Sz.Sz.V

Sz.Sz.V adatlapja

Regisztráció2014.06.01
Utoljára itt2016.05.23

Kiváló 2016. május 23.gyerekekkel járt itt
2016 májusában töltöttünk a panzióban 5 napot gyerekekkel. Személyzet minden tagja kedves, udvarias, segítőkész és türelmes. Apartmanunk tiszta, rendezett volt. Csupán egy dolgot találtam, amit kifogásolnék, az a törölközők szárítása. A fürdőszobában 2 akasztó volt,a családunk pedig 4 tagból áll.
Kiváló 2014. június 1.a párjával járt itt
Rengeteg éttermet kipróbáltunk, de egyikkel sem voltunk annyira megelégedve, mint a Tapó Királyi Étteremmel. Évek óta visszajáró vendégek vagyunk. Szeretjük az étterem hangulatát, finomak az ételek (vadételek a kedvenceink-kár, hogy már nincs akkora választék belőlük), kedvesek a pincérek.
Kiváló 2016. május 23.gyerekekkel járt itt
Miskolci nyaralásunk alkalmával tértünk be a csárdába. Sajnos a parkolási adottságok nem a legjobbak. Az étterem előtt van pár beálló hely, ahonnan a nagy forgalom miatt nehézkes a kijárás. A kiválasztott ételek ízletesek voltak. Egyetlen dolgon akadt meg a fülem: tanuló pincérhölgyet olyan hangnemben kérte számon az idősebb pincér, hogy én éreztem magam rosszul miatta.