Szálloda Vadász

Szálloda Vadász adatlapja

Mindenütt jó, de legjobb útközben! Imádok utazni, új helyeket megismerni, búvárkodni és fotózni. Bármikor kapható vagyok egy jeep túrára épp úgy, mint egy kellemes wellness hétvégére.
Az utazás a világ megismerését jelenti számomra, így kíváncsi természet lévén az utazás lehet luxus, de lehet ügyesen levadászott út fillérekből. Légi, vízi,vasúti... minden úton.
Az éttermekben a különlegességeket keresem, mert nagy gourmandok vagyunk. Mivel magam is igyekszem magas szinten művelni a konyhaművészetet, így nagyra értékelem az ötletes megoldásokat a világ bármely részén, bármely árkategóriában.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Kuponvadász  •  Üzleti utazó  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás  •  A felfedező
Regisztráció2016.05.04
Utoljára itt2016.05.04

Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
A szállodába megérkezve úgy éreztük, hogy az idő lelassult. A rohanást teljesen magunk mögött tudtuk a zűrös évvel együtt. Ennél jobb évkezdetet elképzelni sem tudok. A kapun belépve a ház kellemesen hűvös fehérborával fogadtak minket. A szobák eleganciát és nyugalmat sugároztak.
Felhasználó fényképei:
Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal -