Átlagos
2026. június 27.családjával járt itt 35Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Felháborítónak tartom, amit itt tapasztaltunk! A családommal ettünk a 3. kajáldában, az úszómedencés oldalon, és óriási csalódás volt. A sült krumpliban és a gyrosban is találtunk egy szőrszálat vagy szempillaszerű szálat. Ez undorító és teljesen elfogadhatatlan, főleg egy olyan helyen, ahol ételeket készítenek.
Jeleztük a problémát az ott dolgozó büfésnek, de ahelyett, hogy elnézést kért volna vagy kivizsgálta volna a dolgot, azt a választ kaptuk, hogy biztos nem ők tették bele. Ez a hozzáállás számunkra legalább annyira felháborító volt, mint maga a történtek. Sokkal korrektebb lett volna, ha felelősségteljesen kezelik a panaszt, ahelyett hogy rögtön elhárítják maguktól. Remélem, a jövőben nagyobb figyelmet fordítanak a higiéniára és a vendégek tiszteletteljes kezelésére.