Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
3325 Noszvaj, Dobó István utca 10/A.

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj a térképen

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 21 noszvaji szállás közül

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj bemutatkozása

A fenyves erdőben megbúvó Noszvaj Panoráma Hotel Egertől 12 kilométerre, a Bükki Nemzeti Park déli határán, a boráról híres Noszvaj községben található. 45 modern berendezéssel ellátott szoba, 100 fős étterem, 60 fős terasz és wellness részleg várja a pihenni vágyókat, az aktív sportot kedvelőket és a kultúra iránt érdeklődőket egyaránt.

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj képei

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Csupán egyszer mertem belemerészkedni a hidegvizű medencébe. Legalább 4-5 fokkal lehetne emelni a hőmérsékletét.
Az étkezés viszont kifogástalan,a személyzet pedig nagyon készséges és udvarias.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
Kúltúrált környezet ,tisztaság minden hol,személyzet rendkívül kedves és figyelmes,az étel bőséges és folyamatos után szervírozást eredményezett,csendes nyugodt hely!!!

Juca TOP szállásértékelő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Kellemes, barátságos szálloda. Családi szobát, vagyis két légterűt választottunk. Kényelmesen elfértünk, a fürdőszobánk viszont nagyon pici volt. Egy testesebb ember nem is tudom hogy tud becsusszanni a zuhanyfülke és a mosdótálca között, különösen éjjel, félálomban úgy, hogy még a törölközőtartóra is tekintettel kell lennie. A másik észrevételem az ágy matraca.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 29.
3 napot és két éjszakát töltöttünk a Panoráma Hotelben. Nagyon kedvesen fogadtak, a szálloda nagyon szép, kényelmes, tiszta. Minden igényünket kielégítette. A fürdő részleget nem vettük igénybe, mivel gyönyörű idő volt. nyár az őszben, így inkább kihasználtuk a jó időt és kirándultunk. Azonban megnéztem a fürdő részt is, mely nagyon is tiszta volt.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 26.
A szálloda személyzete nagyon udvarias, barátságos volt. A kiszolgálás minden területen kiváló. A szállodában lévő szabadidős tevékenységekhez szükséges berendezések, eszközök állapota megfelelő volt. Elégedettek vagyunk a szálloda szolgáltatásaival.Szeretnénk vissza térni.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 17.
Nagyon kellemes 4 napot töltöttünk férjemmel a hotelban. Mind a szállás, mind a személyzet összes tagja csillagos ötöst érdemel. A szálláshely a vártnál is jobb volt, mert nagyon szeretjük a természetet és a hotel parkja csúcs volt számunkra. A nyugodt pihenéshez minden adott volt! Köszönjük a Szállásvadász és a hotel dolgozóinak a lehetőséget!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat! A wellness részlegen egyes vendégek a jakuzzi használatát teljes mértékben maguknak érezték, tekintet nélkül másokra, azonban ez nem a hotel hibája. Néha viszont teljesen szabad volt, tehát ez valószínű, hogy adott időszak és a vendégek függvénye. Az étkezésnél hasonló a helyzet.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Nagyon szép fás környezet az udvarban. Nyugodt, csendes pihenésre alkalmas szép hely. A személyzet nagyon segítőkész. Van látnivaló is a környéken, amit érdemes megnézni (pl.: kastély, barlanglakások).

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
Apróságok , de mégis fontosak :
-- a TV gyakran élvezhetetlenül recsegett / zúgott , kerregett /
-- a fürdőszoba nem záródott
--a vegyes salátában a káposztának gyanús , oda nem illő
íze , aromája volt

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 5.
Jó a szálloda fekvése. Csend van, nincs sem zaj, sem fény szennyezés, az erdő mélyén tiszta a levegő. Nagyokat lehet túrázni, és túra után "panorámás" szaunákban lenyugodni, megtisztulni. A szobák felújítottak, kényelmes az ágy, rendben van a fürdőszoba, de hiányzik egy-két apróság pl. fogasok az előszobában, egy tálca a bekészített poharaknak, egy másik a túracipőknek.

Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.06.30.
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Oxigén Hotel
Noszvaj
2 nap/1 éjszaka 22.195 - 47.195,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Galya Vendégház
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Marienka Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Margaréta Apartmanház
Bogács
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.083,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum - és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Katica Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Harmony Vendégház
Egerszalók
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Noszvaj
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunarészleg és a medencék használatával, Noszvaj kártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Noszvaj környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A...
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)

NoszvajX