Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
3325 Noszvaj, Dobó István utca 10/A.

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj a térképen

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 22 noszvaji szállás közül

Akciós csomagok

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj bemutatkozása

A fenyves erdőben megbúvó Noszvaj Panoráma Hotel Egertől 12 kilométerre, a Bükki Nemzeti Park déli határán, a boráról híres Noszvaj községben található. 45 modern berendezéssel ellátott szoba, 100 fős étterem, 60 fős terasz és wellness részleg várja a pihenni vágyókat, az aktív sportot kedvelőket és a kultúra iránt érdeklődőket egyaránt.

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj képei

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj vélemények

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. április 20.
Tavaly nyáron jártunk a Hotel Panorámában. Elégedettek voltunk az ellátással, a személyzet és a vendégek is nagyon vigyáztak az aktuális járványügyi szabályok betartására. Nagyszerű kilátás a szobából és az étterem teraszáról, mintha az erdő közepén lettünk volna. A környéken sok látnivaló és kirándulóhely van. A település nagyon hangulatos.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 26.
A vírushelyzet miatt többször elhalasztottuk a noszvaji kirándulásunkat, de végül sikerült eljutnunk ebbe a festői kis faluba. A szálloda remek helyen van, könnyű odatalálni. Azon talán el lehetne gondolkodni, hogy miért csak délután három óra után lehet elfoglalni a szobát. Sajnos az időjárás nem fogadott kegyeibe bennünket, három napig szinte szünet nélkül zuhogott az eső.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba tiszta, az ágy nagyon kényelmes. Az étkezés nagyon jó volt, az ételek változatosak és finomak voltak.
A wellnes részlegben kicsit hűvös volt ücsörögni, bár van egy pihenőszoba ami meleg volt, de a szolgáltatások, szauna, úszómedence megfelelőek voltak.

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 16.
Mindennel meg voltunk elégedve, a személyzet udvarias volt és segítőkész. Csak ajánlani tudom. Bababarát szállás, amire szükségünk volt biztosították. A wellness részen minden megtalálható, ami a pihenéshez szükséges.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda személyzete kedves és segítőkész, a szoba tiszta, és az ételek a mi ízlésünknek kifejezetten finomak voltak. Az egyik ha ne ma legfontosabb a tisztaság, ami teljesen rendben van, tiszta szobával vártak, és kérésre takarítanak. A szállást ajánlani tudom. A szoba egy franciaágyas hálószoba és nappali részből állt, ahol kihúzható kétszemélyes kanapé volt.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 17.
4 éjszakát töltöttünk el Noszvajon. A szálloda kellemes környezetben van bár a panoráma kicsit akadályozott. Jól éreztük magunkat én és a családom is. A szállás tökéletesen megfelelt az igényeinknek, viszont az étkezések időbeosztásán (8:00-tól van reggeli) és a változatosságán lehetne még dolgozni. Egyszer ebédeltünk is a szállodában, de mivel csak egy pincér volt és kb.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 13.
Csodálatos fekvésű szálloda, a közelben sok a látnivaló. Viszont hiányoznak az apró figyelmességek: elegendő napozóágy a napozóteraszokon, legalábbis ballonos vízautomata a wellnessben (a szaunahasználók miatt), eső után az étkező teraszokon a vizes asztallapok és székek gyors letörlése, stb. Az ágy és párna meglehetősen kényelmetlen volt.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 11.
Mindennel meg voltunk elégedve: remek helyen van a szállás, szuper volt a kiszolgálás, finom és bőséges a reggeli és a vacsora. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
A szállodával konkrétan nem volt gond, szép környezet, bár panoráma :) nincs, a személyzet kedves volt, pincérek figyelmesek voltak. A szoba kényelmes, nagy ággyal, a tv-ben sok mese csatorna, ami a gyerek miatt jó pont volt. A tisztaságra a szobákban lehetne egy picivel jobban oda figyelni, a 4 napból egyszer sem takarítottak, saras időben ez eléggé kellemetlen.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 25.
Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet rendkívül figyelmes és kedves volt, és az ellátás is kifogástalan. Egyetlen negatívum nekünk korán kelőknek, hogy a wellness részleg csak reggel 8 órakor nyit, és reggelizni is csak 8 órától lehet.

Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
5 nap/4 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, röplabdázásással, játszószoba és gyermek sóhomokozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.30-ig
Panoráma Hotel Noszvaj
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 20.057 - 50.661,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.09-ig
Tündérkert Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.683 - 18.155,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, játszószobával, játszótérrel, baba-mama konyhával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Invest Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.06.21-ig
Hotel Villa Völgy
2 nap/1 éjszaka 16.950 - 22.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2021.10.31-ig
Irota EcoLodge
Irota
6 nap/5 éjszaka 13.833 - 17.291,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.07.01. - 2021.08.31.
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.31-ig
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.06.21-ig
Öko-Park Panzió
Szarvaskő

Szállodák Noszvaj környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
D&A Apartmanház Egerszalók
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyári pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

NoszvajX