Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Villány ★★★★

Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Villány
7773 Villány, Diófás tér 4-12.

Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Villány a térképen

Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Villány értékelése:

6. helyezett a 28 villányi szállás közül
104. helyezett Dél Dunántúlon - 512 szállás közül

Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Villány bemutatkozása

A Gere család panziójának kibővítésével megszületett négycsillagos hotel, a Crocus Gere Bor Hotel Wine & Spa, Villány szívében, a pincesoron helyezkedik el. A szálloda új, minden tekintetben a bor világára alapozott szolgáltatásai a villányi borvidék üzenetének teljes megélését biztosítják, otthonos és jól felszerelt szobákkal, egyedi vinoterápiás wellness-élményekkel, különleges és hagyományos ételekkel, mindezt Gere borokkal fűszerezve, csodálatos környezetben.

Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Villány képei

Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Villány

Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Villány vélemények

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Családdal, felnőtt gyerekeimmel és párjukkal töltöttünk itt egy kellemes hétvégét. A személyzet készséges volt, a szoba felszereltsége is mindent kielégített. Wellness részlegében felfrissültünk. A környezete is nagyon kellemes, több felé lehet kirándulást tenni. Gere borok minősége pedig tetézte az élvezetet.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 11.
Nagyon sok hotelban jàrtunk màr életünk soràn,de ilyen helyen azóta sem! Leirhatatlanul csodàlatos hely és a személyzet elött is le a kalappal! Igényes,felszerelt,tiszta hotel! Nagyon készségesek és figyelmesek! Mi életünk legszebb 3 napjàt töltöttük el a hotelben.

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
oha sem mentem volna "bor hotelbe", mert sznob uriaskodó mutatványnak tartottam. Felnőtt gyermekeim rábeszélésére jöttünk, utánuk ide. Szerencsénkre. A szállás, a kiszolgálás, általában a vendéglátás hibátlan. Az hogy a Gere borok minősége nagyon jó ez nem újság, de ahogy elénk kerültek ebéd, vagy vacsora közben ezek az italok, az csak fokozta az élményt.

2014. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves fogadtatásban volt részünk a Gere Crocus Hotelben. Kifogástalan kiszolgálás, mindenre felkészült, képzett személyzet. Nagyon finom borokhoz készségesen hoztak falatkákat, míg a vacsorára vártunk. A hétvége Márton-napi étkek hagyományok fényében telt. A szálloda welness részét a kiadós reggeli után vettük igénybe.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Baráti párral, és a kisbabájukkal érkeztünk a szállásra. Nagyon jól éreztük magunkat: a szobák tágasak, a berendezés egyszerű és letisztult, ami szintén megnyerte a tetszésünket. Az étkezések bőségesek, finomak, a borok pedig már régóta kedvenceink. A baba nagyon jól érezte magát, sokat pancsolt a wellness részlegben.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy éjszakát töltöttünk itt. Villányban már jártunk, fantasztikus hely, és a szálloda sem okozott csalódást. A szobánk rendkívül tágas, kényelmes, igaz egy kicsit lehetne a berendezése barátságosabb, hangulatosabb. A recepción nagyon kedvesen fogadtak minket, a felszolgálók kicsit ridegebbek voltak. Az ételek finomak, a választék szuper.

Blum Vendégház & Pince
Villány
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 10.900 - 15.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kávé és tea bekészítéssel, szaunahasználattal, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.200 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Castello
Siklós
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, biliárd terem és játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.27-ig
Érvényes: 2021.01.24-ig

Szállodák Villány környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Thermal Hotel Harkány Harkány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)

VillányX