Espressoul Budapest - Cukrász Manufaktúra & Kávézó Budapest
1051 Budapest, Hercegprímás u. 17.

Espressoul Budapest - Cukrász Manufaktúra & Kávézó Budapest a térképen

kávékülönlegességek ...
Gépzene:
könnyűzene
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, asztalfoglalási lehetőség ...
Visa, EC/MC
nincs

Espressoul Budapest - Cukrász Manufaktúra & Kávézó Budapest bemutatkozása

A Damniczki Budapest – cukrász manufaktúra egy baráti vállalkozás. Damniczki Balázs székesfehérvári cukrászmester és budapesti barátja Tóth Viktor co-produkciója.
Elkötelezett hívei vagyunk a természetes összetevőknek. A friss tejet, hagyományos tejszínt egy környékbeli tehenészetből, diót és gyümölcsöket a szomszédos kiskertekből vásárolunk, melyeket saját magunk dolgozunk fel a fehérvári műhelyünkben.
Nem használunk semmilyen szintetikus aromákat, színezékeket, emuelgáló szereket és egyék kemikáliákat.
A fagylaltokat közel száz éves receptek alapján készítjük, de sokkal magasabb gyümölcstartalommal. Legfőbb célunk az, hogy olyan érzést keltsen, mintha gyümölcsbe harapott volna a kóstoló.
Nyári időszakban több mint 100 féle recept, és több mint 48 féle fagylalt egy időben csak természetes összetevőkből, melyből a laktózérzékenyek 20 féle SORBET fagylalt közül választhatnak.
Méltán vagyunk büszkék díjainkra, a 2013-as év fagylaltjára: a Vörösboros málnára, a 2015-ös Fagyi Feszt: Fekete teás málna fagylaltra, és a 2016-os év fagylaltja verseny ezüstérmes Gyömbéres malátára.
Süteményeink között kiemelkedő a Damniczki mester díjnyertes 2014-es Országtortája a Somlói revolúció, és a Fűszeres málna torta.
Nap, mint nap megújuló monodesszertek csalogatják az ínyencségre éhezőket.
A kávék tökéletes elkészítését két komoly szakmai előélettel rendelkező barista kolleganőnk garantálja. A megszokott olasz presszó mellett megtalálható speciality single origin, blend 100% arabica kávé, és a filterkávékészítés, mint az újhullámos kávézás egyik alappillére.
Forró limonádé különlegességek, reggeli péksütemények kaphatók szakértő kollégák kezei közül.

Espressoul Budapest - Cukrász Manufaktúra & Kávézó Budapest képei

Espressoul Budapest - Cukrász Manufaktúra & Kávézó Budapest vélemények

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
47 évig itt laktam Pest szívében a Bazilika mellett,/Hercegprímás utca/, de anno még nem volt hasonló sem,-kivéve a Sport cukit [moderálva - a szerk. ]! Különleges ízek, finom nyalánkságok, sütik,üdítő,előzékeny udvarias kiszolgálás,kézműves fagylaltok, -diabetikus is-, tisztaság! Ajánlom,nem csak nyáron, télen is kellemes hely egy kávéra,sütire!

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szomszéd utcában sztrapacskáztunk családilag, hogy hol, arról most nem áradozhatok, mert nemrég értékeltem őket. Szóval le kellett sétálni a kiadós ebédet, és így jutottunk el a Damniczkiig. A kedvemért választottuk ezt a sok környékbeli cukrászda közül, mert a fiam tudta, hogy itt cukormentes fagylaltot is árulnak. Volt is háromféle, de hogy mi, arra már nem emlékszem.

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 5.
Nagyon szeretjük ezt az elegáns cukrászdát a belvárosban. Nagy a választék, a süteményekből az ország tortáját itt szoktuk megkóstolni először, a fagylaltból hihetetlen a választék. Még uborkás is van. A kiszolgálók nagyon kedvesek, a hely gyönyörű. És mindig le tudunk ülni. Külön kiemelem a mosdó tisztaságát és kényelmességét.
Válasz az értékelésre - 2018. február 13.
Köszönjük szépen! Nagyon örülünk :) :)
Balatonberény

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
A honlapon olvasva jött az ötlet a cukrászda kipróbálására, korábban már többször elsétáltam előtte. Legnagyobb meglepetésemre a hideg februári napon is volt fagylalt, ráadásul szép nagy választékban. 3 cukormentes változat is volt, én a pisztácia és a vörös boros málna mellett döntöttem. A két gombóc , amit úgy kennek fel, hatalmas adag volt, a borsos árat ez elviselhetővé teszi.
Válasz az értékelésre - 2017. február 21.
Köszönjük szépen! Nagyon örülünk! :)
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2016. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. december 4.
Tavalyi októberi székesfehérvári látogatásom alkalmából nem sikerült eljutni a híres- neves Damniczky cukrászdába, de valamelyest kárpótolt az, hogy idén júniusban be tudtam ugrani a Hercegprímás utcában nyílt egységükbe. A beugrás alatt most azt értem, hogy a társaság többi része ment tovább a maga útján, annyi időm volt, hogy kérjek egy kenés fagylaltot.
Válasz az értékelésre - 2016. december 6.
Köszönjük értékelését! :)

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 6.
Barátnőm olvasott egy jó értékelést a fagyizóról, így meglátogattuk. Nagy sor állt, ütközések, miközben próbáltuk kifürkészni a fagyi neveket, és eldönteni, hogy mit válasszunk. A nagy tumultus miatt nem volt kedvünk bent leülni, így sétálva ízlelgettük az érdekesebbnél érdekesebb variációkat. Én vörösboros málnát, narancsos sütőtököt és tejvirágot választottam.
Cegléd
Gyöngyös

Értékelt: 2016. június 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Damniczki Cukrászdát Székesfehérvárról ismerjük, ott a város egyik legjobb cukrászdájaként tartják számon. Pesten is találkoztam már velük kiállításon, illetve ha jól emlékszem, nyertek már díjat országos fagylaltversenyen is. A közelmúltban Budapesten az 5. kerületben a Bank Center mellett nyitották meg cukrászdájukat, ahol a fagyi mellett kézműves süteményeket is tartanak.
Válasz az értékelésre - 2016. július 5.
Köszönjük értékelésed! :)

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
Értékelt: 2016. június 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Azért mentem be, mert amikor arra sétáltam, a cukrászdából kijövő pár arról beszélgetett, hogy kiváló a fagyi. Árban elfogadható, 70 grammos "átlag" fagyi esetében 350 Ft, különlegesnek írt fagyiknál 450 Ft. A választék elég széles, és úgy tűnt, egészen különleges kreációk is vannak. Én egy "egyszerű, közönséges" csokoládé fagyit kértem, semmi extra.
Válasz az értékelésre - 2016. június 14.
Kedves Értékelő!
Csoki fagyink valódi csokoládéval és kakaóval készül, nem tartalmaz bevonó masszát és egyéb keményített növényi zsiradékot.
Elkötelezett hívei vagyunk a természetes alapanyagoknak, sosem használunk porokat, pasztákat.
Vanília fagyink tejből, vajból, tojásból, cukorból, szőlőcukorból, vaníliamagokkal és szentjánoskenyérmag-liszttel készül, állományjavítók, ízpaszták emulgeáló anyagok nélkül.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.133 - 12.641,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Aquaworld Resort Budapest
Napi árak, félpanzióval, Az ár tartalma: szállás félpanziós ellátással, korlátlan Aquaworld belépés a tartózkodás teljes időtartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.12.08. - 2019.12.31.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 17.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 18.984 - 23.916,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.01.02.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 12.556,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.11.30.
2019.11.01. - 2021.10.25.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Romantikus wellness (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Espressoul Budapest - Cukrász Manufaktúra & Kávézó BudapestX