Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
3325 Noszvaj, Dobó István utca 10/A.

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj a térképen

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 22 noszvaji szállás közül

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj bemutatkozása

A fenyves erdőben megbúvó Noszvaj Panoráma Hotel Egertől 12 kilométerre, a Bükki Nemzeti Park déli határán, a boráról híres Noszvaj községben található. 45 modern berendezéssel ellátott szoba, 100 fős étterem, 60 fős terasz és wellness részleg várja a pihenni vágyókat, az aktív sportot kedvelőket és a kultúra iránt érdeklődőket egyaránt.

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj képei

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda személyzete kedves és segítőkész, a szoba tiszta, és az ételek a mi ízlésünknek kifejezetten finomak voltak. Az egyik ha ne ma legfontosabb a tisztaság, ami teljesen rendben van, tiszta szobával vártak, és kérésre takarítanak. A szállást ajánlani tudom. A szoba egy franciaágyas hálószoba és nappali részből állt, ahol kihúzható kétszemélyes kanapé volt.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 17.
4 éjszakát töltöttünk el Noszvajon. A szálloda kellemes környezetben van bár a panoráma kicsit akadályozott. Jól éreztük magunkat én és a családom is. A szállás tökéletesen megfelelt az igényeinknek, viszont az étkezések időbeosztásán (8:00-tól van reggeli) és a változatosságán lehetne még dolgozni. Egyszer ebédeltünk is a szállodában, de mivel csak egy pincér volt és kb.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 13.
Csodálatos fekvésű szálloda, a közelben sok a látnivaló. Viszont hiányoznak az apró figyelmességek: elegendő napozóágy a napozóteraszokon, legalábbis ballonos vízautomata a wellnessben (a szaunahasználók miatt), eső után az étkező teraszokon a vizes asztallapok és székek gyors letörlése, stb. Az ágy és párna meglehetősen kényelmetlen volt.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 11.
Mindennel meg voltunk elégedve: remek helyen van a szállás, szuper volt a kiszolgálás, finom és bőséges a reggeli és a vacsora. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
A szállodával konkrétan nem volt gond, szép környezet, bár panoráma :) nincs, a személyzet kedves volt, pincérek figyelmesek voltak. A szoba kényelmes, nagy ággyal, a tv-ben sok mese csatorna, ami a gyerek miatt jó pont volt. A tisztaságra a szobákban lehetne egy picivel jobban oda figyelni, a 4 napból egyszer sem takarítottak, saras időben ez eléggé kellemetlen.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 25.
Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet rendkívül figyelmes és kedves volt, és az ellátás is kifogástalan. Egyetlen negatívum nekünk korán kelőknek, hogy a wellness részleg csak reggel 8 órakor nyit, és reggelizni is csak 8 órától lehet.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 4.
A színvonalat illetően visszafogott volt a várakozásunk, de minden nagyon rendben volt. Ez egy viszonylag kicsi, nem puccos, de kifejezetten jó színvonalú szálláshely. A fekvése szép. A szobák tiszták, jó a hangszigetelésük, a felszerelés nem avult. Az ételek minősége kiváló. Nagyon kellemes élmény, hogy egy ilyen nagy medencét tudnak üzemeltetni.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Csupán egyszer mertem belemerészkedni a hidegvizű medencébe. Legalább 4-5 fokkal lehetne emelni a hőmérsékletét.
Az étkezés viszont kifogástalan,a személyzet pedig nagyon készséges és udvarias.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
Kúltúrált környezet ,tisztaság minden hol,személyzet rendkívül kedves és figyelmes,az étel bőséges és folyamatos után szervírozást eredményezett,csendes nyugodt hely!!!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Kellemes, barátságos szálloda. Családi szobát, vagyis két légterűt választottunk. Kényelmesen elfértünk, a fürdőszobánk viszont nagyon pici volt. Egy testesebb ember nem is tudom hogy tud becsusszanni a zuhanyfülke és a mosdótálca között, különösen éjjel, félálomban úgy, hogy még a törölközőtartóra is tekintettel kell lennie. A másik észrevételem az ágy matraca.

Noszvaj
2-3 éjszaka 18.783,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna-részleg és medence használattal, szoba bekészítéssel, fürdőköntös és játszószoba használattal, sportszer használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 15.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobabekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.10.25.
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
2 nap/1 éjszaka 28.962 - 45.208,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, tematikus programokkal, szabaduló szobával, gyermek animációval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.29.
Tündérkert Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.889 - 14.481,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, kastélylátogatással, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Agria Vintage Apartman
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 11.100,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.09-ig
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 15.704 - 23.467,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és fitness terem használattal, szaunarituálékkal, játszóház használattal, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.10.22-ig
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 6.223 - 27.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunarészleg és a medencék használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.11.01.

Szállodák Noszvajon és környékén