Szatmàriné

Szatmàriné adatlapja

Olyan sokoldalú vagyok mint egy gömb!:)
Személygépkocsival és természetesen a Szerelmemmel.
Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Luxust szerető utazó  •  Borbarát  •  Természetbarát  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Mindenevő  •  Különc
Regisztráció2016.05.12
Utoljára itt2016.07.11

Kiváló 2016. június 11.a párjával járt itt
Nagyon sok hotelban jàrtunk màr életünk soràn,de ilyen helyen azóta sem! Leirhatatlanul csodàlatos hely és a személyzet elött is le a kalappal! Igényes,felszerelt,tiszta hotel! Nagyon készségesek és figyelmesek! Mi életünk legszebb 3 napjàt töltöttük el a hotelben.
Felhasználó fényképei:
Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Villány - Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Villány - Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Villány - Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Villány - Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Villány - Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Villány - Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Villány - Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Villány - Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Villány - Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Villány - Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Villány - Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Villány - Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Villány - Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Villány - Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Villány - Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Villány -