5700 Gyula, Part u. 7/c

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
HULAMA TOP fotófeltöltő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 6.
Többször utaztunk Gyulára, most ezt a hotelt választottuk a netről. Nem "ájultam" el tőle. Belépve tisztaság volt, ami nekem fontos, de. . . olyan szobát kaptunk, amelyben a zuhanyzós WC ajtaja csak félig nyílt ki, mert beraktak egy franciaágyat, amelyről egyik oldalon nem is lehet leszállni, mert keskeny a hely. (Szerencse, hogy volt egy szóló heverő is.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 27.
Értelmes, szolgálatkész személyzet,nagyszerű elhelyezkedés,kitűnő konyha a félpanziós szolgáltatásban. A szoba mérete szerény, de minden kényelmet kielégít. A fürdőszoba kevésbé, kicsi nagyon, alig lehet a WC-e ráülni,ill. felkelni róla. A zuhanyozó aljzat csempéje feltöredezett volt csak papucsban használható. ! !

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Érkezéskor egy nagyon kedves, udvarias hölgy volt a recepción, ha jól emlékszem a nevére, Edina volt. Korrektül elmondott minden szükséges információt. Kisgyerekkel érkeztünk,így örültünk a két légterű szobának, Babó is nyugodtan tudott aludni. A szoba és a fürdő tiszta volt, de a fürdő hagy némi kívánnivalót maga után.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos érkezéskor volt egy "kis" probléma, mert a visszaigazolt 2 hálószo ba +nappalis családo lakosztály helyet kaptunk 2 db szuperion szobát. Vissza fordultamvolna, ha nem lettem volna közel 300 km-re az otthonom- tól, de végül a 3 unokám meggyőzött! A szálloda valamelyest kárpotólt a hibája miatt.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 28.
Szuper volt minden! Tiszta szobák, kedves személyzet. Kétlégterű szobánk volt, bőven elfértünk négyen. Az ételek finomak voltak, és mindig volt miből válogatni. Reggeli bőséges svédasztal, vacsora: kétféle leves, háromféle hús, kétféle köret, egyféle tésztaétel, 3 féle süti, saláták, gyümölcs. Ahogy fogyott az étel, újra töltötték, soha nem kellett várni az újabb adagra!

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Husvéti unnepek alatt jártam ott, talán több husvéti program lehetett volna, esetleg este program , zene az étteremben. Kevés kerékpár volt, nagyobb csoport nem mehetett együtt. Minden mással nagyon elégedettek voltunk.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
A város csoda szép! Ez feledtette a szállodai kellemetlenségeket. Nagyon kedvező volt az ajánlat, így az ár/érték arány jó. Teljes áron már nem így lenne. Ami nagyon zavaró az az ételszag. Még a harmadik emeleten is intenzív. Az étkeztetés és annak választéka is hagy kívánni valót maga után. A szoba (2 fő) szűk, de ez minket nem annyira zavart, mert nem a szobában töltöttük az időnket.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 13.
Udvarias, kedves személyzet, tiszta, kényelmes szálloda. Változatos, finom és bőséges reggeli és ebéd. Remek a szauna a wellnes részleg(medence) sajnos hiányzik. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki nyugalomra és pihenésre vágyik.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 6.
Teljesen elégedettek voltunk Férjemmel. A személyzet kedves, maximálisan segítőkész. Tiszta, rendezett szoba,klassz étterem. Nem mondom hogy túlzottan bőséges a választék reggelinél vacsoránál, de nem is egy túlárazott hotelről beszélünk, teljesen korrekt áron dolgoznak. Finom ételeket kínáltak, találtunk mindig kedvünkre valót.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 24.
Már másodszor jártunk a Hotelben. Mindkétszer nagyon jól éreztük magunkat. Február végén ismét vissza megyünk,már le is foglaltuk a szállást. Minden alkalommal a zenés Rendezvények miatt is mentünk ebbe a Hotelbe. Sajnos a Vendégek ,mint manapság bárhol,itt sem nagyon használják ki ezt a lehetőséget,hogy gondtalanul táncoljanak vagy esetleg mulassanak egy jót.

Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750 - 4.125,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.26. - 2021.03.30.
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.08.31.
Corvin Hotel
5-8 éjszaka 32.973,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi és finn szauna használattal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.09.01.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.01.10-ig
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, az éjszakák számától függően fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, medence- és fitneszterem használattal, gyerek- és családi programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.20-ig
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, turisztikai kedvezménykártyával, ajándék térképpel, grillező és bográcsozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.26-ig
Liza Apartman
Rózsa Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Szállás reggelivel
Nyári előfoglalási akció (min. 3 éj)

GyulaX