3508 Miskolc, Futó utca 26/A

Szállások Miskolc városában
Wellness csomagok Miskolc városában

Csülök Csárda Miskolc vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 24.
Egy vasárnapi ebéd amit itt eltöltöttünk. Ismét csak jót tudok írni. Kiváló hangulat,kiszolgálás, finom ételek. Köszönjük szépen!
Gyöngyös

2085 hasznos szavazat
2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Csülök Csárda Miskolc külvárosias részén, a Miskolci Egyetem felé vezető főút mellett található, évek óta népszerű. Saját parkolók az étterem előtt. Az étterem épülete egyszerű, egyszintes fedett teraszos, hosszú faház. Az étlap újság formájú. Az árak barátságosak, az adagok hatalmasak.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos itt a vendég feleslege, mert nem nagyon éreztem ez az étterem várja a vendégeket. Magunk vettük le a téli kabátokat! Várakozás után megjött a pincérnő aki sietősen hozta a megrendelt italokat. A főétel az már egy másik kategória. Az étterem "zászlós hajója" sült csülök erdélyi módra. A csülök helyenként hideg volt a krumplipüré meg inkább hideg mint élvezhető hőmérsékletű.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 13.
Már többször elhaladtunk Miskolcon ez előtt a főút mellett álló csárda mellett. Kivülről nem nagy látványosság. Belépve a kerthelyiségük nagyon kellemes látványt nyújtott. Ki is probáltuk. Meglepetés, hogy nagyon sok vendég volt. Kiváncsian vártuk az ételeket, melynek többsége furcsa fantázia nevet viselt. A felszolgáló kissé szórakozott volt, de az ételek bőségesek és jóízűek voltak.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 8.
Előre megfontoltan,(mivel többször is próbáltunk bejutni, de mindig telt-ház volt)asztalt foglaltam két nappal korábban. Megérkezésünkkor a pincér megmutatta az étterem legmelegebb, üveg ablak melletti asztalát (az ablakon besütött a nap, min. 40 C fok! ! ! ) A terasz és a benti asztalok foglaltak a pincérek elmondása szerint, csak azt nem értettem, mikor foglalták le azokat?

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
Fantasztikus, hatalmas adag étel, a pincér is minden kívánságunkat teljesítette. Ajánlom mindenkinek.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 26.
Sajnos egy hatalmas csalódás volt. A kiszolgálás ugyan gyors volt. Az ételre sem kellett sokat várni, bár inkább vártunk volna még egy kicsit és akkor lehet melegen szolgálák volna fel az ételt. Az étel íze megfelelő volt, de az hogy a rizs langos a sült krumpli nem frissen sült, a rántott sajt teljesen hideg, meg volt dermedve a sajt semmi folyós állag, a csülök annyira meg volt pirítva, hogy képtelenség volt elvágni a bőrét.

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 26.
Volt szerencsém egyszer egy rendezvényünk keretében kipróbálni ezt a nívós éttermet, amit Miskolcon szerintem jól ismernek, ha másnem hallomásból. A dizájn jól illik a nevéhez, minden megvan, ami egy csárda jelleghez dukál. Nem mondom, hogy túl központi helyen lenne, de autóval, illetve hejőcsabai buszjárattal jól megközelíthető.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 9.
Egész nap arra vártam, hogy a csülök csárdában ebédeljek, egy pikáns Magyaros Jókai bablevest. Amikor beléptem ugyéreztem magam mintha egy régimódi csárdában lennék. (Én nekem nagyon sokat jelent, hogy egy vendéglőben lehetek, mert igaz, szeretek bográcsban enni jó magyar levest pl.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
A férjem 40. születésnapját ünnepeltük a Csülökben. Véletlenül esett a választásunk a helyre, bár sok éve (2004-ben) már voltunk itt. Már az érkezéskor kedvesen fogadtak, a lefoglalt asztalunkhoz vezettek. A pincérnő nagyon-nagyon kedves és segítőkész volt, amit innen is köszönök. Minden kívánságunkat leste. Az általunk vitt tortát, születésnapi zene "kíséretében" szolgálta fel.

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, egy alkalommal romantikus vacsorával, egri bor bekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással
2019.06.01. - 2019.08.31.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.25. - 2019.12.20.
Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2019.09.10. - 2019.10.31.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2019.12.28.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
Akár 1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Napi egy kancsó lúgosított vízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2019.08.18. - 2020.08.18.
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 8.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, lovaskocsikázással vagy masszázzsal, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2019.12.31.
Gábor Vendégház
2019.08.20. - 2020.08.18.
Invest Apartmanok
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.20. - 2019.08.31.

Szállodák Miskolc környékén
Kikelet Club Hotel Miskolc
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Miskolc
Hotel Villa Völgy Miskolc
Kikelet 2=3
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Karácsonyi és a két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)

Csülök Csárda MiskolcX