Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal ★★★★★

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal a térképen

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal értékelése:

1. helyezett a 6 tarcali szállás közül

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal bemutatkozása

Wellness szálloda és borhotel ötvözete az Andrássy Rezidencia Wine és Spa Tarcalon, Tokaj-Hegyalja történelmi borvidékének szívében. Az ötcsillagos wellness szálloda magas színvonalon kínálja a vendégeknek a borgasztronómiát, a spa-kényeztetést és a minőségi vendéglátást.

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal képei

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 5.
Már másodjára járunk itt. Semmit sem változott. Igényes,tiszta szobák,finom ételek,ami szerviz tányéros vacsorát foglal magába. Választékos reggeli,finomságokkal. A wellnessrészleg kiemelkedő. szuper ,jó hőfokú úszómedence,szaunák,gőz,többféle élményzuhany,merülőmedence,jég,stb. Reggel 8-20-ig nyitva,reggel melegre fűtre nyitásra.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 5.
Feleségemmel töltöttünk itt el egy hétvégét. A szállodáról csak jót tudok elmondani. Tágas, nagyon kényelmes szoba várt minket, ásványvíz és aprósütemény bekészítéssel, ajándék koncertjeggyel. A wellness részleg az egyik legjobb azok közül, ahol jártunk eddig, különösen a barlangfürdő és a szaunavilág tetszett.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal egy rövid hétvégét töltöttem el a hotelben. A fényképek a szállodáról nem hazudnak. Valóban ezek fogadtak bennünket: stílusos recepció, hangulatos korhű tiszta, kényelmes szoba,téglaberakásokkal, kovácsoltvas lámpákkal, díszítőelemekkel régiesített étterem. A fő meglepetés a wellness rész , ami az épület külső megjelenéséhez képest szokatlanul nagy és változatos.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
A környék barátságos,tiszta,a szálloda a falu közepén kiemelve található,egyszerű kúria kívülről- de belülről őrzi a család fényképeit,a felmenők fotóit,a korhűen berendezett bútorokkal nagyon kellemes,de még sem múzeumi látványt nyújt. A szobák tiszták és egyszerűek és nagyon tágasak. A matrac kiváló,az ágy kényelmes.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Félpanziós csomagot kértünk a hétvégére, bőséges volt mind a reggeli mind a vacsora, a vacsoránál háromféle menüből lehet választani. Számunkra tökéletesen megfeleltek a választott ételek. A szuperior szoba kényelmes, tiszta és nyugalmat árasztó volt. Az ágyuk kifejezetten kényelmes! A megszokott napi 5 óra alvásunkat felváltotta egy 11 órás alvás melyet észre sem vettünk, annyira fantasztikus volt!

boogi TOP szállásértékelő
boogi TOP étteremértékelő
2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mielőtt ide mentünk, sok véleményt elolvastam. Volt közöttük nem egy, amelyik azt hangoztatta, ez nem ötcsillagos. De mi az objektív kritériuma egy 5*-os szállodának? Én szubjektív vagyok, az érdekel, hogy éreztem magam adott helyen. Nem szeretnék arról vitatkozni, hogy 5*-nak jár-e fedett parkoló, miközben több száz éves pince húzódik alatta.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Lelakott, lepukkant . . szebb napokat látott szálloda, ami még a 4 csillagot is csak alulról súrolja. Egyetlen mentsége, hogy a konyha azért teszi a dolgát, az ételek minősége kielégítő. Az összes többi kritikán aluli. Szembetűnő a sok elkoszolódott felület, valamint az elhasználódott berendezési tárgyak vágyölő sokasága. . Alapvető dolgok hiányoznak: pl.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 22.
A hotel 2017 szilveszteri csomagját vettük igénybe, 3 éjszakát töltöttünk el, beleértve a szilvesztert is. A hotel tisztasága kifogástalan volt, a személyzet is nagyon kedves volt és tényleg mindent megtettek, hogy a vendégek elégedettek legyenek. A Wellness részleg is kellemes volt. A barlangfürdő nagyon ötletes, csak levegőtlennek éreztem többször.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 12.
Már jártunk itt és sajnálattal tapasztaltuk a változást negativ irányban. A szobánkban lyukak éktelenkedtek a függönyön, a TV hangyás inkább nézhetetlen. A félpanziós vacsora nem biztos,hogy mindenki izlésének megfelelő. Most kevesen voltunk igy nem lehetett választani az volt amit kaptunk. Nekem izlett a férjemnek nem. A reggeli kifogástalan volt!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 22.
Fantasztikus egy hetet töltöttünk ebben a gyönyörű hotelben 2016 nyarán a párommal. Már a fogadtatás meglepetés, kellemes. Egy pohár kiválóan hűtött fehér bor. A szoba tágas,-imádtam a nagy, ropogós ágyat- a fürdőszoba fantasztikus! Makulátlan tisztaság. A wellness nekünk nagyon tetszett, kényelmes, kellemes, nem túlterhelt.

Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
2 nap/1 éjszaka 25.551 - 37.972,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.19-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness és fürdő részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.01. - 2021.08.31.
Angyal Borászat
Rátka
4 nap/3 éjszaka 14.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, borkóstolóval, szervezett kirándulással, városnézéssel, kerékpár használattal, múzeum- és hajójeggyel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Irota EcoLodge
Irota
3 nap/2 éjszaka: önellátással
2021.04.01. - 2021.04.05.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, masszázs kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.02. - 2021.08.29.
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.03.07-ig
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 17.820,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpár kölcsönzéssel, bowlingozással, horgász napijeggyel
2021.08.31. - 2021.11.28.
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.500 - 28.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, szaunaszeánsszal, sportolási lehetőséggel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.01-ig
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 11.809 - 24.747,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 4.250 - 6.000,- Ft/fő/éj között: önellátással
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 16.500 - 18.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással fürdőbelépővel, fitness terem használattal, játszósarokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig

Szállodák Tarcal környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Őszi hétköznapok a nyugalom völgyében - kastélyban (min. 2 éj)
Tavaszi Luxus Wellness Akció (min. 2 éj)
Aurora nyári napok (min. 2 éj)

TarcalX