Aqua Hotel Gyula

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
5700 Gyula, Part u. 7/c

Aqua Hotel Gyula a térképen

Aqua Hotel Gyula értékelése:

7. helyezett a 143 gyulai szállás közül
24. helyezett Dél Alföldön - 497 szállás közül

Aqua Hotel Gyula képei

Aqua Hotel Gyula vélemények

2017. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
Meglepetés volt a modern, hangulatos szálloda. Örültem a tágas, kényelmes szobának, s előny, hogy a tévé nem a hálóban van. Így nem zavartuk egymást. Az étterem különlegessége az utcafronti üvegfal, ami egyedivé teszi. Az ételek átlagosak, a személyzet szolgálatkész. A szauna nem nyerte meg a tetszésünket. Nagy előny a közeli fürdőbejárat, így a fürdő pótolta a welnesst.

Goranna TOP egyébhely értékelő
2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 15.
A szálloda előnyei közé tartozik a Várfürdőhöz való közelség, szinte összeépült vele. De csak szinte. Nem tudom, miért ez a szálloda neve, mert két szaunán kívül semmilyen wellness nincsen a szállodában, víz csak a zuhanyban. . . Mondjuk jól esne reggel vagy este még fürdeni a szállodában, nem csak a strandon. Szépen fel van újítva, ízlésesek a szobák.

Csilla TOP szállásértékelő
   Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 7.
Nagy arculat váltáson esett át hotel-elönyére. Az eljelyezkedés adott a Várfürdő hátamögötti utcában a többi hotel soraiban de mégis közel a hátsó bejárathoz. A külső designe is új tiszta üveg ami nagyon vonzó látvány már kìvülről. Elrendezése tágas van hely étkezni még teltház esetén is. Közvetlen a recepcióból és lobbiból nyilik az étterem rész.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 17.
Ezt a hotelt az egyszerű, de nagyszerű kategóriába sorolnám. A fürdőhöz már nem is lehetne közelebb, ami nálunk egy hatalmas piros pont. A személyzet kedves és segítőkész volt. A család kényelmesen elfért a szobákban. Az ételek megfelelőek voltak. A lényeg, hogy a célnak megfelelt és ár-érték arányban mindenképpen említésre méltó!

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
A központhoz és a várfürdőhöz közel van a szállás ami azért jó ,mert 5-10 perces sétával elérhető minden. A személyzet kedves és minden kívánságot teljesített. Az ételek bőségesek és finomak voltak.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Kedves, vendégszerető, szolgálatkész volt a személyzet. Nagyszerű volt a hangulat, a zenészek fáradhatatlanul játszottak (szinte szünet nélkül) hajnalig! Reggelinél folytatták, míg a vendégek reggeliztek. Az ételek finomak, bőségesek voltak. Mindenkinek javasoljuk, a szállodának köszönet! BUÉK!

2016. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. december 31.
A szolgáltatásukkal maximálisan elégedett voltam. Azt kaptam amire számítottam. Csöndes, nyugodt körülmények között tudtam pihenni. Egyetlen észrevételem lenne, hogy a szállodához közeli híd ami a fürdőbe bejárat lenne, zárva volt, így elég nagyot kellett kerülni, pedig ha az nyitva lett volna akkor közvetlenül a fürdővel szemben lett volna az átjárás.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 11.
Udvarias, előzékeny,segítőkész recepciósok. Felmerülő problémánkra azonnal segítséget
kerestek. A lift segítség volt a mozgásunkban. Az étkezéseknél ,ha elfogyott valami a felszolgálók azonnal pótolták,többféle - szerintem egy átlagos embert tökéletesen kielégítő ételek közül választhattunk, és ezek finomak is voltak.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 6.
Nagyon csodás 2 napot töltöttünk a párommal Gyulán. Gyönyörű időben, kihasználva az öszi napsütést a romantikus várban, A palotában. A fürdő nekem zsúfoltnak tűnt,ezért csak egyszer voltunk ott. Ez az Őszi szünetnek tudható be. De viszont így pont elég időnk volt hogy felfedezzük a várost.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 28.
Kiváló volt az étkezés megfelelő választékkal! A személyzet segítőkész udvarias,nagyon kedvesek.Lehetne növelni a személyzet létszámot legalább 1 fővel.A szobában a szárítási lehetőség nem megoldott,ezen lehetne változtatni.A fürdő szobában a felső sarok vastagon lepenészedve,a radiátorról le jön a zománcfesték!

Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, internet elérhetőséggel
2017.06.17. - 2017.09.01.
Aqua Hotel
2-7 éjszaka 21.483,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.09.01.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, ajándékkal, internet elérhetőséggel
2017.05.16. - 2017.12.20.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a Corvin SPA Wellness használatával, internet elérhetőséggel
2017.06.17. - 2017.09.01.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel
2017.06.16. - 2017.08.19.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyulai Várfürdőbe, wellness részleg használattal, masszázságy használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.18. - 2017.12.31.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.22.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.400,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, teniszpálya és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.20.
Liza Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.06.01. - 2017.08.31.
Jázmin Panzió
3 nap/2 éjszaka 3.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.11. - 2017.12.23.
Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-kuponnal, borkedvezménnyel, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.23.

Szállodák Gyulán
Hunguest Hotel Erkel Gyula
A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár...
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a...
Mediterrán nyár (min. 2 éj)
Apartmani kedvezményes ajánlat (1 éjtől)
Spórolós csomag (min. 3 éj)

GyulaX