4,5
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Ceglédi Gyógyfürdő és Szabadidőközpont Cegléd
Ceglédi Gyógyfürdő és Szabadidőközpont CeglédCeglédi Gyógyfürdő és Szabadidőközpont Cegléd

Ceglédi Gyógyfürdő és Szabadidőközpont Cegléd bemutatkozása

A 2003 óta üzemelő Gyógy- és Strandfürdő Ceglédtől 5 km-re zöldövezetben található. Termálvize, mely nátriumkloridos-hidrogénkarbonátos, jódos ,mozgásszervi, reumatikus és bőrgyógyászati panaszok kezelésére javallott. A gyógyulni vágyókat reumatológiai szakrendelés és balneoterápiás kezelések várják.

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
2024.08.30-ig
Bagolyvár Inárcs

Ceglédi Gyógyfürdő és Szabadidőközpont Cegléd vélemények

Időpazarlás 2022. április 2.családjával járt itt
Azon túl, hogy a belépő drága, ahhoz, hogy a beltérben 2 s. . . gásztató kacsató van és gyerekmedencének csúfolt hidegvizes pancsoa semmi egyéb! 1 kültéri medence van, de oda se lehet kivinni a gyereket, mert zavarja a felnőtteket. A büfé részben nem lehet SZÉP kártyával fizetni, de minden arany árban. Szauna hideg. . .
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2021. július 27.gyerekekkel járt itt
A kültéri részekről tudok írni. Nagyon nagy, szépen gondozott területen helyezkedik el. Sok fa van, a medencék felett is van árnyékoló. A kisebb gyerekeknek kialakított csúszdák biztonságosak, jól el vannak különítve a nagyobb csúszdáktól és a többi medencétől. A medenceőrök valóban figyelnek a biztonságra - ellentétben sok más stranddal.
Kihagyhatatlan 2019. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel voltunk. Több medence is volt a számukra. A gyerekek és mi is jól szórakoztunk. Gyorsan el is telt az idő. Szép, rendezett nagy zöld területek. A belépő néhány más hasonló fürdőhöz viszonyítva kedvezőbb.
A gyerekek miatt ritka, hogy zárásig maradunk valahol, de mivel jól szórakoztak gyorsan eltelt az idő. Igaz kicsit korainak tűnt a 19 órás zárás augusztus elején.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 36 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Érdekes 2019. július 7.a párjával járt itt
Az előrejelzések forró szombatot jeleztek,ezért a egy strand felkereséset választottuk programnak. Választásunk a Ceglédi Fürdőre esett, ahol pár éve már kellemes élményeket szereztünk. Most sem kellett csalódnunk! Kitűnő medencék, csodás víz, hatalmas, gondosan karbantartott zöld terület. És mindenütt nagy-nagy tisztaság!
Kihagyható 2018. június 14.a párjával járt itt
A nyári bejáratnál a pénztárosa kérdésünkre, hogy - hol tudunk a gyógyfürdőbe bemenni? elküldött a kerítésen kívül sétáljunk 300 métert. A fürdő bejáratán viszont nem engedtek be, mert nem ott vettük a belépőt. Itt a biztonságőr vissza küldött a jegyváltás helyére. A sétáltatás meghozta a hangulatunkat.
Kihagyhatatlan 2016. május 31.gyerekekkel járt itt
Sokat járunk ide évek óta. Télen-nyáron remek fürdőzés a családnak. Kicsiknek kellemes vízű medence és játszósarok,nyagyobbaknak élménymedence,és 2 gyógyvizes medence szolgálja az ora érkezőket télen is! Nyáron hatalmas területű csúszdaparkos kinti rész is rendelkezésre áll. A medencék vize kellemesen meleg,a gyógyvíz hatása valóban érezhető! Családdal,barátokkal,de akár gyógyulni is remek választás!
Ceglédi Gyógyfürdő és Szabadidőközpont Cegléd - Ceglédi Gyógyfürdő és Szabadidőközpont Cegléd - Ceglédi Gyógyfürdő és Szabadidőközpont Cegléd - Ceglédi Gyógyfürdő és Szabadidőközpont Cegléd -
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 14 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.