Aqua Hotel Gyula

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
5700 Gyula, Part u. 7/c

Aqua Hotel Gyula a térképen

Aqua Hotel Gyula értékelése:

8. helyezett a 145 gyulai szállás közül
25. helyezett Dél Alföldön - 508 szállás közül

Aqua Hotel Gyula képei

Aqua Hotel Gyula vélemények

Értékelt: 2018. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunka a négy nap során! Szállás,étkezés,kiszolgálás első osztályú! A személyzet figyelmes,segítőkész! Konyha remek! A szilveszteri vacsora és bál nagyon jól sikerült,köszönhetően a teljes személyzetnek és a kitűnő zenekarnak! Remek ötlet az újévi reggeli mellé az élő zenei kiséret. Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a szálladát,nem fog csalódni!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Nagyon jól éreztük magunkat a hotelben. A szoba nagyon rendben volt,tiszta rendezett. A lift szolgàlta a kényelmünket. A reggeli és a vacsora is nagyon bőséges és nagyon finom volt. Ami negatívum volt az pedig az,hogy a pincérre nagyon sokat kellett vàrni. Leginkàbb a reggeli kàvénkat kaptuk meg nagysokàrra.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Már visszajáró vendégei vagyunk a szállodának. Karácsonykor meglepődtünk a sok-sok szép változáson. Nagyon igényes, és szép lett. Soha nem volt gond az étkezéssel, s az elhelyezésünkkel. Mindig kedvesen fogadtak bennünket. Jövőre is megyünk, s már tavasszal lefoglaljuk a helyünket.

thelena TOP szállásértékelő
thelena TOP egyébhely értékelő
2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 2.
Többszöri egyeztetés után sem olyan szobát kaptunk, amilyet elképzeltünk. Egy bútorraktár az egész. Láthatóan arra mennek, hogy egy térben minél többen aludjanak. Nincs ebéd....Az ételek keresztmetszete eléggé szűk. A fürdő közel van, de most éppen annyian voltak, hogy egy darabig nem jövünk ide.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 1.
A személyzet, a szállás és az étkezések is rendben voltak. Finomak és változatosak az ételek, a szoba kényelmes és nagyon meleg volt. Az ott dolgozók kedvesek és készségesek. Ráadásul nagyon közel volt a Várfürdő is.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 13.
Harmadik alkalommal vettük igénybe a hotel szolgáltatásait. Ez már önmagában is egy minősítés, mivel olyan helyre szeret visszajárni az ember amivel meg van elégedve. Nagy gondot fordítanak a tisztaságra, és ezt nem csak a szobákra értem. Az itteni ágyak valóban a pihenést szolgálják, nagyon kényelmesek.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 7.
A szálloda szép, a szoba amit kaptunk kényelmes és tiszta ,a fürdőben lehetett volna törülköző tartó és polc a tükör alatt. A szaunában törülköző tartó és fogas is kellene, valamint pihenőágy és ivóvíz adagoló. A személyzet barátságos és segítő kész. Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
A kezdeti "szálkák" után /piros csekk, ájánlott levél/ után nagy meglepetés ért bennünket, gyönyörű épület, szép szoba, jó felszereltség,kulturált személyzet, bőséges étel választék, jó ízek. A strand közelsége kiemelkedően kényelmes. Összességében nagyon sikeres volt minden. Lehetőségeink szerint felvesszük a programot a terveinkbe.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Nagyon tetszett a hotel, mindennel elégedett voltam. Bőséges és finom reggelit kínáltak. Vacsoránál azonban nem gondoltak azokra, akik nem esznek húst. Jó lenne, ha lenne legalább egy húsmentes étel vacsorakor.
Köszönettel: Gungl Brigitta

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Nagyon jól éreztük magunkat. A szálloda elhelyezkedése kiváló, minden nevezetesség könnyen megközelíthető. Nagyon örültünk neki, hogy a szállás utalvány mellé még fürdő belépőt is kaptunk. Az étkezés bőséges és ízletes. Egyetlen hiányosság, hogy a szállodában nincs wellness részleg
Csak ajánlani tudom mindenkinek. Nagyon megszerettem ezt a várost.

Aqua Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, wellness kuponnal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, fürdőbelépővel, kedvezménykártyával, internet elérhetőséggel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.15.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2018.03.29. - 2018.04.02.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.12.21.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék pasta ebéddel, délutánonként korlátlan tea fogyasztással, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.04.27.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti kézműves foglalkozással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Jázmin Panzió
6 nap/5 éjszaka 2.598,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.12. - 2018.12.24.
Gesztenyés Vendégház
2-7 éjszaka 2.427,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.01.02. - 2018.05.13.
Várfürdő Panzió
4 nap/3 éjszaka 3.767,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.16. - 2018.06.28.
Aqua Hotel
Akár 1 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, fürdőbelépővel

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Gyulai ajánlat - Várfürdőbelépővel (min. 2 éj)
Évindító feltöltődés (min. 2 éj)
5 éjszakás csomag

GyulaX