Aquaworld Resort Budapest Budapest ★★★★

Aquaworld Resort Budapest Budapest
1044 Budapest, Íves út 16.

Aquaworld Resort Budapest Budapest a térképen

Aquaworld Resort Budapest Budapest értékelése:

2. helyezett a 425 budapesti szállás közül

Akciós csomagok

Aquaworld Resort Budapest Budapest képei

Aquaworld Resort Budapest Budapest

Aquaworld Resort Budapest Budapest vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 9.
Augusztusban töltöttünk itt párommal 3 éjszakát és nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves, udvarias, segítőkész volt, a szálloda nagyon szép, a szoba kényelmes és kifogástalanul tiszta volt, a wellness-részlege is kiváló. Egyszerűen nem tudok rá semmi negatívumot mondani. Nekünk talán az ára húzós egy kicsit, de akciós kupont sikerült vásárolnunk, így már megérte.

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 5.
Kedves segítőkész személyzet. A recepción mindenben a rendelkezésünkre álltak! Az étteremben dolgozó személyzet munkája előtt le a kalappal, maszkban, talpig elegánsban, mégis alázattal és kedvességel viszonyulnak a vendégekhez. A wellness csodás , mindenki számára van lehetőség a kikapcsolódásra. Tiszta és jó illatú szobák, csodás kilátás.

2019. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi évek óta visszajáró vendégek vagyunk, két kisgyermekkel. Egyszerűen IMÁDJUK. Tökéletes a gyermekeknek, felnőtteknek egyaránt. Mindig azt mondjuk, ahol a gyerekek jól érzik magukat, ott mi is! Nagyon kedves és segítőkész a személyzet, az étteremben figyelmesek, a szobák kényelmesek. Ki sem mozdulunk ha ott vagyunk.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 12.
4 nap-3 éjszakát voltunk itt. A szoba kialakítása, tisztasága és hangulata teljes mértékben rendben volt. Egyedüli problémaként a nyílászárók hangszigetelése nem az igazi, amely akkor derült csak ki, amikor a szomszédban lévő mai nagy menedzsereink ünnepelték a milliárdos bevételüket hajnalban. Ez némileg megkeserítette a pihenésünket, de erről maga a szállásadó nem igazán tehet.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 11.
A szobát 14 órától lehetett elfoglalni, mi 16 órára értünk oda de várnunk kellett mert nem volt kész a szobánk. . . . . . A tolóajtós szekrény ajtaját is akkor javították mikor mi már ott voltunk. A szoba szép volt, a matrac puha. Első nap a vacsora pulyka meg csirke volt, második nap már volt bárány, sertés, marha és hal.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 12.
Már másodszor voltunk itt és ismét nagyon jól éreztük magunkat . A szobák tiszták és kényelmesek voltak, a kilátás pedig fantasztikus. Az alkalmazottak nagyon segítőkészek voltak mindenben. Az étteremben néha voltak fennakadások, de ennyi vendégnél nem is csoda. Az Aquaworld rész pedig egyszerűen leírhatatlan, hatalmas fürdőrész, minden jóval ami csak lehetséges, a gyerekek egyszerűen imádták, meg persze a szülők is.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Autópályáról, könnyen, simán meg tudtuk közelíteni a szállodát. A parkolás sem jelentett gondot. Korábban többször is Budapestről, az ingyenes buszjárattal érkeztünk, az is nagyon kényelmes volt. A szálloda a szokásos hűs eleganciával, a személyzet kedvesen fogadott minket. A szobában minden megvan, amire csak szükségünk lehet, egyedül a pótágyként szolgáló kihúzható kanapé kiálló vas vázát találtuk veszélyesnek.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 23.
Autopályáról közelítettük meg a hotelt, így sima utunk volt, parkoló is volt bőven (nem fizetős). Az első benyomást egyetlen szóban tudnám összefoglalni: elegáns. A recepción mindig többen vannak, így gyors volt a be- és kijelentkezés is. A lobby nagy, szép. A szobánk elegáns stílusú, nagyméretű volt, erkéllyel, könnyen összetolható, kényelmes ágyakkal.

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 24.
Családi kikapcsolódás.Tágas szobák,modern stílusban berendezve.
Gyönyörű szálloda,a wellnes egy fantasztikus hely.Rengeteg csúszda kicsiknek és merészeknek,na és lifttel a csúszdákhoz!
Étkezéshez annyit füznék hozzá,hogy kevesebb mű étel/ami zacskós porból készül/ egy 4*-os szállodában elvárhatóbb lenne.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 22.
Többször jártam már a fürdőben és csak egy kérdésem lenne.
Miért nem vesznek már fel olyan konyha főnököt vagy étterem igazgatót aki megköveteli az ízeket?????? A salátás és a desszert pálya szinte hibátlan , de amit meleg konyhai termékként értékesítenek száraz ízetlen valamiket , a 70-es évek menzájára emlékeztet.
H. Cs.

Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.28-ig
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 21.500 - 41.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.28-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 11.678 - 21.123,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.06.06-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.680,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
City Hotel Ring
2 nap/1 éjszaka 8.587 - 20.608,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2022.12.28-ig
City Hotel Unió
2 nap/1 éjszaka 7.174 - 35.017,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.12.18-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.698 - 8.415,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel Benczúr
2 nap/1 éjszaka 8.587 - 32.973,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 28.500,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Tó Wellness Hotel Bánk
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

BudapestX