Club218 Siófok Siófok

Club218 Siófok Siófok
Club218 Siófok SiófokClub218 Siófok Siófok
Club218 Siófok SiófokClub218 Siófok Siófok

Club218 Siófok Siófok bemutatkozása

A Club218 Siófok ★★★★ apartmanok a Club218 Apartmanházban találhatók, Siófok szívében, közvetlenül a Balaton partján. Az Apartmentházból közvetlenül megközelíthető a strand, és hála a nagyszerű elhelyezkedésnek, gyönyörű kilátás nyílik az apartmanok erkélyéről vagy teraszáról.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Club218 Siófok Siófok vélemények

Gyenge 2023. március 25.barátokkal járt itt
A wellnes részleg: este az 1 db kb 8 fős melegvizes jakuzzi folyamatosan tele volt,másnap meg üzemen kívül, mert meghibásodott. A 2 db szauna közül egy üzemenkívül,a másik 5 fős szauna szintén folyamatosan tele volt. Így a wellness részleg használhatatlan volt számunkra. KöszönjükEnnyi pénzért nem ezt vártuk!
Kiváló 2019. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Az apartmanház elhelyezkedése miatt választottuk már 3. alkalommal ezt a szálláshelyet. Modern, tiszta, kényelmes, teljesen felszerelt apartmanok és mindegyik klimatizált. A wifi minősége is tökéletes, a panoráma csodás és a Balatontól egy kapu választ el. A környék étkezési lehetőségei megfelelőek.
Club218 Siófok Siófok - BelsőClub218 Siófok Siófok - SzobákClub218 Siófok Siófok - SzobákClub218 Siófok Siófok - SzobákClub218 Siófok Siófok - SzobákClub218 Siófok Siófok - SzobákClub218 Siófok Siófok - Környék
2018. augusztus 7.családjával járt itt
Elég jónak mondható az elhelyezkedése. Egyrészt közvetlen a vízparton található és a szobák nagy részéből kiváló a rálátás a Balatonra. Továbbá pedig csak 8 perc sétára található a Petőfi Sétánytól. A lakás kialakítása jó, mérete is megfelelő. Tisztasággal meg voltam elégedve. Negatívumot csak egyet tudok mondani.
Club218 Siófok Siófok - Környék
Kiváló 2018. május 4.a párjával járt itt
10 éjszakát töltöttünk itt, szívesen ajánlom mindenkinek. Mi is szeretnénk még vissza menni.Nagyon szép jól felszerelt apartman, gyönyörű panorámával. Nekünk különösen tetszett a tisztaság.
A wellness részleg kellemes kikapcsolódást nyújt úgy bent-mint kint, ahonnan is pompás a panoráma a Balatonra.
Club218 Siófok Siófok - KörnyékClub218 Siófok Siófok - Környék
Kiváló 2018. január 1.gyerekekkel járt itt
Télen töltöttük itt feledhetetlen napokat.Szuper volt!Nagycsaládosként belaktuk a szobákat és a nappalit ,nomeg a nagy teraszt.Tiszta,teljes kényelem,tökéletes kilátás és a konyha is megfelelő felszereltségű.Ez azért fontos a részünkről,mert gluténérzékeny van a családban.A wellness is tökéletesen felszerelt volt.
2017. december 19.barátokkal járt itt
Konkrét szálláshelyfoglalás nélkül érkeztünk meg Siófokra, nyáron, csúcsszezonban. Hatalmas mázlink volt, hogy neten rögtönözve pont ehhez a szálláshoz lyukadtunk ki. Azonnal fel is hívtuk őket, és 2 éjszakára tudtak minket fogadni.
Club218 Siófok Siófok - Környék
Kiváló 2017. október 19.a párjával járt itt
Jól felszerelt konyha, modern bútorok.Kiváló wellnes. Korrekt személyzet. Máskor is igénybe vesszük.
Kiváló 2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Idén áprilisban, szezon előtt jóval, unokáinkkal, Siófokon töltöttünk 5 napot. Apartmant béreltünk , leginkább az étkezésink függetlenítése miatt. Érkezésünk előtt folyamatos kapcsolattartásban voltunk a szállásadóval, kérdéseinkre gyorsan és szívesen válaszoltak. Érkezésünkkor a szállás átadása és a dokumentáció kellemes hangulatban történt.
Club218 Siófok Siófok - BelsőClub218 Siófok Siófok - WellnessClub218 Siófok Siófok - WellnessClub218 Siófok Siófok - Külső képClub218 Siófok Siófok - KörnyékClub218 Siófok Siófok - KörnyékClub218 Siófok Siófok - Medence/kertClub218 Siófok Siófok - EgyébClub218 Siófok Siófok - Medence/kertClub218 Siófok Siófok - EgyébClub218 Siófok Siófok - EgyébClub218 Siófok Siófok - Szórakozás/SportClub218 Siófok Siófok - EgyébClub218 Siófok Siófok - SzobákClub218 Siófok Siófok - SzobákClub218 Siófok Siófok - SzobákClub218 Siófok Siófok - SzobákClub218 Siófok Siófok - SzobákClub218 Siófok Siófok - SzobákClub218 Siófok Siófok - SzobákClub218 Siófok Siófok - KörnyékClub218 Siófok Siófok - Külső képClub218 Siófok Siófok - KörnyékClub218 Siófok Siófok - Környék
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 9.gyerekekkel járt itt
Szép, tiszta apartmanok, jól felszerelve. Két Gold és egy Silver apartman volt a miénk. Wellness rész nem túl nagy, de így télen, hétköznap bőven volt hely a medencében és a jakuzzikban is. A személyzet nagyon kedves volt. A naplemente egyébként gyönyörű a jakuzziból! :-)
Kiváló 2016. november 19.családjával járt itt
A fiam születésnapján jártunk nálatok,fantasztikus élmény volt, gyönyörű apartman és kilátás. Szeretnénk visszatérni.