5700 Gyula, Part u. 7/c

72. helyezett Dél Alföldön - 574 szállás közül

Aqua Hotel Gyula képei

Aqua Hotel Gyula vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 13.
A szálloda tökéletes helyen van a kikapcsolódni vágyóknak: csendes patakparton, zöldövezetben, 95 lépésre a fürdő bejáratától. A svédasztalos reggeli és vacsora minden igényt kielégített, a menükártyán a laktóz és gluténtartalmat is jelölték. A két helyiséges szoba a tágasság érzetet nagymértékben növelte. A személyzet mindenben segítőkész és udvarias volt.

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
2020. szeptember
A fürdő miatt utazik ide az ember, igaz? Nincs erkély, nincs szárítási lehetőség, ha kimosnád a fürdőruhádat, esetleg holnapra! A fürdőszobát (gondolom, nem kevés pénzből) nagyon szépen felújították, de egy pár forintos wc papír tartóra már nem futotta. Ha leülsz a wc-re nem éred el a tükör alatti párkányon elhelyezett papírt!

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 17.

HULAMA TOP fotófeltöltő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 6.
Többször utaztunk Gyulára, most ezt a hotelt választottuk a netről. Nem "ájultam" el tőle. Belépve tisztaság volt, ami nekem fontos, de. . . olyan szobát kaptunk, amelyben a zuhanyzós WC ajtaja csak félig nyílt ki, mert beraktak egy franciaágyat, amelyről egyik oldalon nem is lehet leszállni, mert keskeny a hely. (Szerencse, hogy volt egy szóló heverő is.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 27.
Értelmes, szolgálatkész személyzet,nagyszerű elhelyezkedés,kitűnő konyha a félpanziós szolgáltatásban. A szoba mérete szerény, de minden kényelmet kielégít. A fürdőszoba kevésbé, kicsi nagyon, alig lehet a WC-e ráülni,ill. felkelni róla. A zuhanyozó aljzat csempéje feltöredezett volt csak papucsban használható. ! !

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Érkezéskor egy nagyon kedves, udvarias hölgy volt a recepción, ha jól emlékszem a nevére, Edina volt. Korrektül elmondott minden szükséges információt. Kisgyerekkel érkeztünk,így örültünk a két légterű szobának, Babó is nyugodtan tudott aludni. A szoba és a fürdő tiszta volt, de a fürdő hagy némi kívánnivalót maga után.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos érkezéskor volt egy "kis" probléma, mert a visszaigazolt 2 hálószo ba +nappalis családo lakosztály helyet kaptunk 2 db szuperion szobát. Vissza fordultamvolna, ha nem lettem volna közel 300 km-re az otthonom- tól, de végül a 3 unokám meggyőzött! A szálloda valamelyest kárpotólt a hibája miatt.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 28.
Szuper volt minden! Tiszta szobák, kedves személyzet. Kétlégterű szobánk volt, bőven elfértünk négyen. Az ételek finomak voltak, és mindig volt miből válogatni. Reggeli bőséges svédasztal, vacsora: kétféle leves, háromféle hús, kétféle köret, egyféle tésztaétel, 3 féle süti, saláták, gyümölcs. Ahogy fogyott az étel, újra töltötték, soha nem kellett várni az újabb adagra!

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Husvéti unnepek alatt jártam ott, talán több husvéti program lehetett volna, esetleg este program , zene az étteremben. Kevés kerékpár volt, nagyobb csoport nem mehetett együtt. Minden mással nagyon elégedettek voltunk.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
A város csoda szép! Ez feledtette a szállodai kellemetlenségeket. Nagyon kedvező volt az ajánlat, így az ár/érték arány jó. Teljes áron már nem így lenne. Ami nagyon zavaró az az ételszag. Még a harmadik emeleten is intenzív. Az étkeztetés és annak választéka is hagy kívánni valót maga után. A szoba (2 fő) szűk, de ez minket nem annyira zavart, mert nem a szobában töltöttük az időnket.

Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 27.450,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, borshop kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Elizabeth Hotel
3-6 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőköpeny és wellness-törölköző használattal
2021.06.01. - 2021.08.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.500 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2023.04.08-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness centrum és fürdőköntös használattal, ajándék pezsgővel, virág csokor bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 8.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Maja Apartman
Érvényes: 2022.04.20-ig
Agod Apartman
Érvényes: 2022.04.20-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
5 nap/4 éjszaka 8.369,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kültéri medence használattal, parkolással
2021.06.21. - 2021.08.30.
Aqua Hotel
4 nap/3 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, kedvezménnyel
2021.08.20. - 2021.08.23.

Szállodák Gyulán és környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Arcanum Hotel Békéscsaba
A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros...
Szállás reggelivel
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Kettőnk titka romantikus csomag (min. 2 éj)

GyulaX