utazó0314

utazó0314 adatlapja

Végzettségem szerint művelődésszervező és történelem szakos tanár vagyok. Pár évig tanítottam, aztán elcsábítottak a média világába. Közel húsz évig televízióztam egy győri kereskedelmi tévében. Jelenleg egy kommunikációs egyesület elnökségi tagja vagyok, újságírókat tanítok és egy országos ingatlanközvetítő cég helyi irodavezetőjeként foglalatoskodom.
Imádom az utazást! Szeretem megismerni saját országunk gyönyörű tájait, vagy més nemzetek kultúráját. Hobbim a gasztronómia, szeretem a kulináris élvezeteket, így mindig kipróbálom a helyi specialitásokat. Európa szinte összes országát sikerült bejárnom, mivel útifilmeket forgattam.
Három gyermekes családapaként én szervezem a nyaralásainkat. Fontos számomra, hogy aktívan töltsük szabadidőnket, ezért nemcsak a kellemes környezetet, hanem a kikapcsolódási, szórakozási lehetőségeket is fontosnak tartom.
Remélem, hasznos tagja leszek az ittjártam.hu csapatának!
Mi a családdal általában gépkocsival utazunk, szeretjük az aktív, sportos életmódot, a wellness helyeket. Inkább az igényesebb helyeket választjuk akkor is, ha kicsit többet kell fizetnünk. Mindig kipróbáljuk a helyi ételkülönlegességeket, szerintem sokat elárul egy nemzetről a gasztronómiai kultúrája.
Étterembe rendszeresen járunk, főleg azokat választjuk, amelyekben megbízható a minőség, széles a választék, s a kiszolgálásban sincs hiány.
Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Városi barangoló  •  Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Házias ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  kritikus
Regisztráció2016.05.09
Utoljára itt2016.06.08

2016. május 9.gyerekekkel járt itt
Az Aquaworld egy fantasztikus létesítmény, ahol minden család megtalálja a szórakozás, a kikapcsolódás élményét. A csúszdák és medencék varázslatos környezetben helyezkednek el, valóban európai minőséget képviselnek. Amennyiben az Aquaworld Resort Hotelt választjuk szálláshelyként, az élményfürdő belépőjét belekalkulálják az árba, így korlátlan fürdési lehetőségre tudunk szert tenni.