Szofi2016

Szofi2016 adatlapja

Szeretek utazni,kirándulni párommal és a családommal. Szeretném megismerni hazánk szépségeit,ezért mindig olyan helyre próbálunk menni ahol még nem voltunk. Persze van olyan hely ahova többször is visszamegyünk.
Általában saját autóval járunk mindenhova.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Wellness-mániás  •  Mindenevő  •  Múzeum járó
Regisztráció2016.05.28
Utoljára itt2017.09.16

Kiváló 2016. május 28.a párjával járt itt
Minden évben 2x eljövünk,mert nagyon tetszik a város. A hotel szolgáltatásaival maximálisan meg vagyunk elégedve,ezért is vagyunk visszajáró vendégek. Bőséges a választék a svédasztalos étkezésnél és nagyon finomak. A személyzet kedves,segítőkész. A szobák tiszták,tágasak. Kuponakcióval vesszük igénybe általában,így az ár-érték arány nagyon kedvező.
Felhasználó fényképei:
Aqua Hotel Gyula - Aqua Hotel Gyula - Aqua Hotel Gyula - Aqua Hotel Gyula - Aqua Hotel Gyula - Aqua Hotel Gyula - Aqua Hotel Gyula - Aqua Hotel Gyula - Aqua Hotel Gyula -