Szasziszi

Szasziszi adatlapja

Regisztráció2016.05.05
Utoljára itt2016.05.09

Kiváló 2016. május 9.gyerekekkel járt itt
Mi tavaly nyáron nyaraltunk itt gyerekekkel. Olyanoknak ajánlom,akiknek a nyaralás főként a kirándulásokról szól. Tengersok látnivaló van a közelben,amiket felfedezni több hétre lenne szükség. A vendégház önellátós,de az apartmanok konyhája nagyon jól felszerelt.
Felhasználó fényképei:
Rózsakert Vendégház Szomolya - Rózsakert Vendégház Szomolya - Rózsakert Vendégház Szomolya -
Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
Imádom a különleges helyeket; már régóta vágytam egy boutique-hotelbe,ahol a stílusok teljes tárháza felsorakozik,és töményen kapod az élvezeteket,impulzusokat. Kaptam. . . . Makovecz Imre épületei pedig egyszerűen lenyűgöznek. A kis belső udvarok,terek leírhatatlanul hangulatosak. A barokk stílusú szobát választottam,de kipróbálnám mindet.
Felhasználó fényképei:
Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - Janus Boutique Hotel & Spa Siófok -
Kiváló 2022. június 28.gyerekekkel járt itt
Egy negatívum volt számomra. Az ágyra úgy kellett felmászni, nagyon vastag az ágybetét, ami nem is volt annyira kényelmes. A szakácsok remek ,ízletes ételeket készítettek. Más szállodák is tanulhatnának az Ensana-tól , hogyan kell vendéget szerezni könnyedén, akik vissza is fognak térni! Pl: ingyen levesebéd, mellé jelképes összegért tésztaétel.
Ensana Thermal Sárvár válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését, és hogy szállodánkat választották. Hálásak vagyunk, hogy megosztotta velünk tapasztalatait, melyek alapján a jövőben fejleszteni tudjuk majd szolgáltatásainkat.
Szeretettl várjuk vissza Önöket a jövőben is!
Üdvözlettel: Ensana Thermal Sárvár
2022. június 29., , Ensana Thermal Sárvár