Vizililiom

Vizililiom adatlapja

A családommal szoktam utazni. Többnyire Magyarország területén. A gyerekbarát szállodákat szeretjük elsőbbséget élveznek azok, melyekben van játszóház.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Természetbarát  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2023.08.09
Utoljára itt2024.04.03

Szörnyű 2023. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Júliusban jártunk ott a családommal egy hetet töltöttünk el a Barbara apartmanházban . Amikor odaértünk villámcsapásként ért minket, hogy csak kézpénzzel lehet fizetni, de ezt sikerült megoldani. Amikor végig jártuk a lakást akkor ért minket a sokk. A konyhában a a mosogató és az edényszárítóban nyúlós koszos víz állt és penészes volt.
Felhasználó fényképei:
Barbara Apartmanház Kehidakustány - Barbara Apartmanház Kehidakustány - Barbara Apartmanház Kehidakustány - Barbara Apartmanház Kehidakustány - Barbara Apartmanház Kehidakustány - Barbara Apartmanház Kehidakustány - Barbara Apartmanház Kehidakustány - Barbara Apartmanház Kehidakustány - Barbara Apartmanház Kehidakustány - Barbara Apartmanház Kehidakustány - Barbara Apartmanház Kehidakustány - Barbara Apartmanház Kehidakustány - Barbara Apartmanház Kehidakustány - Barbara Apartmanház Kehidakustány -