Hotel Nagyerdő Debrecen
4032 Debrecen, Pallagi út 5.

Hotel Nagyerdő Debrecen a térképen

Hotel Nagyerdő Debrecen értékelése:

5. helyezett az 53 debreceni szállás közül
34. helyezett Észak Alföldön - 666 szállás közül

Hotel Nagyerdő Debrecen bemutatkozása

Debrecen Magyarország egyik legnagyobb vidéki városa, a Tiszántúl kulturális, vallási, gazdasági és idegenforgalmi központja. A várost Magyarország keleti "fővárosának" is nevezik. A Hotel Nagyerdő a város legszebb részén, a Nagyerdő zöld szívében idillikus, békés környezetben található.

Hotel Nagyerdő Debrecen képei

Hotel Nagyerdő Debrecen vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 8.
Jó helyen lévő, közepes színvonalú, felújításra szoruló szálloda. A szemetes kosarakat kétnaponta kellene üríteni. A tv-ben azM1 ésM4 csatornák nagyon rossz minőségben érthetetlen hanggal jöttek be. Több poloskát észleltünk. Az ellátás igen jó volt, de néha lagyos volt a meleg étel.
Válasz az értékelésre - 2020. január 10.
Tisztelt Lassányi Ferenc Úr!
Köszönöm, hogy megosztotta észrevételeit.
A szálloda felújítására valóban szükség van, az előkészületek zajlanak. Bízunk abban, hogy belátható időn belül egy megújított, korszerű szállodában fogjuk fogadni Önt. A felújítás meg fogja oldani a televíziós vételi problémát is.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 2.
Nagyon szép környezetben, kedves kiszolgáló személyzet, bőséges, finom ételek. Tiszta törölközők és ágynemű. A wellness részlegben a merülő medence létrája életveszélyes. Az egész szálloda kissé kopott, a fürdőszobában a kádról a zománc lepattogott. A szobánkban nyüzsögtek a poloskák, ott porszívózva nagyon rég nem volt, üvegszilánkok, sóder, por és kiszáradt poloskák a szőnyegen.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
Debrecenben járva többször felfigyeltünk erre a volt SZOT üdülőre. Gondoltunk egyet és a szép környezet miatt megszálltunk itt 2 napra. A bútorzat modern, kellemes, de az épület nincs felújítva. A lépcsőház és a folyósok elhanyagolt állapotban vannak. A hirdetett wellness részlegen nem működtek az elemek és a szauna sem.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 6.
Retró a javából! Minden téren az 1990-es évek stílusa. A parkolóból gurulos bőrönddel nem egyszerű a köves rücskös betonon a csomag behozatala. Az elhelyezkedése a Nagyerdőben a legnagyobb értéke.
Válasz az értékelésre - 2019. december 6.
Tisztelt Vendégünk!
Köszönjük, hogy megosztotta véleményét.
A parkolóval kapcsolatos - jogos - észrevételét a felújítás során tudjuk orvosolni.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
A 107-es szobában laktunk. Erősen felújításra szorulna, gusztustalan fürdőkád, amelyben zuhanyozni sem volt "élmény" - csak a muszályság miatt. Az ablak felőli ágymatrac nagyon kifeküdt, kényelmetlen. A szőnyegpadló a 21. században nem elfogadható, még nekünk időseknek sem. A fürdőszobában a mosdókagyló lefolyószerkezete undorító látvány, a zuhanyfüggöny büdös, vízköves !
Válasz az értékelésre - 2019. december 6.
Tisztelt Szabó Gyula Úr!
Elnézését kérem a kellemetlenségekért. A szálloda felújítása valóban időszerű, az előkészületek folynak.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 17.
Többnyire 3*-os szállodában szoktunk elő- és utószezonban pihenni 4 éjszakát. Az elvárásunknak megfelelő volt az ellátás! Kellemes meglepetés volt Ilona idegenvezetése a városban, nagyon élvezetes, értékes és részletes volt! Hasznos volt a Trilógia megtekintése előadással és a Dérí Múzeum kiállításai. A reggeli és vacsora bőséges volt és ízletes, nagyon finomak voltak a sütemények is!
Válasz az értékelésre - 2019. december 5.
Tisztelt Kállai Úr!
Örömmel tölt el, hogy kellemesen telt a pihenésük. Látogassanak meg minket máskor is, szeretettel várjuk Önöket!

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 15.
Remekül éreztük magunkat, bár voltak kisebb hiányosságok, mint például asuobában hiányzott a hajszárító, vagy néha nem volt elé meleg a vacsora. A fürdőmedencére is ráférne a felújítás és kevés a két db, pezsgő-hely valamint annak csak kétóránkénti bekapcslása. Egyébként nagyon elégedettek voltunk az ételekkel a személyzet kedvességével is.
Válasz az értékelésre - 2019. december 3.
Kedves Győri Ferencné!
Örülünk, hogy remekül érezték magukat szállodánkban.
A hajszárító jelenleg nem része a szobai bekészítésnek, a recepción azonban térítés nélkül lehet kölcsönözni.
A vacsora folyamatos melegen tartására jobban oda fogunk figyelni.
A medence burkolata valóban javításra szorul.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Kamasz unokáimmal voltam, szuperül érezték magukat. "Ugye jövőre is eljövünk ide?" kérdéssel fejezték be a közös nyaralást. Nagyon jó volt a választék, a finnyás unokák is megtalálták a kedvükre valót. Ajánlani tudom a gyerekes családoknak. Közelben minden lehetőség megvan a kikapcsolódáshoz.
Válasz az értékelésre - 2019. december 2.
Kedves Borosznoki Lászlóné!
Örülünk, hogy kellemesen telt a nyaralásuk. Térjenek vissza hozzánk a jövő nyáron is - ha minden a tervek szerint alakul, akkor már ki is tudják próbálni a felújított, modern és egyedi debreceni strandot, ami szállodánk közelében található.
Üdvözlettel:

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 1.
Túl részletesen nem tudok írni .mivel mindennel elégedettek voltunk.Rossz tapasztalatom nem volt.Nem vagyok internet függő .jó lenne ha a szobákban is lehetne WIFI ha valamit megszeretne nézni a pihenni vágyó Ezt nem elégedetlenség miatt írtam.Jövőre ugyan itt. Üdvözlettel
Válasz az értékelésre - 2019. november 22.
Kedves Kaszás Józsefné!
Szeretettel várjuk vissza!
A WIFI hálózatunk terhelhetősége jelenleg korlátozott. Igyekszünk ezen változtatni.
Üdvözlettel:

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
Hirtelen kellett szállást találni. Elsőre ez jelent meg a keresőben. Nem vártam túl sokat a szállással szemben, de szempont volt hogy legyen wellness az épületben. No ez a rész volt a legnagyobb csalódás. (1 db szauna és 1 db kb 6*6 medence, leváló csempe, hideg környezet) Étkezés: reggeli bőséges és nagy választék, de a vacsorára ez már nem igazán mondható el -de, ha valaki bírja a nehéz, hideg ételeket annak tökéletes lehet-.
Válasz az értékelésre - 2019. november 22.
Kedves Molnár Éva!
Köszönjük, hogy megosztotta tapasztalatait.
Ha a foglalás előtt elolvasta az online partnerünk weboldalán a szállodánkat bemutató tájékoztató anyagot, nem érhette meglepetésként, hogy csak egy szaunánk és egy medencénk van, ez benne van a leírásban.
Ami a medence állapotát illeti, a mozaikcsempe leválása valós probléma, ezért elnézését kérjük.

Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.22.
Debrecen
2-3 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ajándék pezsgővel, egy alkalommal délutáni kávé vagy üdítő süteménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.26. - 2020.08.31.
Hotel Divinus
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Stop Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.050,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 19.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, páros kezeléssel, páros lovaglással és hintózással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.28-ig
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 12.350 - 17.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.28-ig
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 20.475,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
Érvényes: 2021.10.15-ig
Betty Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.600,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.22.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Karneváli hét az Atlantisban (min. 3 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

DebrecenX