Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
3325 Noszvaj, Dobó István utca 10/A.

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj a térképen

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 22 noszvaji szállás közül

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj bemutatkozása

A fenyves erdőben megbúvó Noszvaj Panoráma Hotel Egertől 12 kilométerre, a Bükki Nemzeti Park déli határán, a boráról híres Noszvaj községben található. 45 modern berendezéssel ellátott szoba, 100 fős étterem, 60 fős terasz és wellness részleg várja a pihenni vágyókat, az aktív sportot kedvelőket és a kultúra iránt érdeklődőket egyaránt.

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj képei

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj vélemények

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
A szállodával konkrétan nem volt gond, szép környezet, bár panoráma :) nincs, a személyzet kedves volt, pincérek figyelmesek voltak. A szoba kényelmes, nagy ággyal, a tv-ben sok mese csatorna, ami a gyerek miatt jó pont volt. A tisztaságra a szobákban lehetne egy picivel jobban oda figyelni, a 4 napból egyszer sem takarítottak, saras időben ez eléggé kellemetlen.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 25.
Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet rendkívül figyelmes és kedves volt, és az ellátás is kifogástalan. Egyetlen negatívum nekünk korán kelőknek, hogy a wellness részleg csak reggel 8 órakor nyit, és reggelizni is csak 8 órától lehet.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 4.
A színvonalat illetően visszafogott volt a várakozásunk, de minden nagyon rendben volt. Ez egy viszonylag kicsi, nem puccos, de kifejezetten jó színvonalú szálláshely. A fekvése szép. A szobák tiszták, jó a hangszigetelésük, a felszerelés nem avult. Az ételek minősége kiváló. Nagyon kellemes élmény, hogy egy ilyen nagy medencét tudnak üzemeltetni.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Csupán egyszer mertem belemerészkedni a hidegvizű medencébe. Legalább 4-5 fokkal lehetne emelni a hőmérsékletét.
Az étkezés viszont kifogástalan,a személyzet pedig nagyon készséges és udvarias.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
Kúltúrált környezet ,tisztaság minden hol,személyzet rendkívül kedves és figyelmes,az étel bőséges és folyamatos után szervírozást eredményezett,csendes nyugodt hely!!!

Juca TOP szállásértékelő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Kellemes, barátságos szálloda. Családi szobát, vagyis két légterűt választottunk. Kényelmesen elfértünk, a fürdőszobánk viszont nagyon pici volt. Egy testesebb ember nem is tudom hogy tud becsusszanni a zuhanyfülke és a mosdótálca között, különösen éjjel, félálomban úgy, hogy még a törölközőtartóra is tekintettel kell lennie. A másik észrevételem az ágy matraca.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 29.
3 napot és két éjszakát töltöttünk a Panoráma Hotelben. Nagyon kedvesen fogadtak, a szálloda nagyon szép, kényelmes, tiszta. Minden igényünket kielégítette. A fürdő részleget nem vettük igénybe, mivel gyönyörű idő volt. nyár az őszben, így inkább kihasználtuk a jó időt és kirándultunk. Azonban megnéztem a fürdő részt is, mely nagyon is tiszta volt.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 26.
A szálloda személyzete nagyon udvarias, barátságos volt. A kiszolgálás minden területen kiváló. A szállodában lévő szabadidős tevékenységekhez szükséges berendezések, eszközök állapota megfelelő volt. Elégedettek vagyunk a szálloda szolgáltatásaival.Szeretnénk vissza térni.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 17.
Nagyon kellemes 4 napot töltöttünk férjemmel a hotelban. Mind a szállás, mind a személyzet összes tagja csillagos ötöst érdemel. A szálláshely a vártnál is jobb volt, mert nagyon szeretjük a természetet és a hotel parkja csúcs volt számunkra. A nyugodt pihenéshez minden adott volt! Köszönjük a Szállásvadász és a hotel dolgozóinak a lehetőséget!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat! A wellness részlegen egyes vendégek a jakuzzi használatát teljes mértékben maguknak érezték, tekintet nélkül másokra, azonban ez nem a hotel hibája. Néha viszont teljesen szabad volt, tehát ez valószínű, hogy adott időszak és a vendégek függvénye. Az étkezésnél hasonló a helyzet.

Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Noszvaj
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Oxigén Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 19.976 - 28.976,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Tündérkert Hotel és Rendezvényközpont
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.800 - 15.780,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, kastélylátogatással, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 12.500,-Ft/fő/éj: reggelis ellátással, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.23.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
Érvényes: 2021.04.03-ig
Imola Hostel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 20.800 - 28.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig
Vár Camping
Sirok
3 nap/2 éjszaka 3.470,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, éttermi kuponnal, kincsvadászattal, kerékpárbérléssel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 8.200,- Ft/fő/éj között: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.15-ig
Noszvaj
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunarészleg és a medencék használatával, Noszvaj kártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Noszvaj környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Hotel Villa Völgy Eger
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Pihentető Villanapok (min. 2 éj)

NoszvajX