Hotel Nagyerdő Debrecen
4032 Debrecen, Pallagi út 5.

Hotel Nagyerdő Debrecen a térképen

Hotel Nagyerdő Debrecen értékelése:

6. helyezett az 55 debreceni szállás közül
34. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Nagyerdő Debrecen bemutatkozása

Debrecen Magyarország egyik legnagyobb vidéki városa, a Tiszántúl kulturális, vallási, gazdasági és idegenforgalmi központja. A várost Magyarország keleti "fővárosának" is nevezik. A Hotel Nagyerdő a város legszebb részén, a Nagyerdő zöld szívében idillikus, békés környezetben található.

Hotel Nagyerdő Debrecen képei

Hotel Nagyerdő Debrecen vélemények

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szívélyes volt a fogadtatás, a Recepción maximális segítséget kaptunk Debrecen város megismeréséhez, az orvosi ellátás is kifogástalan volt és végül a svédasztalos étkezés maximálisan változatos és finom volt.......... jó választás volt sajnos az ídő hamar elment köszönöm

Gábor1 TOP szállásértékelő
2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többedszer szálltunk meg itt. A személyzet kedves, udvarias és segítőkész. A szobák rendezettek jól felszereltek és tiszták, de a bútorozásuk kissé retró. Az ételek változatosak és igazán finomak. A magyaros konyha jellemző. Vacsoránál - akinek kedve van, - sima vizet is vehet a pultról. (Itthon ez nem mindenütt van így.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 19.
Az ételek finomak voltak,igaz egy alkalommal nem jutott az egyikből szerettem volna megkóstolni,de nem maradtam éhen. A szálloda felújításra szorulna. Ezektől függetlenül jól éreztük magunkat. A fürdő közel volt a szálláshoz.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 18.
Számomra csalódás volt a szálloda. Teljesen eltért attól, ami az ajánlatban szerepelt. A nyújtott szolgáltatások, az étkezés szinvonala, a személyzet hozzáállása mind-mind messze elmarad attól az ártól, amit kérnek.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 14.
Nagyon meg voltam elégedve az ellátással, különös tekintettel az étkezéssel. Az ételek finomak, választékosak, a kiszolgálás kedves. A személyzet segítőkész.

Értékelt: 2020. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel Nagyerdő nagyon a szívünkhöz nőt a férjemmel idén második alkalommal szálltunk meg itt és biztos nem ez volt az utolsó. A személyzet kedves és segítő kész, rugalmas és jól tájékozott. A szobák rendezettek jól felszereltek és tiszták. Az ételek változatosak és igazán finomak. A wellness részegre ráférne egy kis bővítés és korszerűsítés.

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 7.
A szálló megérett a felújításra, mind a belső terek, szobák, fürdőszobák valamint a külső homlokzat, erkélyek is elég rossz, gondozatlan állapotban vannak.
A jelenlegi kinézet a 70-es éveket mutatja. Mindenen látszik az avultság, rövid időn belül szükséges lenne a felújítás, ami elvárható.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 1.
A reggeli álltalába ugyanaz a sütik egyforma krém csak a díszítés más . Sokszor kellett szólni ez le van fogyva. A vacsora is lehetne változatosabb. Reggeli gyümölcs nincs. Kávé azis nagyon gyenge szinvonalat üt. Az ágyakon plusz matrac van ami szét csúszik. Játszó ház vagy baba szoba ott is fejleszteni kell. Zuhany csapok rózsdásak.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 30.
Érezhető rajta a szoc. reál lehelete, de ezt talán némi felújítással meg lehetne változtatni. Ettől függetlenül nagyon szép környezetben van. Személyzet kedves, szolgálatkész, tisztaság is kiváló. Egyébként jól, éreztük magunkat, ha lehetőség adódik ismét fel fogjuk keresni a szállodát,Ár/érték arányban megfelelő, csak ajánlani tudom mindenkinek, aki pihenésre, kikapcsolódásra vágyik.

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24.
Ahogy az értékelésnél is megjelöltem minden adott volt, hogy igazán kellemes 4 napot töltsünk Debrecenben. Mégis az első kérdésre a "gyenge" választ adtam. Ugyanis a fürdőszobában szabályosan, látványosan rohadtak a csövek, a fürdőkád egész felülete teljesen fel volt pattogva, előszőr nem tudtam, hogy ilyen koszos-e?

Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi műsorral és vacsorával, termálvizes medence és szaunahasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Hotel Divinus
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 39.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, kürtőskalács bekészítéssel, szilveszteri programokkal, sztárfellépővel, szaunaszeánsszal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Stop Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.050 - 6.250,- Ft/fő/éj között: választott ellátással
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, kézműves foglalkozásokkal, közös karácsonyfa díszítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lovaglással, pusztakocsikázással, állatsimogatással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Platán Hotel Debrecen
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 20.475,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
Érvényes: 2021.10.15-ig
Hotel Pávai
4 nap/3 éjszaka 19.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri programokkal, éjfélkor pezsgővel, tábortűzzel, élőzenés mulatsággal
2020.12.28. - 2021.01.04.
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi műsoros vacsorával, wellness-részleg használattal, pakolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Hotel Divinus Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Szilveszter (min. 3 éj)
Exclusive szilveszter (min. 3 éj)
Atlantisi nászút (min. 2 éj)

DebrecenX