Zoltán

Zoltán adatlapja

Regisztráció2013.04.29
Utoljára itt2013.05.13

Kiváló 2013. április 29.gyerekekkel járt itt
Mi évek óta visszajáró vendégek vagyunk. Az elmúlt tiz év alatt nagyon sokat fejlődőtt az étterem. Nagyon szép és család barát lett az étterem. Az ételek minősége és mennyisége prima. Mi nagyon meg vagyunk velük elégedve. Családias hangulat és figyelmes, kedves kiszolgálás. A reggelitől a vacsoráig itt mindent megtalál az ember.
Kiváló 2013. április 29.a párjával járt itt
Mi itt nagyon jól éreztük magunkat.Gyönyörű a hotel,az ellátás nagyon jó, a személyzet kedves.Nagyon modern szálloda. Bármikor szivesen vissza mennénk.Nagyon szép környezetben helyezkedik el a hotel.Jó a levegő,jókat lehet sétálni.Sopron is szép város.Ezt a helyet csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2013. április 29.a párjával járt itt
Nagyon jó hotel,remek az elhelyezkedése. Az autót sem kell használni minden pár perc sétára van. Kisebb szálloda,de nagyon kedvesek. Az ételek nagyon finomak és bőségesek. Még gyermekeseknek is ajánlom. Mi azóta többször voltunk,és már megismernek. Kellemes időtöltés volt náluk. A gyerekekkel is voltunk,csak ebédelni,amikor Egerben jártunk.