Kiváló
2026. június 23.gyerekekkel járt itt 55 Családunk (6 fő) ebédelt az étteremben. Az étel gyorsan jött, hatalmas adag volt, és nagyon finom. Még a két kötekedő kisebb is elpucolta az egészet. A pincér magától ajánlotta fel a gyerekadagot. Rendkívül udvarias,segítőkész és kedves volt! Igen jól éreztük magunkat, még az átmeneti vihar sem zavart. Csak ajánlani tudom!
Máskor is szívesen jövünk!
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság