5700 Gyula, Part u. 7/c

Aqua Hotel Gyula képei

Aqua Hotel Gyula vélemények

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A város csoda szép! Ez feledtette a szállodai kellemetlenségeket. Nagyon kedvező volt az ajánlat, így az ár/érték arány jó. Teljes áron már nem így lenne. Ami nagyon zavaró az az ételszag. Még a harmadik emeleten is intenzív. Az étkeztetés és annak választéka is hagy kívánni valót maga után. A szoba (2 fő) szűk, de ez minket nem annyira zavart, mert nem a szobában töltöttük az időnket.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 13.
Udvarias, kedves személyzet, tiszta, kényelmes szálloda. Változatos, finom és bőséges reggeli és ebéd. Remek a szauna a wellnes részleg(medence) sajnos hiányzik. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki nyugalomra és pihenésre vágyik.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 6.
Teljesen elégedettek voltunk Férjemmel. A személyzet kedves, maximálisan segítőkész. Tiszta, rendezett szoba,klassz étterem. Nem mondom hogy túlzottan bőséges a választék reggelinél vacsoránál, de nem is egy túlárazott hotelről beszélünk, teljesen korrekt áron dolgoznak. Finom ételeket kínáltak, találtunk mindig kedvünkre valót.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 24.
Már másodszor jártunk a Hotelben. Mindkétszer nagyon jól éreztük magunkat. Február végén ismét vissza megyünk,már le is foglaltuk a szállást. Minden alkalommal a zenés Rendezvények miatt is mentünk ebbe a Hotelbe. Sajnos a Vendégek ,mint manapság bárhol,itt sem nagyon használják ki ezt a lehetőséget,hogy gondtalanul táncoljanak vagy esetleg mulassanak egy jót.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23.
A száloda felújítása szépen sikerül, ezt mondhatom azért mert voltunk régebben és most a közelmúltban is. A gyógyfürdő közelsége és az élővíz csatorna látványa nagyon kedvező. A szolgáltatások talán bővíthetők lennének, akárcsak az étterem kihasználsága is. A szobáink minen alkalommal kifogástalanok és kényelmesek voltak. A parkolás a zárt udvarban jónak mondható.
2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elegans szalloda ,ugyanakkor gyerekbarat. A szemelyzet nagyon kedves,a kaja kituno es boseges,svedasztalos minden. Amit hianyoltunk hogy a reggelinel nem volt gyumolcsle. Hatranya meg, hogy a barban a fogyasztast azonnal kell fizetni,ez szilveszterkor picit kenyelmetlen volt. Egyebkent kituno minden,elhelyezkedese tokeletes,minden a kozelben van,a furdo ,gyulai var,minden.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes szálloda, nagy élveztük. Egy konditerem hiányzott kicsit, de enélkül is nagyon jó volt. Hatalmas előny, hogy a Várfürdő hátsó bejáratánál található, így csak kb. 50 m-t kell sétálni a bejáratig. A félpanzió bőséges, a svédasztalt folyamatosan töltik. Kissé macerás volt, hogy minden fogyasztást külön kellett rendezni, mert más üzemelteti az éttermet, mint a szállodát.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Igazából azt kaptuk amit vártunk,sőt nem is gondoltuk,hogy nappali és háló szobánk lesz, ez egy nagy pozitívum. Alapjában véve mindennel meg voltunk elégedve csak azt tartottuk furcsának, hogy más szállodához képest ahol a szálloda lakóinak ingyenes a parkolás itt külön kellet fizetni ezért.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
A szálloda szuper helyen van, szolid, de jó a félpanzió, közel van a Várfürdő.Kedves volt a személyzet, szívesen megyünk oda máskor is a feleségemmel, csak ajánlani tudom másoknak is.Csodás az Élővíz, közel a belváros a vár és sok más nevezetesség.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyulán már rég voltam. . . ezért is szerettem volna ide elmenni a Kedvesemmel. Az egyik legszebb város K-Mo. -on! ! ! A szálloda tökéletes volt, az ellátás annál jobb, a fürdő pedig csodálatos. Remek alkalom fiatal és idősebb pároknak a kikapcsolódásra,lazításra! ! ! A személyzet rendkivül barátságos, az árak barátiak,kedvezőek.

Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness kuponnal, kedvezményes bor vásárlással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Aqua Hotel
2-7 éjszaka 22.558,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, infra és finn szauna használattal, 10% kedvezménnyel a borshopban, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.09.01.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.18-ig
Elizabeth Hotel
2-3 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 12.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Fodor Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.22-ig
Maja Apartman
Érvényes: 2020.04.18-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, medence- és fitneszterem használattal, gyerek- és családi programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.20-ig
Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 23.950,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, borshop kedvezménnyel, turisztikai kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Hunguest Hotel Erkel Gyula
A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár...
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)

GyulaX