Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
2365 Inárcs, Honvéd u. 73.

Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs a térképen

Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs értékelése:

2. helyezett a 2 inárcsi szállás közül
42. helyezett Budapest környékén - 284 szállás közül

Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs bemutatkozása

Budapesttől mindössze 15 kilométerre, Inárcson található a Bagolyvár Wellness Vendégház & Étterem, mely kitűnő kikapcsolódási lehetőséget nyújt a pihenni vágyóknak. A csodálatos halastó és a fenyőerdő közelsége várja az ide látogatókat. A wellness részlegen szauna és melegvizes élménymedence áll a vendégek rendelkezésére.

Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs képei

Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs vélemények

T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ár-érték arányban azt kaptuk,amire számítottunk,vagy egy picit kesebbet,de az emberi oldalon. A recepciós hölgy ha picit kedvesebb lenne,talan az első benyomás pozitívabb lehetett volna. A vendégház környezete valóban szép,rendezett. A wellness nem túl nagy. Kicsit furcsa,hogy az éttermen kívül nincs egy bár se és személyzetet se nagyon látni.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
A park, a környezet nagyon szép, rendezett. Gyönyörű virágok, a halastó nagyon szép. A szobában a fürdőszoba kicsi, alig lehet elférni. Az ágy kényelmetlen volt, egyébként maga a szoba szép és tiszta. A welness részt nem tudtuk kihasználni, ott lazítani nem lehetett akármikor mentünk le a gyerekek ugráltak, labdáztak a vízben(nem vagyunk gyerek ellenesek,de.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Tetszett, hogy a szállás és környéke rendezett tiszta. A kert gyönyörű, nyugtató, aki kikapcsolódásra vágyik itt megtalálja. Családbarát a szálloda. A szálloda tulajdonosa és dolgozói nagyon kedvesek, segítőkészek voltak. Az étteremben finom ételeket ehettünk. Mindennel nagyon megvoltunk elégedve. Szívesen ajánlom másoknak is és mi is visszatérünk még.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 30.
Várakozáson felüli élmény, szép tisztaság, kedvesség, segítőkész személyzet, bőséges-finom svédasztalos reggeli és vacsora, szép park, nagyon tetszett nekünk. Paco a beszélő papagáj nagy kedvencem, minden nap "beszélgettünk" egy kicsit :D A wellness kellemes,nem túl nagy, a víz hőmérséklete számunkra megfelelő volt. Reméljük újra vendégeik lehetünk :)

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23.
Nemrégiben (jan. 15-17. ) 3 napot töltöttünk a Bagolyvár vendégházban és csupa jó élménnyel tértünk haza. A különlegesen kedves fogadtatásról, Katalin Asszony és lánya, Kati figyelmességéről, a finom és bőséges ételekről, a pincér kedvességéről és előzékenységéről csak szuperlatívuszokban beszélhetünk.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 2.
Bagolyvárba visszatérő vendégek vagyunk, eddig maximálisan elégedettek voltunk a hellyel, viszont ez alkalommal némi probléma adódott a szolgáltatással: első este a vacsora megkezdése után mentünk enni. Az ételpult lerabolva, az emberek sorba álltak az ételért, amit nagyon lassan pótoltak.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 21.
Nagyon szép a parkja. A szoba is szép, igényes, tiszta. A Wellnessben a viz hőmérsékle 2000%, hogy max 25-27 fokos volt, a kiírt 30-32 helyett. A finn szauna nem ment feljebb, 67 foknál, ami jelezve is lett. Ezt a hibát nem hárították el 3 nap alatt. Lehetne akár kint is valami meleg medence hűvösebb időkre. A szauna után nem tudtuk mártózni merülő medencében.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 12.
Pihenni jöttünk ide! Ehelyett fáradtabb voltam mint valaha! Az ágy iszonyat kényelmetlen alig aludtunk valamit! Nagyon meleg van a szobában, a melegvíz nagyon későn jön a csapból, zuhanybol. A kaja viszont remek és bőséges! A környezet is nagyon szép, látszik a sok munka benne! A medence vize nem volt épp a legtisztább!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 12.
Áprilisban jártunk itt. A szoba kicsi, és elég furcsán néz ki. Próbáltak romantikát csempészni a szobákba, a bordó szövet tapétával, meg a rongyos lámpa ernyőkkel, de ez nem igazán sikerült. . . Inkább ki kellne festeni valami kellemes színnel, sokkal ízlésesebb lenne. A wellness jó volt, mert szinte senki nem volt az ott tartózkodásunk alatt, így csak a mienk volt a medence.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 29.
Alapvetően nem volt gond, egyéjszakás szállásnak, átutazóban főleg nem, hiszen elsősorban aludni szerettünk volna valahol, viszont pár dolog furának tűnt: pl. előre kell fizetni, azonnal, érkezéskor, még mielőtt a szobára akár egy pillantást vethetnénk. A szoba rendkívül pici, több fölösleges és nagyon ízléstelen részlettel, pl.

Inárcs
Akár 1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, játszótérrel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Inárcs
Akár 1 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.414,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.24-ig
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
4 nap/3 éjszaka 31.617,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, exkluzív gasztroszínházi élménnyel, szilveszteri gálavacsorával, élőzenés mulatsággal, pezsgővel és tűzijátékkal, tombolahúzással, szabadidős és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 29.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri programokkal és gálavacsorával, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Ilzer Rendezvényház
Monor
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Inárcson és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Patak Park Hotel Visegrád
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60. életévüket betöltött vendégek részére (min. 2 éj)

InárcsX