rotweiler

rotweiler adatlapja

Regisztráció2017.01.03
Utoljára itt2017.01.11

2017. január 3.a párjával járt itt
Sok véleményt elolvastam a hotelről. A hotelre azért esett a választásom,mert szép helyen van. Olvastam,hogy nyár óta új tulajdonosa van. Olvastam az előzményeket nem vártunk luxus dolgokat. Tiszta szép szobák az étterem is szép. Finomakat ettünk. A szilveszteri vacsora bőséges és finom volt. Reggeli- volt rántotta virsli,de felvágottak, sajt,stb.
Panoráma Hotel Noszvaj válasza
Nagy Örömünkre szolgált Önöket vendégül látni . Köszönjük ,hogy az olykor rosszindulatú kommentek ellenére is minket választottak és saját maguk győződtek meg arról, hogy milyen értékei vannak a mi Szállodánknak. Mindent megteszünk, hogy a fejlődés folyamatos legyen és mindig tudjunk valami újat nyújtani vendégeinknek!
2017. január 10., , Panoráma Hotel Noszvaj
2017. január 11.a párjával járt itt
Nem régen volt tulajdonos váltás. 2016 11. 11-13-ig töltöttünk 2 éjszakát a panzióban. Kedves személyzet,tiszta szobák. Közel a fürdő. A reggeli finom és bőséges volt. A wellness tiszta volt és meleg. A kinti időjárás miatt még jól is esett. Bátran merem másnak is ajánlani. Ami kicsit rossz volt az a fürdőszoba mérete.