5700 Gyula, Part u. 7/c

Aqua Hotel Gyula képei

Aqua Hotel Gyula vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érkezéskor egy nagyon kedves, udvarias hölgy volt a recepción, ha jól emlékszem a nevére, Edina volt. Korrektül elmondott minden szükséges információt. Kisgyerekkel érkeztünk,így örültünk a két légterű szobának, Babó is nyugodtan tudott aludni. A szoba és a fürdő tiszta volt, de a fürdő hagy némi kívánnivalót maga után.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos érkezéskor volt egy "kis" probléma, mert a visszaigazolt 2 hálószo ba +nappalis családo lakosztály helyet kaptunk 2 db szuperion szobát. Vissza fordultamvolna, ha nem lettem volna közel 300 km-re az otthonom- tól, de végül a 3 unokám meggyőzött! A szálloda valamelyest kárpotólt a hibája miatt.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 28.
Szuper volt minden! Tiszta szobák, kedves személyzet. Kétlégterű szobánk volt, bőven elfértünk négyen. Az ételek finomak voltak, és mindig volt miből válogatni. Reggeli bőséges svédasztal, vacsora: kétféle leves, háromféle hús, kétféle köret, egyféle tésztaétel, 3 féle süti, saláták, gyümölcs. Ahogy fogyott az étel, újra töltötték, soha nem kellett várni az újabb adagra!

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Husvéti unnepek alatt jártam ott, talán több husvéti program lehetett volna, esetleg este program , zene az étteremben. Kevés kerékpár volt, nagyobb csoport nem mehetett együtt. Minden mással nagyon elégedettek voltunk.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A város csoda szép! Ez feledtette a szállodai kellemetlenségeket. Nagyon kedvező volt az ajánlat, így az ár/érték arány jó. Teljes áron már nem így lenne. Ami nagyon zavaró az az ételszag. Még a harmadik emeleten is intenzív. Az étkeztetés és annak választéka is hagy kívánni valót maga után. A szoba (2 fő) szűk, de ez minket nem annyira zavart, mert nem a szobában töltöttük az időnket.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 13.
Udvarias, kedves személyzet, tiszta, kényelmes szálloda. Változatos, finom és bőséges reggeli és ebéd. Remek a szauna a wellnes részleg(medence) sajnos hiányzik. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki nyugalomra és pihenésre vágyik.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 6.
Teljesen elégedettek voltunk Férjemmel. A személyzet kedves, maximálisan segítőkész. Tiszta, rendezett szoba,klassz étterem. Nem mondom hogy túlzottan bőséges a választék reggelinél vacsoránál, de nem is egy túlárazott hotelről beszélünk, teljesen korrekt áron dolgoznak. Finom ételeket kínáltak, találtunk mindig kedvünkre valót.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 24.
Már másodszor jártunk a Hotelben. Mindkétszer nagyon jól éreztük magunkat. Február végén ismét vissza megyünk,már le is foglaltuk a szállást. Minden alkalommal a zenés Rendezvények miatt is mentünk ebbe a Hotelbe. Sajnos a Vendégek ,mint manapság bárhol,itt sem nagyon használják ki ezt a lehetőséget,hogy gondtalanul táncoljanak vagy esetleg mulassanak egy jót.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23.
A száloda felújítása szépen sikerül, ezt mondhatom azért mert voltunk régebben és most a közelmúltban is. A gyógyfürdő közelsége és az élővíz csatorna látványa nagyon kedvező. A szolgáltatások talán bővíthetők lennének, akárcsak az étterem kihasználsága is. A szobáink minen alkalommal kifogástalanok és kényelmesek voltak. A parkolás a zárt udvarban jónak mondható.
2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elegans szalloda ,ugyanakkor gyerekbarat. A szemelyzet nagyon kedves,a kaja kituno es boseges,svedasztalos minden. Amit hianyoltunk hogy a reggelinel nem volt gyumolcsle. Hatranya meg, hogy a barban a fogyasztast azonnal kell fizetni,ez szilveszterkor picit kenyelmetlen volt. Egyebkent kituno minden,elhelyezkedese tokeletes,minden a kozelben van,a furdo ,gyulai var,minden.

Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Aqua Hotel
Akár 1 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, infra és finn szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Agod Apartman
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.23.
Corvin Hotel
Akár 1 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 15.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és masszázságy használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Park Hotel Gyula
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, medence és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Napi árak
Nyári pihenés (1 éjtől)