Termál Hotel Pávai Berekfürdő
5309 Berekfürdő, Pávai Vajna Ferenc u. 4.

Termál Hotel Pávai Berekfürdő a térképen

Termál Hotel Pávai Berekfürdő értékelése:

5. helyezett a 18 berekfürdői szállás közül
114. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Termál Hotel Pávai Berekfürdő képei

Termál Hotel Pávai Berekfürdő vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 3.
A hely pozitívuma, hogy a személyzet rendkívül kedves. Mi arra vágytunk, hogy egybe tudjuk kapcsolni a kellemeset a hasznossal, de sajnos csalódtunk. A félpanzióban foglaltatott menüsor egy menza színvonalát sem éri el. A reggeliben csak "nescafé szerepel", bár előny, hogy a gépi kávé olcsó (melyet meg kell vásárolni).

Mobilról küldte. | 2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó hely, ajánlani tudom mindenkinek. Kényelmes szobák, segítőkész személyzet. Nagyszerű ételek.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kellemes családias környezet, Jó orvosi kezelés, Jó gyogyvíz. Minden tökéletes. Csak ajánlani tudom aki ezt szereti.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó hely, ajánlom mindenkinek a figyelmébe! Eddig azt hittem, hogy Hajdúszoboszló a legjobb, de Berekfürdő is vetekszik vele! Ha tehetem mindig visszajárok ide. Már tervezzük párommal a következő üdülés időpontját. Készítettem sok fényképet is, hogy meg tudjam mutatni ismerőseinknek is, kapjanak kedvet idejönni pihenni. Mindenkinek jó pihenést kívánok!

2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Októberben Erzsébet program keretében voltam a szállodában. Nagyon kedves volt a személyzet. A szálloda tiszta, a víz csodálatos volt. A pincérek percek alatt szolgálták fel a remeknél remekebb ételeket. A svéd asztalos reggelinél az ember nem is tudta a finomabbnál- finomabb ételek közül mit válasszon. Másoknak is szívesen ajánlom ezt a pompás helyett.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
erzsébet progrem keretében voltam itt szeptemberben nagyon szép a szálloda és a környezet is a viz kellemes az ellátás kiváló a szoba kényelmes igaz az idö is nagyon jó volt.legközelebb is ide kérem ajánlom minden ismerösömnek a személyzet kedves udvarias a reggelik is böségesek az ételeket háziasan készitik

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
2018. augusztus elején voltunk párommal és 3 gyermekünkkel Erzsébet program keretében. Nagyon kedves személyzet mindenhol, nem éreztették velünk, hogy nem kereskedelmi vendégek vagyunk. Az étteremben a pincérek mind kedvesek és figyelmesek. A svédasztal nagyon bőséges, minden friss és finom. Az ebéd és a vacsora már szűkebb volt, de nekünk elég.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Bár a nyugati határtól hosszú volt az út idáig, de megérte. Sok helyen jártunk már, de ilyen figyelmes ellátásban még nem volt részünk. Bármilyen kérdésünk, problémánk volt a legmesszebbmenőkig eljártak a megoldáshoz. Rend, tisztaság, szép környezet. Tágas, kényelmes szobák. Bőséges, ízletes, változatos reggeli, ebéd, vacsora kedves, figyelmes kiszolgálással.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 19. - 6 látogató hasznosnak vélte
Erzsébet programmal voltunk a Hotelben. A megközelíthetőség Karcagig vonattal onnan busszal elég jó. A közelben van a buszmegálló, de autóval is egyszerűen megközelíthető. A szálloda szép helyen van nagyon jól is néz ki olyan kastély kinézetű. Szép, világos, tiszta helyiségek, határozott, de kedves személyzet jellemző.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szeretném mindenkinek ajánlani mert barátságos, békés, családias. Ha legközelebb választhatok szálláshelyet valószínűleg ezt a helyet választanám. Gyerekes családoknak kimondottan ajánlott mert a termálvizű medencéje egész nap használható, évszaktól és időjárástól függetlenül. Egyszóval aki teheti próbálja ki, ígérem nem bánja meg. Jó pihenést kívánok.

Touring Hotel Berekfürdő
Berekfürdő
2 nap/1 éjszaka 11.750 - 13.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.02.28-ig
Rajna Apartman
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.835 - 23.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.10-ig
Kastély Panzió
Érvényes: 2021.10.25-ig
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
4 nap/3 éjszaka 20.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, kedvezményes kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.01.
7 nap/6 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.12.21-ig
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.25-ig
Muskátli Vendégház
4 nap/3 éjszaka 6.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 13.000,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Pávai
4 nap/3 éjszaka 19.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri programokkal, éjfélkor pezsgővel, tábortűzzel, élőzenés mulatsággal
2020.12.28. - 2021.01.04.

Szállodák Berekfürdő környékén
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Szilveszter (min. 3 éj)
Karácsonyi hét az Atlantisban (min. 3 éj)
Winter Spa out (min. 2 éj)

BerekfürdőX