Hotel Nagyerdő Debrecen
4032 Debrecen, Pallagi út 5.

Hotel Nagyerdő Debrecen a térképen

Hotel Nagyerdő Debrecen értékelése:

5. helyezett az 55 debreceni szállás közül
27. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Hotel Nagyerdő Debrecen bemutatkozása

Debrecen Magyarország egyik legnagyobb vidéki városa, a Tiszántúl kulturális, vallási, gazdasági és idegenforgalmi központja. A várost Magyarország keleti "fővárosának" is nevezik. A Hotel Nagyerdő a város legszebb részén, a Nagyerdő zöld szívében idillikus, békés környezetben található.

Hotel Nagyerdő Debrecen képei

Hotel Nagyerdő Debrecen vélemények

2020. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. október 31.
Nem tetszett:
- a tv csatornakiosztásáról nem tudtak listát adni
- a tv csatornák kínálata (főleg a sportcsatornák esetén) nagyon szegényes
- a szobában nincs leírás a telefon használatról (a recepción készségesen felvilágosítottak)
Tetszett:
- csendes, nyugodt hely
- bőséges ételválaszték

2020. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. október 26.
A szállás nagyon szép helyen van. Csodálatos az erdő, tiszta és rendezett. Maga a város is lenyűgöző. A szépen karbantartott épületek, a sok zöld terület. A modern és a régi épületek összhangban vannak egymással. Tiszta, szép és virágos város. Az emberek kedvesek. Az utazás városon belül egyszerű és gyors.

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szívélyes volt a fogadtatás, a Recepción maximális segítséget kaptunk Debrecen város megismeréséhez, az orvosi ellátás is kifogástalan volt és végül a svédasztalos étkezés maximálisan változatos és finom volt.......... jó választás volt sajnos az ídő hamar elment köszönöm

Gábor1 TOP szállásértékelő
Gábor1 TOP egyébhely értékelő
2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többedszer szálltunk meg itt. A személyzet kedves, udvarias és segítőkész. A szobák rendezettek jól felszereltek és tiszták, de a bútorozásuk kissé retró. Az ételek változatosak és igazán finomak. A magyaros konyha jellemző. Vacsoránál - akinek kedve van, - sima vizet is vehet a pultról. (Itthon ez nem mindenütt van így.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 19.
Az ételek finomak voltak,igaz egy alkalommal nem jutott az egyikből szerettem volna megkóstolni,de nem maradtam éhen. A szálloda felújításra szorulna. Ezektől függetlenül jól éreztük magunkat. A fürdő közel volt a szálláshoz.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 18.
Számomra csalódás volt a szálloda. Teljesen eltért attól, ami az ajánlatban szerepelt. A nyújtott szolgáltatások, az étkezés szinvonala, a személyzet hozzáállása mind-mind messze elmarad attól az ártól, amit kérnek.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 14.
Nagyon meg voltam elégedve az ellátással, különös tekintettel az étkezéssel. Az ételek finomak, választékosak, a kiszolgálás kedves. A személyzet segítőkész.

Értékelt: 2020. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel Nagyerdő nagyon a szívünkhöz nőt a férjemmel idén második alkalommal szálltunk meg itt és biztos nem ez volt az utolsó. A személyzet kedves és segítő kész, rugalmas és jól tájékozott. A szobák rendezettek jól felszereltek és tiszták. Az ételek változatosak és igazán finomak. A wellness részegre ráférne egy kis bővítés és korszerűsítés.

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 7.
A szálló megérett a felújításra, mind a belső terek, szobák, fürdőszobák valamint a külső homlokzat, erkélyek is elég rossz, gondozatlan állapotban vannak.
A jelenlegi kinézet a 70-es éveket mutatja. Mindenen látszik az avultság, rövid időn belül szükséges lenne a felújítás, ami elvárható.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 1.
A reggeli álltalába ugyanaz a sütik egyforma krém csak a díszítés más . Sokszor kellett szólni ez le van fogyva. A vacsora is lehetne változatosabb. Reggeli gyümölcs nincs. Kávé azis nagyon gyenge szinvonalat üt. Az ágyakon plusz matrac van ami szét csúszik. Játszó ház vagy baba szoba ott is fejleszteni kell. Zuhany csapok rózsdásak.

Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 9.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Divinus
Debrecen
2-3 éjszaka 29.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti programokkal, kézműves foglalkozásokkal, wellness és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Stop Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.450 - 6.650,- Ft/fő/éj között: választott ellátással
Érvényes: 2021.12.30-ig
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.22.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 20.900 Ft/fő/éj ártól; félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi programokkal, őshonos magyar háziállatokkal való ismerkedéssel, parkolással, WIFI internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.03.08-ig
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, infra- és finn szauna használattal
Érvényes: 2021.06.30-ig
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.03.08-ig
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 20.125,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Centrum Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.495 - 10.495,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, medence és szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)
Kalandos és élményteli Húsvét Erdőspusztán (min. 2 éj)

DebrecenX