Ensana Thermal Sárvár Sárvár
9600 Sárvár, Rákóczi u.1.

Ensana Thermal Sárvár Sárvár a térképen

Ensana Thermal Sárvár Sárvár vélemények

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 5.
Minden évben elmegyünk! Szuper családias hotel,saját gyógyvízzel,eszméletlen mennyiségű finomságokkal,lenyűgöző és barátságos személyzettel. A wellness már 7-kor nyit,aqua fitness,gyógy és gerinctorna,gyógymedence kint és bent. Óriási napozó terület,rendezett park és udvar. A személyzet már a második látogatásunkkal visszajáró vendégként üdvözölt.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 3.
Sajnos nem erkélyes szobát kaptunk, így ruha szárítót sem kaptunk ami a nedves ruhák szárítását nagyban segítette volna, valamint esténként erős dohány füst lepte el a szobát ha nyitva hagytuk az ablakot. A szoba tisztaságával és a személyzettel maximálisan meg voltunk elégedve. A wellness részleg nagyon tetszett.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 29.
Tisztaság, gyönyörű környezet a hotel körül, udvarias, barátságos, segítőkész személyzet, finom ételek, bőséges választék. Csodálatos napokat töltöttünk Önöknél.

Válasz az értékelésre - 2020. július 30.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését, sok szeretettel várjuk Önöket a jövőben is.
Balogh Laura (Ensana Thermal Sárvár)

Lucerna77 TOP szállásértékelő
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 20.
Retró stílusú, hangulatos, tágas, kellemes hotel. Nagyon segítőkész személyzettel, jó árakkal, remek elhelyezkedéssel. 3 medencéje van, de ha úgy nézzük, hogy az egyik részben fedett, részben nyitott, akkor 4-nek is számolhatjuk. Az arborétum látogatása is benne van az árban, nincs is kerítés a szálloda és arborétum között.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó helyen van, a vár közelében, az arborétumba át lehet menni a kertből. A szálloda tiszta (koronavírus utáni intézkedéseket maximálisan betartva), a személyzet udvarias, szolgálatkész. Az ételek finomak reggel és este, nagyon jó ötlet a félpanzióhoz járó levesebéd! A wellness részleg már reggel 7-től látogatható, ami nagyon jó! ! !
2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 4.
A szálloda az arborétum mellett található. Csendes, nyugodt, ősfás parkban rengeteg madár dalol reggeltől estig. A konyha kitűnő, bár a vírus helyzet sok pluszmunkát ad a személyzetnek, hogy mindent csomagolni kell. Ennek ellenére nagyon kedves mindenki. A fürdőt még kevesen használták, ezért nagyon kellemes volt órákig egyedül úszkálni a medencékben.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 14.
A szálloda welnes részlege is kitűnő, a víz hőmérséklet optimális, gyógyvíz.
A reggeli, vacsora nagyon finom! Ráadásul kiadós levest is kaptunk délben.
Az arborétum igazi meglepetés!

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családi meghívásnak tettünk eleget, az unokáinkkal együtt. Nos, a szálloda - ahogy mások is megírták - nem vadonat új. A belvárosban található, egy párját ritkító park szélén. A kissé "retró" jelleget azonban a személyzet kifogástalan hozzáállása egyelőre jól ellensúlyozza. Tényleg nagyon kedvesek és figyelmesek! Az ellátás is jó minőségű, igazán megfelelő.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
A személyzet nagyon segítőkész volt, ezenkívül személyes dolgokban is segítettek pl. Sz.Tamás (Kese) egy nagyon jó Optikust ajánlott, egy másik esetben Róbert barátom egy remek autószerelőt ajánlott és a szobaszervizzel is meg voltunk elégedve.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Szép őszi hétvégét töltöttünk a hotelben,mely az Arborétum szomszédságában helyezkedik el. A személyzet nagyon figyelmes,az étteremben időpontot kértünk a vacsoránál. A választék nagyon bőséges és finom,a pincérek közvetlenek,rögtön töltik a svédasztalt. A wellnesben a víz hőfoka Nekünk megfelelt. A fürdőszoba szerintem megérdemelne egy fejújjítást.

Ensana Thermal Sárvár
5 nap/4 éjszaka 12.800 - 14.200,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal
Ensana Thermal Sárvár
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 20.250,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 12.085,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel a hotelbe, masszázsokkal, sókabin használattal, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Bassiana
5 nap/4 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, sárvári Arborétum belépéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.400 - 18.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.04-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
4 nap/3 éjszaka 39.194 - 42.655,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 18.300 - 40.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Wolf
3 nap/2 éjszaka 14.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Wolf Panzió
4 nap/3 éjszaka 7.183,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.03.01-ig
Platán Hotel Sárvár
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
HoldLux Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 4.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.06-ig
Ensana Thermal Sárvár
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 19.125,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal

Szállodák Sárváron és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hotel Wolf Sárvár
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Wolf Panzió Sárvár
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)
Szuperakció (min. 3 éj)

SárvárX