Maros Étterem Nagymaros
2626 Nagymaros, Béla király sétány 1.

Maros Étterem Nagymaros a térképen

Szállások Nagymaros városában
Wellness csomagok Nagymaros városában

Maros Étterem Nagymaros vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 31.
2019. március 23-án, kellemes, tavaszi időben jártunk az étteremben. A hosszú, dunaparti séta közben megéheztünk. 12 óra után pár perccel ültünk le a teraszra, ahol csak pár foglalt asztal, kevés vendég volt. Érdemes a kora, déli órákban odamenni, mert később rengetegen vannak a teraszon. Udvarias felszolgálók, patyolattiszta asztalterítők.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 8.
Tarsasaggal voltunk nem regen. Eleg elkepeszto, h lavorban adjak a levest, ami , hig viz. A foetel szikkadt, rantott bigyo. . . barmit szeretne a vendeg. Az etlap egyebkent eleg biztato, marmint, h nem a " Nagy Indian Konyv" azonban nem tagolt , nincsenek eloetelek, husmentes etelek stb. . A talalast csicsazzak, h gusztusosnak latszon.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 4.
Többször jártam már itt, de általában csak kávézni és a kilátásban gyönyörködni. A kiszolgálással mindig elégedett voltam. Nem rég rászántam magam, hogy az étlapot is jobban szemügyre vegyem. Az első ami feltűnt, hogy a választék elég gyér és az árak elég magasak ( értem én a kilátást meg kell fizetni. )
Foghagyma krém levest rendeltem, mert azt nagyon szeretem.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
a barátnőm 65. szülinapja volt. már többször jártunk itt ,ezért elvittük és csodálatos panoráma mellett akkor 2016 ban,ittunk villányi kimért bort,ami nagyon finom volt 200. -ft deci. az étterem mindig tele volt és a kiszolgálok is sürögtek-forogtak,kedvesek voltak.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 14.
Csodálatos kilátás. Vasárnap 14h után vagyunk,kivül-belül asztalra
váró vendégek, sokan. Italok,teák,után a főételekre 65 percet várunk. Végre megkapjuk,sajnos a készételek langyosak,a többi frissensült megfelelő,de észlelhetö a konyha leterheltsége. Fizetünk,de a kávét,és süteményt, már nem itt fogyasztjuk. Többször voltunk itt,de vasárnap nem jövünk.

bépé14 TOP étteremértékelő
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 2.
Valószínűleg az ország egyik legszebb panorámájával rendelkező étterme. (A Duna parton ülsz, és a visegrádi várra nézel. )
"Ráadásul" az általunk választott ételek (ponty halászlé, kérésre tésztával és fokhagyma krémleves pirítósra sütött camembert sajttal) igen finomak voltak. Kiszolgálás udvarias, de nem tolakodó (tanítani lehetne!

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Házassági évfordulót ünnepeltünk a párommal, augusztus végi este volt, nagyon kellemes hőmérséklettel a teraszon, közvetlenül a Duna partján, szerencsére szúnyogok sem voltak. Nagyon kellemes meglepetésben volt részünk az ételt illetően, minden nagyon finom volt, jól eltalálták a fűszerezést, túlságosan különleges ízkombinációkat nem használtak, inkább hagyományosnak mondanám az étlapot, de kitűnően elkészítve.

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyik kedvenc helyünk. Egyszerű, de finom ételek, a környezet pedig csodálatos. Nyáron különösen hangulatos a teraszon ülni, szemben a visegrádi vár, rendkívül szép :) A kedvenc ételeink: kisbojtár kedvence, és a camambert-rel töltött csirke. A kiszolgálás néha kicsit lasssú, de ez sem zavaró. Mindenkinek ajánlom, aki erre jár, feltétlenül nézzen be, és tegyen egy próbát!

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. május 13. - 8 látogató hasznosnak vélte
Nagymaroson a Hajókikötő mellett található a Maros étterem, amelynek minden adottsága meg lenne ahhoz, hogy valódi autentikus duna parti étteremmé válhasson, azaz van panoráma, egy gyönyörű folyó mellett, hajóforgalom, sétálóövezet, nagy terasz, formás épület. Baráti társasággal mentünk be, mivel egy folyó mellett adta magát egy finom halászlé elfogyasztása.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 6.
Kicsit kocsikáztunk a duna kanyarnál és megéhezve jöttünk el ide már sokan ajánlották. Nem voltak sokan a kandaloban topogott a tűz hangulatos volt a belső kialakitás olyan autentikus nagymama feeling porcelanok régi dolgok én imádom ezeket ,ablaknál ülve szép kilatas a visegradi várra. halászlét ettünk mind 2 nek izlett nem volt baj vele .

Legnépszerűbb csomagok Nagymaroson és környékén
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.29. - 2021.11.29.
City Hotel Pilvax
2 nap/1 éjszaka 8.772 - 24.211,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2020.10.22. - 2021.01.15.
Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 6.248 - 9.600,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.22. - 2022.01.01.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.351 - 20.877,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.31.
Continental Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 10.516 - 43.685,- Ft/fő/éj között: választható ellátás
2020.10.22. - 2022.03.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
Akár 1 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Aquasziget Élményfürdő és Wellness világ korlátlan használatával, játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.27. - 2020.12.17.
Visegrád Vendégház
4 nap/3 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.29. - 2021.11.29.
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.544 - 17.193,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2022.03.31.
Hotel Adalbert - Szent György Ház
2-4 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.23. - 2020.12.31.

Szállodák Nagymaros környékén
Libra Hotel Nagymaros
Thermal Hotel Visegrád Nagymaros
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)