Csülök Csárda Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Csülök Csárda Miskolc vélemények

Szörnyű 2023. október 30.gyerekekkel járt itt
2012 óta rendszeresen látogatjuk a csülök csádát. Mindenkinek csak ajánlani tudtam, a szombati napig. Ekkor mélyen nagyott kellett, hogy csalódjunk benne. Az étel hideg volt. Inkább főtt, mint sült. Íztelen. És tocsogott az olajtól. Az ajtón kilépve ketten annyira rosszul lettünk, hogy hányinger elleni tablettával végeztük.
Kiváló 2022. szeptember 11.családjával járt itt
A forgalmat kivéve csendes kulturált hely és a kiszolgálás is minőségi. Köszönöm a finom ételeket és a kiszolgálását
Csülök Csárda Miskolc - EgyébCsülök Csárda Miskolc - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2021. július 6.gyerekekkel járt itt
Turistaként érkeztünk Miskolcra három gyerekkel és megálltunk ebédelni az első szimpatikus lehetőségnél. A pincér olyan volt, mint a reklámban, azon imádkozott, hogy csak ne jöjjön vendég. . . legalábbis a kedvesség hiánya erre engedett következtetni. Azért megebédeltünk és közben megszámoltuk a pókhálókat.
Kiváló 2020. július 15.gyerekekkel járt itt
Kirándulás közben álltunk meg ebédelni a Csárdánál, mert ismerősök már régebben ajánlották. A kerthelyiségben ültünk le, ami hangulatos. A kemencében sülő ételek látványától, csak még jobban megéheztünk. Bár szinte telt ház volt, mégis gördülékenyen folyt a rendelés, és az ételeket is fél óra alatt megkaptuk.
2019. november 24.barátokkal járt itt
Barátainkkal voltunk egy ünnepi vacsorát töltöttünk el. Szép estét töltöttünk el együtt,az ételek finomak voltak, természetesen mindannyian csülköt fogyasztottunk, csak másképp elkészítve,finomak voltak bôséges mennyiséget kaptunk. Utánna desszerteket fogyasztottunk , kellemes házi ízű palacsintát,és finom fagyi melyhez.
Kiváló 2019. június 24.családjával járt itt
Egy vasárnapi ebéd amit itt eltöltöttünk. Ismét csak jót tudok írni. Kiváló hangulat,kiszolgálás, finom ételek. Köszönjük szépen!
2019. március 10.barátokkal járt itt
A Csülök Csárda Miskolc külvárosias részén, a Miskolci Egyetem felé vezető főút mellett található, évek óta népszerű. Saját parkolók az étterem előtt. Az étterem épülete egyszerű, egyszintes fedett teraszos, hosszú faház. Az étlap újság formájú. Az árak barátságosak, az adagok hatalmasak.
Csülök Csárda Miskolc - Külső képCsülök Csárda Miskolc - BelsőCsülök Csárda Miskolc - MosdóCsülök Csárda Miskolc - MosdóCsülök Csárda Miskolc - Étlap/itallapCsülök Csárda Miskolc - Étlap/itallapCsülök Csárda Miskolc - Étlap/itallapCsülök Csárda Miskolc - Étlap/itallapCsülök Csárda Miskolc - Étlap/itallapCsülök Csárda Miskolc - Külső képCsülök Csárda Miskolc - BelsőCsülök Csárda Miskolc - Étel/italCsülök Csárda Miskolc - Külső képCsülök Csárda Miskolc - Étel/italCsülök Csárda Miskolc - Étel/italCsülök Csárda Miskolc - Étel/italCsülök Csárda Miskolc - Étel/italCsülök Csárda Miskolc - Étel/italCsülök Csárda Miskolc - Étel/italCsülök Csárda Miskolc - BelsőCsülök Csárda Miskolc - Külső kép
Gyenge 2019. február 1.barátokkal járt itt
Sajnos itt a vendég feleslege, mert nem nagyon éreztem ez az étterem várja a vendégeket. Magunk vettük le a téli kabátokat! Várakozás után megjött a pincérnő aki sietősen hozta a megrendelt italokat. A főétel az már egy másik kategória. Az étterem "zászlós hajója" sült csülök erdélyi módra.
2018. október 13.családjával járt itt
Már többször elhaladtunk Miskolcon ez előtt a főút mellett álló csárda mellett. Kivülről nem nagy látványosság. Belépve a kerthelyiségük nagyon kellemes látványt nyújtott. Ki is probáltuk. Meglepetés, hogy nagyon sok vendég volt. Kiváncsian vártuk az ételeket, melynek többsége furcsa fantázia nevet viselt.
Szörnyű 2018. augusztus 8.barátokkal járt itt
Előre megfontoltan,(mivel többször is próbáltunk bejutni, de mindig telt-ház volt)asztalt foglaltam két nappal korábban. Megérkezésünkkor a pincér megmutatta az étterem legmelegebb, üveg ablak melletti asztalát (az ablakon besütött a nap, min. 40 C fok! ! ! ) A terasz és a benti asztalok foglaltak a pincérek elmondása szerint, csak azt nem értettem, mikor foglalták le azokat?