Szepi51Gyurka

Szepi51Gyurka adatlapja

Sziasztok! Nevem Gyuri, 66. évem taposom, nyugdíjas -nagypapi-vagyok és szeretek utazni.
A feleségemmel, ill. a testvér bátyámmal szoktam bejárni az általunk kiválasztott nyaraló, pihenő helyeket, meg az unoka testvéreinket szoktuk éves szinten meglátogatni,/tőlünk Keletebbre/ szülinapok és egyéb jeles ünnep alkalmából, vagy akár egy koncert meghallgatása miatt! /mint azt 2019-ben /tesszük majd, hisz a kiváló szakszofon és klarinét mester unoka öcsém,-bátyám fia- vendégszerepel. Nem hagyhatjuk ki!
Szeretünk még éttermeket felfedezni, jó ételeket enni, jó italokat inni. Az étterem kiválasztását a félévszázadig SÉF szakmát űző bátyámra hagyjuk, nem csak a jó ízlése miatt, az ízlelői is jól működnek! Kettőnél többször csak oda -tévedünk- vissza, ahol jól éreztük magunkat,több szempontot figyelembe véve!
Számtalan jó hely van az országban, a fővárosban is, de vidéki viszonylatban is!
Ezekről fogunk -írni, jelentkezni- a jövőben, az "itt jártam.hu"n keresztül!
Amennyire az időnk engedi.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Gasztro-guru  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó
Regisztráció2018.07.30
Utoljára itt2019.05.22

Kiváló 2018. augusztus 11.barátokkal járt itt
47 évig itt laktam Pest szívében a Bazilika mellett,/Hercegprímás utca/, de anno még nem volt hasonló sem,-kivéve a Sport cukit [moderálva - a szerk. ]! Különleges ízek, finom nyalánkságok, sütik,üdítő,előzékeny udvarias kiszolgálás,kézműves fagylaltok, -diabetikus is-, tisztaság! Ajánlom,nem csak nyáron, télen is kellemes hely egy kávéra,sütire!
Felhasználó fényképei:
Espressoul Budapest - Cukrász Manufaktúra & Kávézó Budapest - Espressoul Budapest - Cukrász Manufaktúra & Kávézó Budapest -