Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
3325 Noszvaj, Dobó István utca 10/A.

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj a térképen

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 22 noszvaji szállás közül

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj bemutatkozása

A fenyves erdőben megbúvó Noszvaj Panoráma Hotel Egertől 12 kilométerre, a Bükki Nemzeti Park déli határán, a boráról híres Noszvaj községben található. 45 modern berendezéssel ellátott szoba, 100 fős étterem, 60 fős terasz és wellness részleg várja a pihenni vágyókat, az aktív sportot kedvelőket és a kultúra iránt érdeklődőket egyaránt.

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj képei

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 26.
A vírushelyzet miatt többször elhalasztottuk a noszvaji kirándulásunkat, de végül sikerült eljutnunk ebbe a festői kis faluba. A szálloda remek helyen van, könnyű odatalálni. Azon talán el lehetne gondolkodni, hogy miért csak délután három óra után lehet elfoglalni a szobát. Sajnos az időjárás nem fogadott kegyeibe bennünket, három napig szinte szünet nélkül zuhogott az eső.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba tiszta, az ágy nagyon kényelmes. Az étkezés nagyon jó volt, az ételek változatosak és finomak voltak.
A wellnes részlegben kicsit hűvös volt ücsörögni, bár van egy pihenőszoba ami meleg volt, de a szolgáltatások, szauna, úszómedence megfelelőek voltak.

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 16.
Mindennel meg voltunk elégedve, a személyzet udvarias volt és segítőkész. Csak ajánlani tudom. Bababarát szállás, amire szükségünk volt biztosították. A wellness részen minden megtalálható, ami a pihenéshez szükséges.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda személyzete kedves és segítőkész, a szoba tiszta, és az ételek a mi ízlésünknek kifejezetten finomak voltak. Az egyik ha ne ma legfontosabb a tisztaság, ami teljesen rendben van, tiszta szobával vártak, és kérésre takarítanak. A szállást ajánlani tudom. A szoba egy franciaágyas hálószoba és nappali részből állt, ahol kihúzható kétszemélyes kanapé volt.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 17.
4 éjszakát töltöttünk el Noszvajon. A szálloda kellemes környezetben van bár a panoráma kicsit akadályozott. Jól éreztük magunkat én és a családom is. A szállás tökéletesen megfelelt az igényeinknek, viszont az étkezések időbeosztásán (8:00-tól van reggeli) és a változatosságán lehetne még dolgozni. Egyszer ebédeltünk is a szállodában, de mivel csak egy pincér volt és kb.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 13.
Csodálatos fekvésű szálloda, a közelben sok a látnivaló. Viszont hiányoznak az apró figyelmességek: elegendő napozóágy a napozóteraszokon, legalábbis ballonos vízautomata a wellnessben (a szaunahasználók miatt), eső után az étkező teraszokon a vizes asztallapok és székek gyors letörlése, stb. Az ágy és párna meglehetősen kényelmetlen volt.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 11.
Mindennel meg voltunk elégedve: remek helyen van a szállás, szuper volt a kiszolgálás, finom és bőséges a reggeli és a vacsora. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
A szállodával konkrétan nem volt gond, szép környezet, bár panoráma :) nincs, a személyzet kedves volt, pincérek figyelmesek voltak. A szoba kényelmes, nagy ággyal, a tv-ben sok mese csatorna, ami a gyerek miatt jó pont volt. A tisztaságra a szobákban lehetne egy picivel jobban oda figyelni, a 4 napból egyszer sem takarítottak, saras időben ez eléggé kellemetlen.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 25.
Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet rendkívül figyelmes és kedves volt, és az ellátás is kifogástalan. Egyetlen negatívum nekünk korán kelőknek, hogy a wellness részleg csak reggel 8 órakor nyit, és reggelizni is csak 8 órától lehet.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 4.
A színvonalat illetően visszafogott volt a várakozásunk, de minden nagyon rendben volt. Ez egy viszonylag kicsi, nem puccos, de kifejezetten jó színvonalú szálláshely. A fekvése szép. A szobák tiszták, jó a hangszigetelésük, a felszerelés nem avult. Az ételek minősége kiváló. Nagyon kellemes élmény, hogy egy ilyen nagy medencét tudnak üzemeltetni.

Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, röplabdázásással, játszószoba és gyermek sóhomokozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.02. - 2021.06.14.
Noszvaj
5 nap/4 éjszaka 10.088,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, röplabdázásással, játszószoba és gyermek sóhomokozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.30.
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 19.105 - 37.862,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2022.01.02.
Tündérkert Hotel
Noszvaj
5 nap/4 éjszaka 9.205 - 15.458,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, játszószobával, játszótérrel, baba-mama konyhával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.11.21.
Erika Vendégház
Érvényes: 2022.01.26-ig
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 20.000 - 38.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.05. - 2021.12.22.
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszpark használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Katica Vendégház
Aggtelek
Érvényes: 2022.01.26-ig
Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 14.850,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.07.16-ig
Bacchus Panzió
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 13.200,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.03.11-ig
Noszvaj
2-3 éjszaka 15.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobabekészítéssel, borbónnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.09. - 2021.04.12.

Szállodák Noszvaj környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Nyári Wellness Vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

NoszvajX