sim57

sim57 adatlapja

Regisztráció2014.04.17
Utoljára itt2015.09.02

Kiváló 2015. augusztus 25.a párjával járt itt
A feleségemmel jártunk itt. A személyzet nagyon figyelmes volt, a kültéri medencék remekek, a parton levő növényzet mediterrán hangulatot árasztott. Kiváló lehetőség volt a késő esti fürdőzésekre és beszélgetésekre is. A megrendelt italokat a parton is felszolgálták. Azzal is megleptek, hogy a születésnapomon külön köszöntöttek, a vacsora asztalt is feldíszítették.
Termál Hotel Pávai válasza
Tisztelt Uram!

Köszönjük, hogy Ön és kedves felesége megtiszteltek minket bizalmukkal, és szállodánkat választották pihenés céljából. Külön öröm számunkra, hogy lehetőségünk volt Önt születésnapja alkalmából köszöntenünk. A dicsérő szavakat eljuttatjuk minden kollégánkhoz, és reméljük hamarosan ismét itt köszönthetjük Önöket!
2016. január 13., Termál Hotel Pávai, front office manager
Kiváló 2014. április 17.gyerekekkel járt itt
Családommal néhány napot töltöttünk itt. A gyerekeim csak ránéztek a helyszínre és kiválasztották. A foglalásról szinte azonnali visszajelzést kaptunk. A kiszolgálás, az ellátás remek volt. Úgy láttam hogy kisgyermekes családoknak is folyamatos programokat szerveztek, de mi ebből már kinőttünk, sajnos.