Termál Hotel Pávai Berekfürdő

Hotel Kumánia Kisújszállás
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Termál Hotel Pávai Berekfürdő vélemények

Kiváló 2024. január 7.a párjával járt itt
Gyönyörű környezetben, kifogástalan kiszolgálásban volt részünk. Nagyon jól éreztük magunkat.
Akár ki sem kell mozdulni a hotelból, akkor is kellemesen el töltheti az időt az ember. Sétálhat, olvasgathat a parkban, vagy felfrissülhet a medencében.
Kiváló 2022. április 26.a párjával járt itt
Április elején töltöttünk négy napot a szállodában. A foglalás is visszaigazolás gyorsan történt, a szállodában érkezésünkkor is nagyon kedvesen fogadtak. A személyzet végig nagyon szívélyes volt, más szállodákkal ellentétben itt naponta takarították a szobát. A szoba kényelmes, hűtőszekrénnyel felszerelt, légkondicionálás nyáron működik.
Termál Hotel Pávai Berekfürdő - WellnessTermál Hotel Pávai Berekfürdő - VendéglátásTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kertTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kertTermál Hotel Pávai Berekfürdő - BelsőTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Wellness
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2021. október 23.a párjával járt itt
Elsőtől utolsóig pozitív tapasztalatok. A személyzet fiatal(os), nagyon kedves és segítőkész volt mindenki. A szoba-szálloda tiszta, abszolút kulturált kívül-belül. Az étkezés elfogadható, nyilván, nem Michelin csillagos séf készíti a fogásokat, de hát na aki arra vágyik, az nem ide jön.
Kiváló 2021. szeptember 3.a párjával járt itt
Maximálisan elégedettek voltunk a szallassal. Tökéletes tisztaság, a medencék vizét állandóan tisztították!! Vendégszerető tulajdonosok! Csakis ajánlani tudom a nyugalomra, kikapcsolódni vágyó embereknek!!!
Gyenge 2020. október 3.a párjával járt itt
A hely pozitívuma, hogy a személyzet rendkívül kedves. Mi arra vágytunk, hogy egybe tudjuk kapcsolni a kellemeset a hasznossal, de sajnos csalódtunk. A félpanzióban foglaltatott menüsor egy menza színvonalát sem éri el. A reggeliben csak "nescafé szerepel", bár előny, hogy a gépi kávé olcsó (melyet meg kell vásárolni).
Kiváló 2019. február 10.családjával járt itt
Nagyon jó hely, ajánlani tudom mindenkinek. Kényelmes szobák, segítőkész személyzet. Nagyszerű ételek.
Termál Hotel Pávai Berekfürdő - BelsőTermál Hotel Pávai Berekfürdő - BelsőTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Egyéb
Kiváló 2018. november 4.a párjával járt itt
Kellemes családias környezet, Jó orvosi kezelés, Jó gyogyvíz. Minden tökéletes. Csak ajánlani tudom aki ezt szereti.
Termál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kertTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kertTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kertTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Külső képTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kertTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kert
Kiváló 2018. október 27.a párjával járt itt
Nagyon jó hely, ajánlom mindenkinek a figyelmébe! Eddig azt hittem, hogy Hajdúszoboszló a legjobb, de Berekfürdő is vetekszik vele! Ha tehetem mindig visszajárok ide. Már tervezzük párommal a következő üdülés időpontját. Készítettem sok fényképet is, hogy meg tudjam mutatni ismerőseinknek is, kapjanak kedvet idejönni pihenni. Mindenkinek jó pihenést kívánok!
Kiváló 2018. október 10.egyedül járt itt
Októberben Erzsébet program keretében voltam a szállodában. Nagyon kedves volt a személyzet. A szálloda tiszta, a víz csodálatos volt. A pincérek percek alatt szolgálták fel a remeknél remekebb ételeket. A svéd asztalos reggelinél az ember nem is tudta a finomabbnál- finomabb ételek közül mit válasszon.
Kiváló 2018. október 8.a párjával járt itt
erzsébet progrem keretében voltam itt szeptemberben nagyon szép a szálloda és a környezet is a viz kellemes az ellátás kiváló a szoba kényelmes igaz az idö is nagyon jó volt.legközelebb is ide kérem ajánlom minden ismerösömnek a személyzet kedves udvarias a reggelik is böségesek az ételeket háziasan készitik