Hotel Nagyerdő Debrecen
4032 Debrecen, Pallagi út 5.

Hotel Nagyerdő Debrecen a térképen

Hotel Nagyerdő Debrecen értékelése:

6. helyezett az 51 debreceni szállás közül
32. helyezett Észak Alföldön - 650 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Nagyerdő Debrecen bemutatkozása

Debrecen Magyarország egyik legnagyobb vidéki városa, a Tiszántúl kulturális, vallási, gazdasági és idegenforgalmi központja. A várost Magyarország keleti "fővárosának" is nevezik. A Hotel Nagyerdő a város legszebb részén, a Nagyerdő zöld szívében idillikus, békés környezetben található.

Hotel Nagyerdő Debrecen képei

Hotel Nagyerdő Debrecen vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 8.
Első éjszaka a szobában nem lehetett aludni mert olyan hangosan zörgőt egy iszapgép! Másnap kaptunk egy másik szobát,így ez megoldódott.
Szép park,jó levegő.Közel a fürdő,vendéglő,állatkert.Villamossal hamar bejutni a városba. A gyógyászatuk remek. Ajánlom mindenkinek!
Válasz az értékelésre - 2019. június 17.
Tisztelt Hankóczi Úr!
Az iszapfőző üst okozta kellemetlenségért szíves megértésüket kérjük. Örülünk, hogy ettől eltekintve kellemesen telt a pihenésük.
Látogassanak meg minket a jövőben is!

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször voltunk már itt, a pulykanapokon ismét nagyon jól éreztük magunkat ezen a helyen és még az sem vette el a kedvünket (pedig 77 éves vagyok), hogy az alacsonyabb épületben nincs lift, a második emeletre gyalog kellett felmenni, de ezt előre tudtuk. A hotel kiváló helyen van, a villamos a vasútállomástól majdnem a szálloda elé visz.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 6.
A környezet nagyon tetszett, csak egyetlen bajunk volt,esténként szerettünk volna tv-t nézni,de sajnos olyan szemcsés volt,hogy nem lehetett nézni. Ezen kívül egy remek hétvégét töltöttünk Debrecenben.
Válasz az értékelésre - 2019. május 21.
Kedves Bíró Istvánné!
Örülünk, hogy remekül sikerült a hétvégéjük. Talán nem is árt időnként függetlenedni a televíziótól, és csak egymásra figyelni.
A televíziós adás minőségével kapcsolatos problémát a szálloda tervezett felújítása során tudjuk megszüntetni, mivel ahhoz teljesen új hálózat kiépítésére, a vételi lehetőségek javítására és a készülékek cseréjére van szükség.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében jól éreztük magunkat. Számunkra ,meglepő volt a lift hiánya. Foglaláskor ,én sem kérdeztem rá,de valahogy természetesnek vettem. Mind a négyen,hetven felettiek vagyunk. A másodikon kaptuk a szobákat. Többször nehezünkre esett a lépcsőzés. Számunkra is tanulság, hogy ezután, meg kell kérdezni ,ven-e lift. De talán az ajánlatba is lehetne erre utalni.
Válasz az értékelésre - 2019. május 9.
Kedves Gedrus Mária!
Amikor foglaltak a Hotelstart online felületén, minden fontos információt elolvashattak volna szállodánkról. Ezek között az információk között az is szerepel, hogy a kétemeletes Classic szárnyban nincs személyfelvonó, a szobák csak lépcsőzéssel közelíthetők meg.

Antika TOP étteremértékelő
Antika TOP egyébhely értékelő
2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 8.
Voltunk már többször itt, egy éjszakára is, de tematikus rendezvényeken is. A személyzet kedves. A szoba egyszerű, az ágyak régiek, a párnák nagyon puhák, ettől függetlenül mindig jól éreztük itt magunkat. Az étterem nagy, a konyhája jó változatos. Ált. kétféle leves, 4-5 féle második és 2-3 süti közül lehet választani svédasztalos rendszerben.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
A szálloda belső kialakítása szép, kellemes. A szobák és az erkély tisztasága már hagy némi kívánnivalót,látszik régen volt felújítva, az erkély korlát rozsdás, a szárító szintén rozsdás. A személyzet bizonyára fáradt volt, mert egy mosoly egy kedves szó a két nap alatt nem volt. A pincérek az étteremben "fásultan" bár gyorsan szolgáltak ki.
Válasz az értékelésre - 2019. március 11.
Kedves Déryné Kantó Edit!
Mi is aktuálisnak tartjuk szállodánk felújítását. Jelenleg a tervezési szakaszban vagyunk. Bízunk abban, hogy belátható időn belül elkezdődhet a munkavégzés is.
A fásultság, mosolytalanság nem jellemzője a személyzetünknek, valószínűleg a fáradtság jele volt. Szíves elnézését kérem.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A fenti értékelés nem túlzás! A személyzet udvarias, segítőkész. A szálloda konyhája kitűnő, az ételek ízletesek, folyamatosan feltöltötték a svédasztalt. a reggeli is bőséges és változatos volt. Észrevették, hogy szülinapot ünnepeltünk, jól esett a köszöntő a szobában és kis meglepetés ajándék. Ha tehetjük, visszamegyünk!
Válasz az értékelésre - 2019. február 25.
Tisztelt Kiss Árpád Úr!
Bízunk abban, hogy módjukban áll visszatérni szállodánkba.
Szeretettel várjuk Önöket.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 1.
Csendes nyugodt hely , a szoba bútorzata kicsit régies de esztétikus.Az ágyak kényelmesek ,az ellátás tökéletes, épp úgy mint a személyzet.Máskor is szívesen megyünk!
Válasz az értékelésre - 2019. február 11.
Tisztelt Vendégünk!
Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban. Szeretettel várjuk vissza Önöket!

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodai, korábbi jó tapasztalataim alapján még szeptemberben lefoglaltam a szállást az ünnepekre. A 21. -i megérkezés után elfoglaltuk a 124-es szobát, itt az 5 éjből 1-t töltöttünk. Oka, hogy - mint kiderült - az összetákolt, vagy 40 éves ágy leszakadt, így szobát váltottunk, a 208-ra.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 15.
Remek volt a szálláshelyünk, ízletes és választékos volt
az étkezési lehetőség,a gyógykezelésekkel maximálisan elégedettek
vagyunk.Pihenésre és kikapcsolódásra kiválóan alkalmas hely.
Válasz az értékelésre - 2019. január 2.
Tisztelt Vendégünk!
Örülünk, hogy mindennel meg voltak elégedve.
Térjenek vissza hozzánk!

Debrecen
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, min. 5 éj esetén fürdőköntös és sütemény bekészítéssel, ingyenes gyógykezelési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 alkalommal grill ebéddel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Stop Panzió
Debrecen
6 nap/5 éjszaka 5.690,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, lovaglással, pusztakocsikázással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Hotel Óbester
Debrecen
Akár 1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.17-ig
Garden Vendégház
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Platán Hotel Debrecen
2019.08.16. - 2019.08.19.
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.17-ig
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni kávéval, üdítővel és süteménnyel, wellness-részleg használattal, állatkerti belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.02-ig

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Járja Hajdúszoboszló
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Atlantis relax (min. 4 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Pihentető hétköznapok (min. 5 éj)

DebrecenX