk. Paco a beszélő papagáj nagy kedvencem, minden nap "beszélgettünk" egy kicsit :D A wellness kellemes,nem túl nagy, a víz hőmérséklete számunkra megfelelő volt. Reméljük újra vendégeik lehetünk :)

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23.
Nemrégiben (jan. 15-17. ) 3 napot töltöttünk a Bagolyvár vendégházban és csupa jó élménnyel tértünk haza. A különlegesen kedves fogadtatásról, Katalin Asszony és lánya, Kati figyelmességéről, a finom és bőséges ételekről, a pincér kedvességéről és előzékenységéről csak szuperlatívuszokban beszélhetünk.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bagolyvárba visszatérő vendégek vagyunk, eddig maximálisan elégedettek voltunk a hellyel, viszont ez alkalommal némi probléma adódott a szolgáltatással: első este a vacsora megkezdése után mentünk enni. Az ételpult lerabolva, az emberek sorba álltak az ételért, amit nagyon lassan pótoltak.

Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, meghitt vacsorával, karácsonyi uzsonnával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
City Hotel Budapest
4 nap/3 éjszaka 7.483,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, széf használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 8.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
Érvényes: 2021.04.02-ig
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.844 - 31.081,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.108 - 19.960,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.541 - 20.096,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 16.789,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.263 - 25.016,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.11.30.

Szállodák Inárcs környékén
Hotel Aquarell Cegléd
City Hotel Unió  Budapest
Aquarell nyár (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Szuper családi nyár (min. 2 éj)

InárcsX