Robbi

Robbi adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2018.07.18
Utoljára itt2019.07.19

Kiváló 2019. július 19.gyerekekkel járt itt
Kedvesek és nagyon barátságosak a vendéglátók! Nagyon tetszett a gyerekeknek, mind a hely, mind az Aquapalota és a játszóterek szerte a városban. A belső udvaron pedig hintaágy, kis zöld terület ami még szebbé varázsolja az egész helyet. Fedett terasz, ami az esőben nagyon jól jött nem áztunk meg.
Felhasználó fényképei:
Székely Panzió Gyula -
Átlagos 2018. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
Hát nem egyszerű véleményt írni. Mert a villa az tényleg szép volna ha karbantartanák, de ilyen elhanyagolt külsővel, -amit nem a kinézetre értek, hanem a mindenhol leszakadt esőcsatornára- beázó plafonnal nem lehet vendégeket odacsábítani. (oké, nagyon hatalmas vihar/eső volt)
A tv, Wi-Fi hiánya az manapság nem jó pont.
Kiváló 2018. július 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes 6 napot töltöttünk el a hotelben, minden rendben volt, a reggeli és a vacsora is bőséges svédasztalon volt.
A gyerekek is tartalmasan töltötték el az időt.
Hotel Nagyerdő válasza
Tisztelt Vendégünk!
Örömmel tölt el minket, hogy elégedetten távoztak szállodánkból. Térjenek vissza hozzánk, illetve ajánlják szállodánkat ismerőseiknek is!
Tisztelettel:
2018. szeptember 14., , Hotel Nagyerdő