Hotel Nagyerdő Debrecen
4032 Debrecen, Pallagi út 5.

Hotel Nagyerdő Debrecen a térképen

Hotel Nagyerdő Debrecen értékelése:

6. helyezett az 52 debreceni szállás közül
33. helyezett Észak Alföldön - 658 szállás közül

Hotel Nagyerdő Debrecen bemutatkozása

Debrecen Magyarország egyik legnagyobb vidéki városa, a Tiszántúl kulturális, vallási, gazdasági és idegenforgalmi központja. A várost Magyarország keleti "fővárosának" is nevezik. A Hotel Nagyerdő a város legszebb részén, a Nagyerdő zöld szívében idillikus, békés környezetben található.

Hotel Nagyerdő Debrecen képei

Hotel Nagyerdő Debrecen vélemények

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
Debrecenben járva többször felfigyeltünk erre a volt SZOT üdülőre. Gondoltunk egyet és a szép környezet miatt megszálltunk itt 2 napra. A bútorzat modern, kellemes, de az épület nincs felújítva. A lépcsőház és a folyósok elhanyagolt állapotban vannak. A hirdetett wellness részlegen nem működtek az elemek és a szauna sem.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
A 107-es szobában laktunk. Erősen felújításra szorulna, gusztustalan fürdőkád, amelyben zuhanyozni sem volt "élmény" - csak a muszályság miatt. Az ablak felőli ágymatrac nagyon kifeküdt, kényelmetlen. A szőnyegpadló a 21. században nem elfogadható, még nekünk időseknek sem. A fürdőszobában a mosdókagyló lefolyószerkezete undorító látvány, a zuhanyfüggöny büdös, vízköves !

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 17.
Többnyire 3*-os szállodában szoktunk elő- és utószezonban pihenni 4 éjszakát. Az elvárásunknak megfelelő volt az ellátás! Kellemes meglepetés volt Ilona idegenvezetése a városban, nagyon élvezetes, értékes és részletes volt! Hasznos volt a Trilógia megtekintése előadással és a Dérí Múzeum kiállításai. A reggeli és vacsora bőséges volt és ízletes, nagyon finomak voltak a sütemények is!

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 15.
Remekül éreztük magunkat, bár voltak kisebb hiányosságok, mint például asuobában hiányzott a hajszárító, vagy néha nem volt elé meleg a vacsora. A fürdőmedencére is ráférne a felújítás és kevés a két db, pezsgő-hely valamint annak csak kétóránkénti bekapcslása. Egyébként nagyon elégedettek voltunk az ételekkel a személyzet kedvességével is.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Kamasz unokáimmal voltam, szuperül érezték magukat. "Ugye jövőre is eljövünk ide?" kérdéssel fejezték be a közös nyaralást. Nagyon jó volt a választék, a finnyás unokák is megtalálták a kedvükre valót. Ajánlani tudom a gyerekes családoknak. Közelben minden lehetőség megvan a kikapcsolódáshoz.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 1.
Túl részletesen nem tudok írni .mivel mindennel elégedettek voltunk.Rossz tapasztalatom nem volt.Nem vagyok internet függő .jó lenne ha a szobákban is lehetne WIFI ha valamit megszeretne nézni a pihenni vágyó Ezt nem elégedetlenség miatt írtam.Jövőre ugyan itt. Üdvözlettel

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
Hirtelen kellett szállást találni. Elsőre ez jelent meg a keresőben. Nem vártam túl sokat a szállással szemben, de szempont volt hogy legyen wellness az épületben. No ez a rész volt a legnagyobb csalódás. (1 db szauna és 1 db kb 6*6 medence, leváló csempe, hideg környezet) Étkezés: reggeli bőséges és nagy választék, de a vacsorára ez már nem igazán mondható el -de, ha valaki bírja a nehéz, hideg ételeket annak tökéletes lehet-.

Kyra TOP szállásértékelő
2019. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fentiek miatt visszatérő vagyok, részben konferenciára, de párommal is voltunk. /Ő a régi szobát is jól bírta 1x, mivel délután már nem sütötte a nap. / Az újabb szárnyban most nagy, régebben kis szobát kaptam, kényelmesek, csak a matrac puha és elcsúszkál rajta a lepedő. TV-n az alapcsatornák bejöttek, hátul rögzíteni kell a fehér dugót, akkor tiszta a kép.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
A gyógyászati ellátás maximális. Személyzet korrekt, nem tolakodó,de segítőkész. Étterem, étkezés jónak mondható. A környék csodálatos, béke, nyugalom...
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 30.
Tisztelt Vendégünk!
Köszönjük, hogy megosztotta tapasztalatait. Örülünk, hogy kellemesen telt a pihenése, és összességében kellemes benyomásokkal távozott. Térjen vissza hozzánk!
Darvasi László (Hotel Nagyerdő)

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27.
Az árhoz viszonyítva,minden nagyon jónak mondható.A hotel lokációja,környezete,tisztasága/függetlenül ,hogy régi épület/, konyhája,,napozási és fürdési lehetősége,megnyugtató hangulata , mind mind maximálisan kielégitette az igényeinket és amiért odautaztunk 300 km-ről , a pihenésünket is biztosította.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 23.
Tisztelt Gyólai Zoltán Úr!
Örülünk, hogy kellemesen telt a pihenésük. Látogassanak meg minket máskor is.
Tisztelettel:
Darvasi László (Hotel Nagyerdő)

Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Divinus
Debrecen
2-3 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, szaloncukor bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, vezetékes és Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.27.
Stop Panzió
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Lycium
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, páros lovaglással, romantikus hintózással, páros kezeléssel, állatsimogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Hotel Óbester
Debrecen
Akár 1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 22.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálaesttel, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Debrecen
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, medence és szauna használattal, fürdőbelépővel, városismertető programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.17-ig

Szállodák Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Őszi romantikus pillanatok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Ünnepi karácsony (min. 2 éj)

DebrecenX