Ensana Thermal Sárvár Sárvár
9600 Sárvár, Rákóczi u.1.

Ensana Thermal Sárvár Sárvár a térképen

Szállások Sárvár városában
Wellness csomagok Sárvár városában

Ensana Thermal Sárvár Sárvár vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 28.
15 év után újra itt a CSODÁS ERDEI KÖRNYEZETBEN! Jól éreztük magunkat a személyzet udvarias,előzékeny! A tisztaságra és fertőtlenítésre nagyon odafigyeltek. Az ételek finomak voltak mindenki annyit evett amennyit csak akart! A medencék tiszták,nagyon jó volt hogy minden nap 2szer vizi tornázni lehetett!
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 30.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük a kedves sorokat, a jövőben is örömmel látjuk Önöket.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21.
Nagyon szép helyen volt a Hotel.Nagyon jó volt a termálvíz-gyógyítólag hatott ránk. Kedves, segítőkész kiszolgáló személyzet. Finom többféle ételek, nagyon jók voltak. A szoba tiszta,az ágy kényelmes- naponta takarítás volt.
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 23.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük a kedves sorokat, a jövőben is örömmel látjuk Önöket.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 12.
Minden rendben volt, különösen kedvező, hogy az arborétummal közös területen van, így kellemes sétákat lehet tenni a nap bármely szakában ebben a szépen gondozott, 200 éves fákkal teli csodálatos arborétumban.
2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 12.
Idősek vagyunk, keveset utazunk, de szeretjük és inkább a gyógyfürdős helyeket választjuk és nekünk az is számít, hogy közelebb legyen a lakhelyünkhöz ,mivel úgy visznek el és hoznak haza. Eddig nem csalódtunk a választásunkban. Nekünk miden nagyon jó volt. Gyönyörű környezetben van a szálloda.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 22.
Szinte minden tökéletes volt,talán a kinti medence vize lehetne tisztább. A szobában a tv képminőségén bőven lenne mit javítani és lehetne sokkal több magyar adó. Amúgy tökéletesen éreztük magunkat mint mindig amikor idejövünk. Biztos hogy jövőre is visszatérünk!

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 17.
Egy szállodában sincs ilyen gyors be-és kijelentkezés. Sokat jelentenek az ilyen természetesnek tűnő gesztusok, mint pl mosolygós személyzet, a köszönés. . . . Tetszett a helyzetnek megfelelő sok fertőtlenítő,hogy maszkban voltak a pincérek. . . . És persze a fürdő részleg felejthetetlen! ! ! És nehogy kifelejtsem:Az étkezéseknél mindig bajban voltunk a bőséges választék miatt :)
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 19.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük a kedves sorokat!
Reméljük mihamarabb lesz alkalmuk újra ellátogatni hozzánk, a jövőben is örömmel látjuk Önöket.
2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 9.
Meg kell hogy mondjam, hogy számunkra az Ensana Thermal Sárvár rendkívül kellemes meglepetést okozott. Maga a szálloda épülete kicsit szocreál stílusú, de rendben van tartva látszik rajta a gondos gazda törődése, de ami ennél sokkal fontosabb a tisztaság amire látható módon nagyon nagy hangsúlyt fektetnek. Ezen kívül a szálloda legfőképp erőssége
a személyzet.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 11.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük a kedves sorokat, nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk, a jövőben is örömmel látjuk Önöket!

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 7.
A személyzet nagyon udvarias, segítőkész volt, a tisztaság maximális, az éttermi ellátás bőséges, változatos. A szálloda saját medencéje lehetne egy kicsit tisztább.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 5.
Minden évben elmegyünk! Szuper családias hotel,saját gyógyvízzel,eszméletlen mennyiségű finomságokkal,lenyűgöző és barátságos személyzettel. A wellness már 7-kor nyit,aqua fitness,gyógy és gerinctorna,gyógymedence kint és bent. Óriási napozó terület,rendezett park és udvar. A személyzet már a második látogatásunkkal visszajáró vendégként üdvözölt.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 3.
Sajnos nem erkélyes szobát kaptunk, így ruha szárítót sem kaptunk ami a nedves ruhák szárítását nagyban segítette volna, valamint esténként erős dohány füst lepte el a szobát ha nyitva hagytuk az ablakot. A szoba tisztaságával és a személyzettel maximálisan meg voltunk elégedve. A wellness részleg nagyon tetszett.

Ensana Thermal Sárvár
3 nap/2 éjszaka 12.800 - 14.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Ensana Thermal Sárvár
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 16.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig
Hotel Bassiana
Érvényes: 2021.10.25-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra biliárddal, fitnessterem és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Spirit Hotel Thermal Spa
2 nap/1 éjszaka 46.066 - 92.131,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 14.900 - 31.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
HoldLux Apartmanok
Érvényes: 2021.10.25-ig
Ensana Thermal Sárvár
4 nap/3 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness stúdió használattal
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Sárváron és környékén
Wolf Panzió Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat - teljes előrefizetéssel! (1 éjtől)
Karácsony (min. 2 éj)

SárvárX