Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
3325 Noszvaj, Dobó István utca 10/A.

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj a térképen

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 22 noszvaji szállás közül

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj bemutatkozása

A fenyves erdőben megbúvó Noszvaj Panoráma Hotel Egertől 12 kilométerre, a Bükki Nemzeti Park déli határán, a boráról híres Noszvaj községben található. 45 modern berendezéssel ellátott szoba, 100 fős étterem, 60 fős terasz és wellness részleg várja a pihenni vágyókat, az aktív sportot kedvelőket és a kultúra iránt érdeklődőket egyaránt.

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj képei

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj vélemények

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
A szállodával konkrétan nem volt gond, szép környezet, bár panoráma :) nincs, a személyzet kedves volt, pincérek figyelmesek voltak. A szoba kényelmes, nagy ággyal, a tv-ben sok mese csatorna, ami a gyerek miatt jó pont volt. A tisztaságra a szobákban lehetne egy picivel jobban oda figyelni, a 4 napból egyszer sem takarítottak, saras időben ez eléggé kellemetlen.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 25.
Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet rendkívül figyelmes és kedves volt, és az ellátás is kifogástalan. Egyetlen negatívum nekünk korán kelőknek, hogy a wellness részleg csak reggel 8 órakor nyit, és reggelizni is csak 8 órától lehet.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 4.
A színvonalat illetően visszafogott volt a várakozásunk, de minden nagyon rendben volt. Ez egy viszonylag kicsi, nem puccos, de kifejezetten jó színvonalú szálláshely. A fekvése szép. A szobák tiszták, jó a hangszigetelésük, a felszerelés nem avult. Az ételek minősége kiváló. Nagyon kellemes élmény, hogy egy ilyen nagy medencét tudnak üzemeltetni.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Csupán egyszer mertem belemerészkedni a hidegvizű medencébe. Legalább 4-5 fokkal lehetne emelni a hőmérsékletét.
Az étkezés viszont kifogástalan,a személyzet pedig nagyon készséges és udvarias.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
Kúltúrált környezet ,tisztaság minden hol,személyzet rendkívül kedves és figyelmes,az étel bőséges és folyamatos után szervírozást eredményezett,csendes nyugodt hely!!!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Kellemes, barátságos szálloda. Családi szobát, vagyis két légterűt választottunk. Kényelmesen elfértünk, a fürdőszobánk viszont nagyon pici volt. Egy testesebb ember nem is tudom hogy tud becsusszanni a zuhanyfülke és a mosdótálca között, különösen éjjel, félálomban úgy, hogy még a törölközőtartóra is tekintettel kell lennie. A másik észrevételem az ágy matraca.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 29.
3 napot és két éjszakát töltöttünk a Panoráma Hotelben. Nagyon kedvesen fogadtak, a szálloda nagyon szép, kényelmes, tiszta. Minden igényünket kielégítette. A fürdő részleget nem vettük igénybe, mivel gyönyörű idő volt. nyár az őszben, így inkább kihasználtuk a jó időt és kirándultunk. Azonban megnéztem a fürdő részt is, mely nagyon is tiszta volt.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 26.
A szálloda személyzete nagyon udvarias, barátságos volt. A kiszolgálás minden területen kiváló. A szállodában lévő szabadidős tevékenységekhez szükséges berendezések, eszközök állapota megfelelő volt. Elégedettek vagyunk a szálloda szolgáltatásaival.Szeretnénk vissza térni.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 17.
Nagyon kellemes 4 napot töltöttünk férjemmel a hotelban. Mind a szállás, mind a személyzet összes tagja csillagos ötöst érdemel. A szálláshely a vártnál is jobb volt, mert nagyon szeretjük a természetet és a hotel parkja csúcs volt számunkra. A nyugodt pihenéshez minden adott volt! Köszönjük a Szállásvadász és a hotel dolgozóinak a lehetőséget!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat! A wellness részlegen egyes vendégek a jakuzzi használatát teljes mértékben maguknak érezték, tekintet nélkül másokra, azonban ez nem a hotel hibája. Néha viszont teljesen szabad volt, tehát ez valószínű, hogy adott időszak és a vendégek függvénye. Az étkezésnél hasonló a helyzet.

Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunarészleg és medencék használatával, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.31. - 2020.12.23.
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
2 nap/1 éjszaka 22.223 - 47.202,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.07-ig
Tündérkert Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.647 - 16.193,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, kastélylátogatással, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Imola Hotel Platán
4 nap/3 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, bekészítéssel, wellness-részleg és kültéri fitness park használattal, egri termálfürdő és strand használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, állatsimogatóval, bográcsozási- grillezési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
HR Apartmanház
2-3 éjszaka: reggelis ellátással, kávé- és borbekészítéssel, 1 alkalmas strandbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.945,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Harmónia Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 12.650 - 20.125,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.11-ig
Aqua Villa Eger
2 nap/1 éjszaka 11.475 - 15.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Noszvaj
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunarészleg és a medencék használatával, Noszvaj kártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Noszvaj környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)

NoszvajX