szegedi utazó

szegedi utazó adatlapja

Regisztráció2014.01.10
Utoljára itt2014.01.10

Kiváló 2014. január 10.gyerekekkel járt itt
Etalon a Szegediek szemében! Jól ismerem a helyett és állíthatom Szeged legfelkészültebb személyzete van itt, figyelmesek, gyorsak és minden részletre figyelnek. A konyhájukról annyit írnék, hogy csak kiváló minőségű alapanyagból dolgoznak és ahhoz képest nem túl magasak az árak.
Szörnyű 2014. január 10.gyerekekkel járt itt
Higiéniai szempontból az egyik legrosszabb hely Szegeden ahol eddig jártam, de az árak nagyon olcsók. Egy kis odafigyeléssel, takarítással, a személyzet megfelelő felvilágosításával lehetne javítani a helyzeten. Saját szememmel láttam, hogy a konyhás lány kijött a pult elé feltörölte a földet és visszament kiszolgálni úgy, hogy közben nem mosott kezet.
Kiváló 2014. január 10.gyerekekkel járt itt
Bőséges finom és jók az árak! Ha ezt minden étterem meg tudná csinálni, akkor nem volna szükség erre az oldalra. Jó szível, ajánlom mindenkinek. A véleményemhez még nevemet is szívesen adom :) Dj Edgar. Azt irták túl rövid az értékelésem oké: Ezt próbáljátok ki ha ott jártok: Gabi kedvence, Aszalt szilvával sajtal töltött hús ha szeretitek a sülteket.