Szobacirkáló

Szobacirkáló adatlapja

Random-spontán
Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Kuponvadász  •  Kisállattal utazó  •  Vízimádó
Regisztráció2016.05.23
Utoljára itt2016.05.23

Gyenge 2016. május 23.a párjával járt itt
Sajnos nekem dühítően rossz élményeim vannak a hellyel kapcsolatban és régóta érik bennem, hogy valahol el is mondjam. A környék nyilvánvalóan meseszép, a kilátás csodás, a Balaton télen-nyáron fantasztikus, jó a megközelítés, magával az apartmannal sem voltak nagy problémák (bár itt lenne az ideje egy felújításnak és nem ártott volna a nappaliban levő kinyithatós kanapéból kibányászni az évtizedes szemetet, de ez tényleg semmiség).
Club218 Siófok válasza
Köszönjük, hogy megtisztelt minket véleményével. Sajnáljuk, hogy az éves wellness karbantartás 1 délutánnal elhúzódott - amúgy azt nem mi, hanem az apartmanház közös képviselete intézte, nem kaptunk tőlük információt a pontos időtartamról, ezért nem tudtuk visszaigazolni a foglalást első levelére - , s hogy ez 3 hónap után is olyan mély nyomokat hagyott Önben, hogy 2 pontos értékeléssel kellett honorálnia.
2016. május 25., Club218 Siófok, Club218 Siófok