Takács Antal

Takács Antal adatlapja

Regisztráció2020.05.31
Utoljára itt2020.05.31

Kiváló 2020. május 31.egyedül járt itt
Tegnap, május 30. -án jártam ott, sajnos az ismert okok miatt még nem nagyon volt vendég! Egyedül voltam, csak egy ebédre tértem be! Nagyon fiatal hölgy volt a felszolgáló, mindent úgy végzett ahogy a "Nagykönyvben" meg van írva! Az látszott rajta, hogy még rutintalan, de nagyon jó úton jár! Az étel fantasztikus volt!
Kiváló 2022. január 3.gyerekekkel járt itt
Már többször jártunk Colosseumban! Szilveszterkor, tavasszal, nyáron, mindig elégedetten távoztunk. A személyzet nagyon szolgálatkész, az ételek ízletesek, a wellnes minden igényt kielégít! Ez egy vendégszerető szálloda jó szívvel ajánlom mindenkinek! Amit meg kell még említeni, Mórahalom egy csodálatos hely, fantasztikus emberekkel!
Colosseum Wellness Hotel válasza
Kedves Vendégünk! Mindig büszkeséggel tölt el bennünket, ha visszatérő vendégeinktől kapunk pozitív visszajelzést és megosztják velünk kedves tapasztalataikat, élményeiket. Örömmel olvastuk, hogy teljes mértékben elégedettek voltak a szálloda által nyújtott szolgáltatásokkal és kellemes érezték magukat nálunk.
2022. január 10., , Colosseum Wellness Hotel