Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal ★★★★★

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal a térképen

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal értékelése:

1. helyezett a 6 tarcali szállás közül

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal bemutatkozása

Wellness szálloda és borhotel ötvözete az Andrássy Rezidencia Wine és Spa Tarcalon, Tokaj-Hegyalja történelmi borvidékének szívében. Az ötcsillagos wellness szálloda magas színvonalon kínálja a vendégeknek a borgasztronómiát, a spa-kényeztetést és a minőségi vendéglátást.

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal képei

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 5.
Feleségemmel töltöttünk itt el egy hétvégét. A szállodáról csak jót tudok elmondani. Tágas, nagyon kényelmes szoba várt minket, ásványvíz és aprósütemény bekészítéssel, ajándék koncertjeggyel. A wellness részleg az egyik legjobb azok közül, ahol jártunk eddig, különösen a barlangfürdő és a szaunavilág tetszett.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal egy rövid hétvégét töltöttem el a hotelben. A fényképek a szállodáról nem hazudnak. Valóban ezek fogadtak bennünket: stílusos recepció, hangulatos korhű tiszta, kényelmes szoba,téglaberakásokkal, kovácsoltvas lámpákkal, díszítőelemekkel régiesített étterem. A fő meglepetés a wellness rész , ami az épület külső megjelenéséhez képest szokatlanul nagy és változatos.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
A környék barátságos,tiszta,a szálloda a falu közepén kiemelve található,egyszerű kúria kívülről- de belülről őrzi a család fényképeit,a felmenők fotóit,a korhűen berendezett bútorokkal nagyon kellemes,de még sem múzeumi látványt nyújt. A szobák tiszták és egyszerűek és nagyon tágasak. A matrac kiváló,az ágy kényelmes.

Deilinger TOP étteremértékelő
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Félpanziós csomagot kértünk a hétvégére, bőséges volt mind a reggeli mind a vacsora, a vacsoránál háromféle menüből lehet választani. Számunkra tökéletesen megfeleltek a választott ételek. A szuperior szoba kényelmes, tiszta és nyugalmat árasztó volt. Az ágyuk kifejezetten kényelmes! A megszokott napi 5 óra alvásunkat felváltotta egy 11 órás alvás melyet észre sem vettünk, annyira fantasztikus volt!

boogi TOP étteremértékelő
2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mielőtt ide mentünk, sok véleményt elolvastam. Volt közöttük nem egy, amelyik azt hangoztatta, ez nem ötcsillagos. De mi az objektív kritériuma egy 5*-os szállodának? Én szubjektív vagyok, az érdekel, hogy éreztem magam adott helyen. Nem szeretnék arról vitatkozni, hogy 5*-nak jár-e fedett parkoló, miközben több száz éves pince húzódik alatta.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 5.
Lelakott, lepukkant . . szebb napokat látott szálloda, ami még a 4 csillagot is csak alulról súrolja. Egyetlen mentsége, hogy a konyha azért teszi a dolgát, az ételek minősége kielégítő. Az összes többi kritikán aluli. Szembetűnő a sok elkoszolódott felület, valamint az elhasználódott berendezési tárgyak vágyölő sokasága. . Alapvető dolgok hiányoznak: pl.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 22.
A hotel 2017 szilveszteri csomagját vettük igénybe, 3 éjszakát töltöttünk el, beleértve a szilvesztert is. A hotel tisztasága kifogástalan volt, a személyzet is nagyon kedves volt és tényleg mindent megtettek, hogy a vendégek elégedettek legyenek. A Wellness részleg is kellemes volt. A barlangfürdő nagyon ötletes, csak levegőtlennek éreztem többször.

Györgyike TOP szállásértékelő
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 12.
Már jártunk itt és sajnálattal tapasztaltuk a változást negativ irányban. A szobánkban lyukak éktelenkedtek a függönyön, a TV hangyás inkább nézhetetlen. A félpanziós vacsora nem biztos,hogy mindenki izlésének megfelelő. Most kevesen voltunk igy nem lehetett választani az volt amit kaptunk. Nekem izlett a férjemnek nem. A reggeli kifogástalan volt!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 22.
Fantasztikus egy hetet töltöttünk ebben a gyönyörű hotelben 2016 nyarán a párommal. Már a fogadtatás meglepetés, kellemes. Egy pohár kiválóan hűtött fehér bor. A szoba tágas,-imádtam a nagy, ropogós ágyat- a fürdőszoba fantasztikus! Makulátlan tisztaság. A wellness nekünk nagyon tetszett, kényelmes, kellemes, nem túlterhelt.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal csodás 2 napot töltöttünk itt. Aki bármi rosszat ír erről a helyről;az csak kötekedni akar. . . Igaz árban borsos;de megérte! A wellness csodás,igényes,talán csak egy kültéri medencét hiányoltam. A barlangfürdőben akár egész nap el tudtam volna lenni! Azt sajnálom csak hogy a beauty kezeléseket nem próbáltam ki,de majd legközelebb :)

Az 5 fogásos borvacsora pedig isteni volt!

Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
2 nap/1 éjszaka 15.627,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 4.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Öreg Miskolcz Hotel
Aurora Hotel
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, állatfarm és bobpálya belépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, Flabélos és szolárium használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Aranygombos Fogadó
Telkibánya
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Auguszta Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 6.300,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
OEC West Hostel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.06. - 2020.06.17.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 12.750 - 18.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-használattal, parkolással, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.09.30.
Margaréta Panzió
Sárospatak
2019.07.01. - 2019.09.15.

Szállodák Tarcal környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Családi nyaralás- kastélyban (min. 3 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

TarcalX