Barbara Apartmanház Kehidakustány

Barbara Apartmanház Kehidakustány
Barbara Apartmanház KehidakustányBarbara Apartmanház Kehidakustány
Barbara Apartmanház KehidakustányBarbara Apartmanház Kehidakustány

Barbara Apartmanház Kehidakustány bemutatkozása

Kehidakustány centrumától nem messze, csende, nyugodt, zöldövezeti környezetben várja az ide látogatókat a Barbara Apartmanház. A 16 férőhelyes szálláshely komfortos pihenést kínál lakói számára. A közeli gyógy-és élményfürdő az egész család feltöltődését garantálja.

A Barbara Apartmanház legnépszerűbb csomagjai

2024.11.01-ig
József Apartman Zalakaros

Barbara Apartmanház Kehidakustány vélemények

Szörnyű 2023. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Júliusban jártunk ott a családommal egy hetet töltöttünk el a Barbara apartmanházban . Amikor odaértünk villámcsapásként ért minket, hogy csak kézpénzzel lehet fizetni, de ezt sikerült megoldani. Amikor végig jártuk a lakást akkor ért minket a sokk. A konyhában a a mosogató és az edényszárítóban nyúlós koszos víz állt és penészes volt.
Barbara Apartmanház Kehidakustány - Külső képBarbara Apartmanház Kehidakustány - Külső képBarbara Apartmanház Kehidakustány - Külső képBarbara Apartmanház Kehidakustány - Külső képBarbara Apartmanház Kehidakustány - Külső képBarbara Apartmanház Kehidakustány - Külső képBarbara Apartmanház Kehidakustány - FürdőszobaBarbara Apartmanház Kehidakustány - FürdőszobaBarbara Apartmanház Kehidakustány - FürdőszobaBarbara Apartmanház Kehidakustány - FürdőszobaBarbara Apartmanház Kehidakustány - SzobákBarbara Apartmanház Kehidakustány - SzobákBarbara Apartmanház Kehidakustány - Külső képBarbara Apartmanház Kehidakustány - Külső kép
Gyenge 2018. augusztus 25.a párjával járt itt
Nagyon gyenge szolgaltatas. Nincs klima , nincs ventilator ! Gyenge viznyomas .
A haz szep , a kert is , de minden oreg es elavult .
A televizio osregi , es csak az ingyenes csatornakat lehet fogni !
Nehez volt kikapcsolodni , az volt a szerencsenk , hogy a Kehidakustanyi furdo gyonyoru minden igenyt kielegito! Fogunk itt meg nyaralni , de nem a Barbaraban !
Átlagos 2018. augusztus 25.barátokkal járt itt
A haz nagyon szep , de nagyon sok a hianyossag . A nyarak egyre forrobak, ezert elkerulhetetlen lenne a klima . Estenkent sokat szenvedtunk , meg aludni sem tudtunk , ezert megfogadtuk , hogy nyaralni csak olyan helyre megyunk ahol ez a szolgaltatas meg van. A tulajdonos legalabb ventilatort adhatott volna , de meg ez sem volt !
Barbara Apartmanház válasza
Sajnos, ha a bírálat nem helytálló akkor valóban gyenge a szolgáltatás.
A biznisz is az volt, hogy a csomagként idén nem szereplő 6+1 akcióval kérésükre biztosítottam egy éj 16000 Ft kedvezményt. A földszint jól hőszigetelt falai, a rolós, szúnyog hálós ablakok mellett eddig minden vendégnek megfelelő,hűvös volt.
2018. október 1., Déri Zoltán, Barbara Apartmanház
Kiváló 2018. július 9.gyerekekkel járt itt
Köszönjük,hogy ittlehettünk. Az apartman tiszta, tágas ,kényelmes volt. A tulajdonos segítőkész, minden információval ellátott. Van amit még nem láttunk a környéken ,úgyhogy még visszajövünk. Sajnos sok volt a szúnyog (ez nem negatívum a bérbeadó nem tehet róla) így az udvart nem tudtuk élvezni pedig nagyon szép.
Kiváló 2017. június 27.a párjával járt itt
Nagyon kedves és rugalmas volt a tulaj úr amit köszönünk még egyszer. A szállás nagyon jó volt, a fürdő szintén. Nagyon örültünk annak, hogy nem annyira túlzsúfolt mint a legtöbb környéki fürdő. Az étkezés egy településsel arrébb volt, de az étterem kárpótolt az utazás és az üditő ivás miatt.
Mindenkinek nyugodt szívvel ajánljuk aki kocsival érkezik.
Barbara Apartmanház válasza
Köszönjük az elismerést, és főképp hogy jól érezték magukat.
Szívesen látjuk Önöket máskor is a Barbara apartman házban.
2017. június 28., Déri Zoltán, Barbara Apartmanház
2015. december 29.gyerekekkel járt itt
Kellemes kis apartman egy nagyobb vendégház első emeletén jól felszerelt konyhával. Mi öten voltunk és szűkösen elfértünk de 2-3 főnek ideális méret. Nekünk csak szállásként kellett, napközbeni tartózkodásra kicsi. Hiányoltuk a bővebb TV-adókat sajnos csak 5 alap csatorna van, gyerekeknek semmi. Wifi sincs.
Barbara Apartmanház válasza
Köszönöm az értékelést, melyhez az alábbi megjegyzésem lenne.
Jeleztem, hogy foglaltság miatt a Barbara apartmanház helyett a Kis-Barbara apartmanlakást tudom biztosítani. Ebben ugyan külön szobát kaptak a gyerekek,
de a 6 éves gyereknek betett pótággyal szűkös volt a szoba, de ezen gyermekre szállás díjat egy fillért se kértünk.
2016. január 7., Déri Zoltán, Barbara Apartmanház
Kiváló 2015. május 7.a párjával járt itt
Nagyon szép környezet, falusi idill. Jól felszerelt konyha, kényelmes szoba, nagy terasz, nagy udvar. Praktikus fürdőszoba. Kedves tulajdonos, minden információval ellátott minket a környékről. Ingyenes kerékpárhasználat, ingyenes wifi. Nagyon jól éreztük magunkat, biztos még visszatérünk ide. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Barbara Apartmanház válasza
Köszönjük az elismerést, és reméljük még viszont látjuk Önöket Apartrma nházunkban.
2015. május 20., Déri Zoltán, Barbara Apartmanház
Kiváló 2014. június 30. járt itt
Szállásunk kellemesen hűvös, kényelmes volt, a konyha kiválóan ellátva eszközökkel.
A termálfürdő örök kedvencünk marad! A zalai dombság gyönyörű, a klímája kellemes.
Amit nagyon fájlaltunk, hogy a csodaszép, grillezésre tökéletesen ellátott kertet a szúnyogok miatt napnyugta után nem mertük használni, amiről persze nem a házigazda tehet!

Nyugdíjas házaspár unokával.
Kiváló 2013. április 28.gyerekekkel járt itt
Pár évvel ezelőtt töltöttünk itt el 1 klassz hetet a családdal! Kényelmes, szép, tiszta a szállás, a tulajdonosok rendkívül barátságosak voltak! Ajánlásaik alapján bejártuk a környéket, jártunk a Balatonon, Zalaegerszegen az Aquaparkban. Mindenkinek ajánlani tudjuk, aki Kehidakustányban szeretne nyaralni!
Barbara Apartmanház Kehidakustány a térképen
8784 KehidakustányViola út 3.
• napozóterasz • gyógymasszázs
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)