Hotel Nagyerdő Debrecen
4032 Debrecen, Pallagi út 5.

Hotel Nagyerdő Debrecen a térképen

Hotel Nagyerdő Debrecen értékelése:

6. helyezett az 51 debreceni szállás közül
32. helyezett Észak Alföldön - 650 szállás közül

Hotel Nagyerdő Debrecen bemutatkozása

Debrecen Magyarország egyik legnagyobb vidéki városa, a Tiszántúl kulturális, vallási, gazdasági és idegenforgalmi központja. A várost Magyarország keleti "fővárosának" is nevezik. A Hotel Nagyerdő a város legszebb részén, a Nagyerdő zöld szívében idillikus, békés környezetben található.

Hotel Nagyerdő Debrecen képei

Hotel Nagyerdő Debrecen vélemények

Kyra TOP szállásértékelő
2019. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 11.
Fentiek miatt visszatérő vagyok, részben konferenciára, de párommal is voltunk. /Ő a régi szobát is jól bírta 1x, mivel délután már nem sütötte a nap. / Az újabb szárnyban most nagy, régebben kis szobát kaptam, kényelmesek, csak a matrac puha és elcsúszkál rajta a lepedő. TV-n az alapcsatornák bejöttek, hátul rögzíteni kell a fehér dugót, akkor tiszta a kép.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Nagyszerű érték/ár arány. Nem luxus, de aki ezt hiányolja, az magasabb osztályú szállodába menjen. Kiváló az étkezés és a termál rész. A berendezés régies, de a célnak tökéletesen megfelelt. Ami jó lett volna: szúnyogháló az erkélyajtón, hiszen a meleg miatt nyitott ajtó mellett aludtunk.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 12.
Kedves Faragóné Ható Katalin!
Köszönjük, hogy megosztotta velünk észrevételeit. Az erkélyajtó feletti kis ablakon van szúnyogháló, de nagy melegben az valóban nem biztosít elegendő szellőzést. Igyekszünk jövő nyárra megoldani ezt a problémát.
Üdvözlettel:

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 9.
Az érkezésünkkor kapott szoba csak 2 személyes volt, holott 3 főre foglaltam a szállást. A recepción hamar korrigálták a tévedést, szuper családi szobát kaptunk. Az étkezések nagyon tetszettek, ízletes, választékos volt minden alkalommal. Vacsorára volt 2-3 féle leves is a főétkezésen kívül, plusz finom sütemények, gyümölcs.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 12.
Kedves Fuchs Jánosné!
Örülünk, hogy kellemesen telt a pihenésük.
Látogassanak el hozzánk máskor is, hiszen Debrecen számos látnivalóval, programmal várja az ide érkezőket.
Üdvözlettel:

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 5.
A szálloda nagyon jó helyen van, közel az erdőhöz, a stadionhoz, az egyetemhez, a szökőkúthoz és az Aquaticum fürdőhöz. A személyzet nagyon kedves volt, és a tisztaság is teljesen rendben volt. A szálloda elég retró, de nincs vele gond. A lefoglalt csomagunkhoz még állatkerti belépő is járt, ami külön öröm volt, és szintén közel volt a szállodához.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodában a classic szobák tényleg nagyon alapfelszereltségűek. Szerencse, hogy vittünk ventilátort, mert anélkül kibírhatatlan volt a pár nm-es szoba. Sajnos sok bútor kis helyen. A fürdőszobában lévő kád már egy 15 éves kamasznak is borzasztó pici volt, de hihetetlen magasan. Kivétel a svédasztalos kínálat reggel és este is.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
A személyzet kedves , segítőkész. A szobák retrósak , de tiszták és az ágyak kényelmesek. A reggeli és a vacsora valóban svédasztalos ,lehet bőségesen válogatni. Mindenki megtalálhatja a neki megfelelő ételt. A kis fürdő egy kis lazításra kiváló. A szálloda legnagyobb előnye,hogy villamossal perceken belül el lehet jutni bárhová, a belvárosba, a vasútállomásra stb.

Értékelt: 2019. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jól éreztük magunkat a párommal. Pünkösdi akció volt. A szálloda igazi retro,1965-ben épült rá fér a felújítás,de ígérik is. Az étkezés 4 csillagosnak is megfelelt. Nagyon jó helyen van. Az igazi meglepi ,idegenvezetés is volt ,ingyenesen. Személyzet, kedvesek és udvariasak voltak. Ajánlom mindenkinek,de ha meleg van kérjenek légkondis szobát.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 8.
Első éjszaka a szobában nem lehetett aludni mert olyan hangosan zörgőt egy iszapgép! Másnap kaptunk egy másik szobát,így ez megoldódott.
Szép park,jó levegő.Közel a fürdő,vendéglő,állatkert.Villamossal hamar bejutni a városba. A gyógyászatuk remek. Ajánlom mindenkinek!
Válasz az értékelésre - 2019. június 17.
Tisztelt Hankóczi Úr!
Az iszapfőző üst okozta kellemetlenségért szíves megértésüket kérjük. Örülünk, hogy ettől eltekintve kellemesen telt a pihenésük.
Látogassanak meg minket a jövőben is!
Tisztelettel:

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször voltunk már itt, a pulykanapokon ismét nagyon jól éreztük magunkat ezen a helyen és még az sem vette el a kedvünket (pedig 77 éves vagyok), hogy az alacsonyabb épületben nincs lift, a második emeletre gyalog kellett felmenni, de ezt előre tudtuk. A hotel kiváló helyen van, a villamos a vasútállomástól majdnem a szálloda elé visz.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 6.
A környezet nagyon tetszett, csak egyetlen bajunk volt,esténként szerettünk volna tv-t nézni,de sajnos olyan szemcsés volt,hogy nem lehetett nézni. Ezen kívül egy remek hétvégét töltöttünk Debrecenben.
Válasz az értékelésre - 2019. május 21.
Kedves Bíró Istvánné!
Örülünk, hogy remekül sikerült a hétvégéjük. Talán nem is árt időnként függetlenedni a televíziótól, és csak egymásra figyelni.
A televíziós adás minőségével kapcsolatos problémát a szálloda tervezett felújítása során tudjuk megszüntetni, mivel ahhoz teljesen új hálózat kiépítésére, a vételi lehetőségek javítására és a készülékek cseréjére van szükség.

Debrecen
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, medence és sazanua használattal, fürdőbelépővel, városismertető programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, ingyenes gyógykezelési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Stop Panzió
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 18.450,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, fürdőbelépővel, kézműves foglalkozásokkal, közös karácsonyfa díszítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.27.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 20.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovasszán vagy postakocsikázással, kültéri és beltéri programokkal, állatsimogatással, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.29.
Hotel Óbester
Debrecen
Akár 1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Platán Hotel Debrecen
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ásványvíz bekészítéssel, állatkerti belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.30-ig

Szállodák Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Divinus Debrecen
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Karácsonyi meghittség Erdőspusztán (min. 2 éj)
Romantikus lazítás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

DebrecenX