Aquaworld Resort Budapest ★★★★

Aquaworld Resort Budapest
1044 Budapest, Íves út 16.

Aquaworld Resort Budapest a térképen

Aquaworld Resort Budapest értékelése:

17. helyezett a 400 budapesti szállás közül

Aquaworld Resort Budapest bemutatkozása

Az Aquaworld Resort Budapest négycsillagos, superior kategóriájú konferencia- és wellness-szállodája, amely szolgáltatásait tekintve egyedülálló a fővárosban. Vendégeit 309 szoba, lakosztály és apartman várja, közel 1000 fős konferenciaközpont, saját wellness- és fitness-részleg, szórakoztatóközpont, parkolóhelyek, valamint közvetlen átjárás Európa egyik legnagyobb fedett vízi témaparkjába, az Aquaworld-be.

Aquaworld Resort Budapest képei

Aquaworld Resort Budapest vélemények

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 11.
A szobát 14 órától lehetett elfoglalni, mi 16 órára értünk oda de várnunk kellett mert nem volt kész a szobánk. . . . . . A tolóajtós szekrény ajtaját is akkor javították mikor mi már ott voltunk. A szoba szép volt, a matrac puha. Első nap a vacsora pulyka meg csirke volt, második nap már volt bárány, sertés, marha és hal.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 12.
Már másodszor voltunk itt és ismét nagyon jól éreztük magunkat . A szobák tiszták és kényelmesek voltak, a kilátás pedig fantasztikus. Az alkalmazottak nagyon segítőkészek voltak mindenben. Az étteremben néha voltak fennakadások, de ennyi vendégnél nem is csoda. Az Aquaworld rész pedig egyszerűen leírhatatlan, hatalmas fürdőrész, minden jóval ami csak lehetséges, a gyerekek egyszerűen imádták, meg persze a szülők is.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Autópályáról, könnyen, simán meg tudtuk közelíteni a szállodát. A parkolás sem jelentett gondot. Korábban többször is Budapestről, az ingyenes buszjárattal érkeztünk, az is nagyon kényelmes volt. A szálloda a szokásos hűs eleganciával, a személyzet kedvesen fogadott minket. A szobában minden megvan, amire csak szükségünk lehet, egyedül a pótágyként szolgáló kihúzható kanapé kiálló vas vázát találtuk veszélyesnek.

expert TOP szállásértékelő
2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 23.
Autopályáról közelítettük meg a hotelt, így sima utunk volt, parkoló is volt bőven (nem fizetős). Az első benyomást egyetlen szóban tudnám összefoglalni: elegáns. A recepción mindig többen vannak, így gyors volt a be- és kijelentkezés is. A lobby nagy, szép. A szobánk elegáns stílusú, nagyméretű volt, erkéllyel, könnyen összetolható, kényelmes ágyakkal.

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 24.
Családi kikapcsolódás.Tágas szobák,modern stílusban berendezve.
Gyönyörű szálloda,a wellnes egy fantasztikus hely.Rengeteg csúszda kicsiknek és merészeknek,na és lifttel a csúszdákhoz!
Étkezéshez annyit füznék hozzá,hogy kevesebb mű étel/ami zacskós porból készül/ egy 4*-os szállodában elvárhatóbb lenne.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 22.
Többször jártam már a fürdőben és csak egy kérdésem lenne.
Miért nem vesznek már fel olyan konyha főnököt vagy étterem igazgatót aki megköveteli az ízeket?????? A salátás és a desszert pálya szinte hibátlan , de amit meleg konyhai termékként értékesítenek száraz ízetlen valamiket , a 70-es évek menzájára emlékeztet.
H. Cs.

Kyra TOP szállásértékelő
2016. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. május 11.
Az Aquaworldben és a hotel fürdőjében is jártam már többször, a szállodában először. /márc. elején/ A panorámás lift tetszett, a magas emeleti szobába lépve az erős csatornaszag kevésbé. /Éjjelre, hosszú szellőztetés után elmúlt. / Sok szállodai tv-t kezeltem már, eddig ez indult be legnehezebben. A szoba , ágy kényelmes volt.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 9.
Az Aquaworld egy fantasztikus létesítmény, ahol minden család megtalálja a szórakozás, a kikapcsolódás élményét. A csúszdák és medencék varázslatos környezetben helyezkednek el, valóban európai minőséget képviselnek. Amennyiben az Aquaworld Resort Hotelt választjuk szálláshelyként, az élményfürdő belépőjét belekalkulálják az árba, így korlátlan fürdési lehetőségre tudunk szert tenni.

Mobilról küldte. | 2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 13.
Az étel hát. . Sokkal többet vártam egy 4*-os helytől. A választék nagyon kicsi egy 4*-os helyen 2 szer ennyi kéne, hogy legyen. Pár étel az iskolában a menzán jobb volt. A fürdők ajtaja nevetséges, meg csak be se lehet zárni. Ha még becsukni lehetne de azt sem, behajtod és kinyílik. . Hangyákkal van tele a fürdőszoba. Az aquaworld medencére ráférne egy felújítás.

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hetedik karácsonykor mentünk ide. Elég sokat romlott a színvonal azóta. Először szép tisztaság, személyzet udvarias, a medencéknél is a gyerekmedencénél is több úszómester,tiszta víz,nagy választék a svédasztalos vacsorán. Erre most, a liftben ami a fürdőhöz vitt, ujjnyi vastagon a szösz, a por, a szobában foltos szőnyeg, a levegőben áporodott csatornaszag egész nap.

Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.846 - 9.289,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.12-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.863,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
City Hotel Unió
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 8.699 - 12.165,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.008 - 19.001,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.942,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Judit Apartments Budapest
Érvényes: 2019.09.09-ig
Aquaworld Resort Budapest
Napi árak, félpanzióval, Az ár tartalma: szállás félpanziós ellátással, korlátlan Aquaworld belépés a tartózkodás teljes időtartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2019.11.22-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.614 - 21.305,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, éttermi kuponnal, sportpályák és kültéri medence használattal, frissítő limonádéval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Vitta Hotel Superior Budapest
3 nap/2 éjszaka 10.344 - 13.299,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.09-ig

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Tó Wellness Hotel Bánk
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval